לטיול לא יצאנו: בוטל הטיול השנתי של חטיבת הביניים ליאו בק

 

תלמידי חטיבת הביניים בבית ספר ליאו בק בחיפה התאכזבו לגלות כי הטיול השנתי לו התכוננו והיה מתוכנן לצאת היום 1.3 בוטל בהתראה של יומיים. מנהל ביה”ס דני פסלר: “הטיול לא בוטל אלא נדחה בשל עיצומי ארגון המורים”

.

003-טיול.jpgמאבק התלמידים שרשם הצלחה לפני כחודש וחצי והביא להחזרת הטיולים השנתיים לאחר שארגון המורים החליט לבטלם כחלק מהעיצומים שהם נוקטים, לא השפיע על החלטת בית ספר ליאו בק לבטל בהתראה של יומיים את הטיול השנתי של חטיבת הביניים שהיה מתוכנן לצאת היום 1.3. התלמידים שהתכוננו לטיול התאכזבו לקבל את ההודעה על ביטולו יומיים לפני המועד. בשיחה לחי פה אמר מנהל בית הספר דני פסלר: “הטיול לא בוטל אלא נדחה בשל עיצומי ארגון המורים”.
איתן סויסה
איתן סויסה

נציג חיפה במועצת התלמידים והנוער הארצית, איתן סויסה, מסר לחי פה בעקבות ההחלטה: “מועצת התלמידים והנוער הארצית מודיעה שלא תיתן שהתלמידים יפגעו ותקדם את הליך השגת הפתרון בנוהל דחוף. לא יתכן ששני מוסדות כה גדולים כמו משרד החינוך וארגון המורים לא יצליחו להגיע להסדר בפרק זמן כה ארוך. יש לדאוג לקיום התנאים ומעבר לזה למנוע פגיעה בגורם כל שיהיה, ובתלמידים בפרט.”

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: “משרד החינוך מקיים בשבועות האחרונים דיונים אינטנסיביים בנושא עם ארגון המורים, והנושא ידון היום בבית משפט”.

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.