כ-2,000 איש התחסנו בשבת בדלית אל-כרמל | “מבצע מוצלח ונרחב, אני מצדיע לכם”

רפיק חלבי ראש מועצת דליה

מבצע חיסוני קורונה בדליית אל-כרמל

שיתוף פעולה מיוחד להרחבת מבצע החיסונים:
כ-2,000 איש התחסנו בשבת (9/1/21) ע”י צוותי מגן דוד אדום במתחם מיוחד של פיקוד העורף והמועצה המקומית בדלית אל-כרמל ובשיתוף משרד הבריאות


 מגן דוד אדום, בשיתוף פיקוד העורף, משרד הבריאות והמועצה המקומית דלית אל-כרמל, ביצעו בשבת (9/1/21) מבצע חיסונים במסגרתו חוסנו כ-2,000 תושבי האזור.
 
מבצע החיסונים החל הבוקר, במהלכו הגיעו כ-2,000 מנות חיסון לתושבי דלית אל-כרמל. מגן דוד אדום נענה לפניית פיקוד העורף, משרד הבריאות וראש המועצה המקומית והפעיל עשרות חובשים ופראמדיקים במטרה לחסן את התושבים במקום.

רפיק חלבי ראש מועצת דליה
רפיק חלבי ראש מועצת דליה


 רפיק חלבי, ראש המועצה המקומית דלית אל-כרמל:

מבצע החיסונים בוצע בהצלחה אדירה וסדר רב. כ-2,000 תושבים הגיעו להתחסן ואני רוצה להודות למגן דוד אדום, למתנדבים ולצוות, לפיקוד העורף, למנכל משרד הבריאות ד”ר חזי לוי, לרשות המקומית ולאגף הביטחון על סיום מבצע מוצלח ונרחב. אני מצדיע לכם.


 
ארז גלר, מנהל מרחב כרמל במד”א: “מבצע החיסונים המורכב והמיוחד שלנו הסתיים בהצלחה בשעות הערב, במהלכו הגיעו חיסונים שכאמור להם מגבלת זמן ותוקף. הקפדנו לעבוד עפ”י הנחיות קפדניות למען ולטובת הציבור. המטרה שעמדה לנגד ענינו היא לא לבזבז או חלילה לזרוק אף מנת חיסון. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם הגופים שליוו אותנו ובסיומו של יום החיסונים המיוחד הצלחנו לעמוד במשימה בכבוד. נאחל בריאות לכולם.”

מבצע חיסונים בדליה (צילום מד"א)
מבצע חיסונים בדליה (צילום מד”א)

קורונה – כל הכתבות


 

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    מבצע מרשים. יפה לכל העוסקים במלאכה.אני מצדיע לכולכם: ,למד”א, לפרופ’ חזי לוי,מנכ”ל משרד הבריאות ,לפרופ’ נחמן אש ואחרים על המבצע המוצלח בדליית אל כרמל.ראיתי גם אנשים מחיפה, אשר הגיעו לכפר לתחסן נגד נגיף קורונוה.כל הכבוד לכם.עם סיום המבצע אני מקוה ,כי נחזור לשיגרה הרגילה בעזרת השם היושב במרומיים. היו ברוכים.

  2. חנה מורג אמר/ה

    אכן אהבתי את הדיוק: תושבי האזור
    הרבה מאד חיפאים נענו לקריאה של עודפי חיסונים והסתערו על ההזדמנות. לעומתם, חברי מדלית אל כרמל היו עסוקים בארוח , לא התפנו לעניין.

הגיבו כאן לכתבה