מרום בן אריה זכה במקום הראשון בתחרות הצילומים של חיפה

מקום ראשון - צילום של מרום בן אריה

תמונתו של הצלם מרום בן-אריה זכתה במקום הראשון בתחרות הצילומים של חיפה לשנת 2020

בן אריה, הנמנה עם צוות אתר חי פה – תאגיד החדשות בחיפה והסביבה וצלם אגודת “שייטי כרמל”, צילם את התמונה ב-1 במאי 2020, במהלך משט ההצעדה לצוותים הרפואיים במאבקם בנגיף הקורונה, שנערך מול המרכז הרפואי רמב”ם.

הצילום הופיע לראשונה כחלק מכתבה מצולמת ונרחבת באתר חי פה – משט ההצדעה לצוותים הרפואיים מצורפת הכתבה:


בתחרות הצילומים שיזם אגף הדוברות של עיריית חיפה, בשיתוף “העמותה לפיתוח תיירות חיפה”, לסיכום השנה שחלפה בתמונות, השתתפו למעלה מ-1,000 תמונות שצולמו בחיפה בשנה האחרונה.

במקום הראשון בתחרות בחר, כאמור, צוות השופטים, את תמונתו של צלם אגודת “שייטי כרמל, מרום בן-אריה, וזיכה אותה בתואר “התמונה של חיפה” לשנת 2020. את התמונה צילם בן-אריה, צלם אגודת “שייטי כרמל”, ב-1 במאי השנה במהלך משט ההצעדה לצוותים הרפואיים במאבקם בנגיף הקורונה, שנערך מול המרכז הרפואי רמב”ם.

אתר חי פה מברך את מרום על זכייתו המרגשת גאים בך!

מקום ראשון - צילום של מרום בן אריה
מקום ראשון – צילום של מרום בן אריה

במקום השני נבחרה תמונתה של דוניא אבו סאלח, שצולמה באתר “סוף העולם” בשכונת כבביר מול השקיעה, ובמקום השלישי זכתה התמונה של בני הזוג מרגריטה ופבל פרסליאק (הידועים בשם The Mishpaha), שצולמה בחוף הכרמל, בה הם נראים “מכוסים” בגלים בעודם ישנים על החול.

על זכייתם, יוענקו לזוכים בשלושת המקומות הראשונים כרטיסים לסיורים מודרכים מטעם “העמותה לתיירות חיפה”. הזוכים במקומות 4 עד 10 יקבלו אף הם שי, מתנת “העמותה לתיירות חיפה”.

מרום בן אריה, הזוכה במקום הראשון בתחרות:

ביום משט ההוקרה עליתי לגג הבניין של המרכז הרפואי רמב”ם והרמתי רחפן למרחק של 1.5 ק”מ כדי לצלם את המשט. התמונה שיצאה הייתה מאוד מיוחדת, כי היא גם ממחישה את עוצמת המשט שבו השתתפו למעלה מ-100 כלי שייט וגם מעניקה מבט פנורמי על בת גלים שנראית בצילום כחצי אי. אני מאוד שמח על הזכייה ורוצה שוב לומר תודה לצוותים הרפואיים על השנה המורכבת שהם חווים.
צילום של דוניא אבו סאלח - במקום השני
צילום של דוניא אבו סאלח – במקום השני

דוניא אבו סאלח, שזכתה במקום השני:

חברתי ואני אוהבות לטייל בטבע ולגלות מקומות חדשים. גילינו את המצפה הזה בסוף העולם שנמצא בפניה של רחוב אלכסנדר ינאי בחיפה. הנוף שם מיוחד בטירוף -ים, שקיעה, אורות של חיפה, נדנדה, רוגע ושלווה. מרוב הקסם שנמצא במקום, תכננו ישיבה מיוחדת כמו בית קפה עם נוף משגע.
צילום של מרגריטה ופבל פרסליאק, זכו במקום השליש
צילום של מרגריטה ופבל פרסליאק, זכו במקום השליש

מרגריטה ופבל פרסליאק, שזכו במקום השלישי:

התמונה צולמה בתחילת קיץ 2020 בחוף הכרמל ממש מיד אחרי הסגר הראשון. בתמונה רצינו לשקף את האהבה שלנו לים ולחופים היפים של חיפה.
הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. מנדי אמר/ה

  לא ברור מה שתי התמונות במקום השני והשלישי קשורות לחיפה- ממש לא מובן שהם צולמו בחיפה.
  התמונה במקום הראשון- אליפות.
  צילמתי סטילס ביחד עם מרום מהגג.

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  כל הכבוד למרום בן אריה על הזכיה המרשימה.
  . יישר כוח לך מרום.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור העיר חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו