אירוע הירי בחליסה | הנהג “הדורס” שוחרר • בזכות האינסטגרם התברר כי ההרוג הוא לא הנהג

זירת אירוע דריסת שוטר וירי (צילום: איחוד הצלה)

בית משפט השלום בחיפה שחרר את החשוד באירוע דריסת השוטר שאירע בלילה בין חמישי לשישי 08/01/21 בחיפה, במהלכו ביצעו השוטרים מרדף אחרי הרכב הדורס, ירו לעבר הנוסעים, כשהצעיר שישב ליד הנהג נהרג מהירי.

בבית המשפט טענו השוטרים כי ירו לכיוון הנהג הדורס והוא זה שנהרג. אך מסרטוני הלייב אותם העלו נוסעי הרכב במהלך הנסיעה ברשת החברתית אינסטגרם, רואים, כך לטענת ההגנה, שלא כך היה הדבר וכי מי שנפגע ונהרג מהירי הוא הצעיר שישב ליד הנהג.

עו"ד תומר נוה
עו”ד תומר נוה

בא כוחו של החשוד עו”ר תומר נוה מסר לחי פה:

לולא חברת אינסטגרם, והנתונים שהצגנו לביהמ”ש, מרשי היה עומד היום לדין בגין עבירות מהחמורות בספר החוקים. לעיתים הקידמה הטכנולוגית הינה לטובת החשודים.

שופטת בית המשפט מריה פיקוס בוגדאנוב, הורתה על שחרור החשוד למעצר בית, ערבות צד ג’ בסך 5,000 ש”ח והתחייבות עצמית בסך 5,000 ש”ח וציינה בהחלטתה כי החשוד ישהה בתנאי מעצר בית וכי מאחר שהתברר כי הוא חיובי לקורונה, במקרה של החמרה במצבו הרפואי, יכול לצאת לטיפול גם במהלך תקופת מעצר הבית.

מהמשטרה טרם נמסרה תגובה.

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. הלוחש לתגובות אמר/ה

    וואלה לא הבנתי כלום.
    הנהג דרס והנוסע נהרג והנהג שוחרר כי היה לו סרטון באינסטגרם שמראה שהנוסע לידו נהרג.
    סיבכתם את ראבי

  2. יוסי דן אמר/ה

    מזה החרא הזה, לא חסר שהוא דרס שוטר גם חולה קורונה ועוד שנייה עלה אל אזרחים תמימים ברחוב אחרי זה מקבל מעצר בית ו5000 שקל??? הוא פאקניג דרס בן אדם ועוד צילם את זה בלייב באינסטגרם חבל שלא הרגו את הנהג גם בושה

הגיבו כאן לכתבה