קבצן תוקפן בחיפה | נעצר היום ע"י המשטרה • הקבצן התוקפן שהטריד אנשים בכרמל הצרפתי בחיפה

רכב שנפגע מאבן של קבצן בכרמל הצרפתי (צילום: חי פה)

מהמשטרה נמסר לחי פה:

המשטרה עיכבה הבוקר (יום ג 01/12/20) לחקירה בחיפה דר רחוב שעפ"י החשד גרם נזק לכלי רכב והתנהג בצורה מאיימת בעת שקיבץ נדבות

המשטרה פתחה בחקירה לפני מס' ימים, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר גבר שהתנהג בצורה מאיימת תוך שקיבץ נדבות בעיר.

מהחקירה עולה כי החשוד שנוהג לקבץ נדבות בחיפה, נוהג לקלל ולגדף את האזרחים שמסרבים לתת לו כסף ובאחד המקרים אף גרם נזק לבעלת רכב שהתעלמה ממנו.

בתום פעולות חקירה מגוונות עיכבו הבוקר שוטרי תחנת חיפה את החשוד, דר רחוב בן 27 לחקירה בתחנת משטרת חיפה ובתום חקירתו הוא שוחרר בתנאים.

החקירה נמשכת.

זהירות: קבצן תוקפן בכרמל הצרפתי בחיפה | הביטחון האישי בחיפה

הכתבה עלתה לאתר ביום שישי 27/11/20 14:45

תופעה מטרידה ביותר, בעיקר נגד נשים:

קבצן שמסתובב בשכונה באופן קבוע , ניגש בדרך כלל לנשים שבדיוק נכנסות או יוצאות מהרכב שלהן ומבקש "לעזור לו בכמה שקלים".
היום, ו', 27/11/20, ניגש הקבצן לאשה שהייתה ברכבה. האשה סירבה לתת לו כסף ואז הוא איים ש"זה יעלה לך יותר". הוא הרים אבן גדולה וזרק בחוזקה על האוטו שלה, בזמן שהאשה וביתה היו ברכב.

לאחר מכן הקבצן ברח מהמקום. האשה הודיעה על התקיפה למשטרה וכעת עליה לגשת לתחנה, כדי למלא תלונה.

עיריית טירת כרמל – רחב

תיאור של הקבצן התוקף:

בחור רזה, בגיל שמוערך ב-30, מנומס בהתחלה ובעל מבטא רוסי ברור. הוא עוטה מסכה, בהתאם לדרישות הקורונה.
האשה שהותקפה הייתה בהלם והיא מבוהלת מאד מהאירוע ולכן היא לא צילמה אותו.

באוטו לא נשבר שום דבר יש רק קילופי צבע במקום שבו פגעה האבן.

ממשטרת ישראל טרם התקבלה תגובה

רכב שנפגע מאבן של קבצן בכרמל הצרפתי (צילום: חי פה)
רכב שנפגע מאבן של קבצן בכרמל הצרפתי (צילום: חי פה)
47 תגובות
 1. יאנה אמר/ה

  לא ראיתם שמסתובבת קבוצה די גדולה בהרבה מקומות: בית הקרנות, סוף הרצל,חוצות המפרץ ועוד, התנהגות דומה, הם ממש אלימים

 2. יוסי אמיר אמר/ה

  הוא מסתובב בעוד מקומות. ראיתי אותו ביפה נוף ליד רחוב החורשה, ביקש כסף ואמרתי שאין לי עלי, אז הוא פתח את פח הזבל הושיא שקית ופיזר על הכביש. ראיתי אותו גם בהדר מחכה לאנשים שיוצאים או נכנסים למאי מרקט ומבקש כסף כי לא הספיק לו הכסף לחלב ולחם בקופה. נתתי לו והוא לא נכנס לחנות

 3. אלכס אמר/ה

  הבחור מסתובב הרבה ליד המרכז טשרניחובסקי.

 4. היי אמר/ה

  היום לצערנו קשה להאמין "לנזקקים" כי ביניהם יש את האמתיים ומזויפים, מאפיה המשתמשת ברגשות כמו חמלה אשר תגרום לבני אדם לכאב וצער וכך זה עובד, אבל אי אפשר לדעת מי באמת נזקק, בדרך כלל תמיד ביטוח לאומי דואגת שלכולם יהיה מה לאכול וקורת גג, פשוט יש כאלה שלא מספיק להם, ויש שלא סוגרים את החודש, אבל הרי אם לאדם התקלקל המצפון הוא יעשה דבר בניגוד המצפון, כאלה אנשים לא מאושרים ומוטרדים מפחד על מעשה מרמה כזה או אחר, עוד מעט ממש בקרוב שלטון יהוה אלוהים ינקה גורמים שליליים בעולם, ושלטונות הביא המון שינויים ומתנות לאדם מתנה כמו חיי נצח אם אדם יבחר בלעשות טוב וישתנה למען זה, מצפון טמון בכול אדם אהבה גם, אהבה הוא הבסיס לתכונות טובות.

 5. חיפני אמר/ה

  מדטרת ישראל תקועה במאה התשע עשרה לפני המצאת הטחגרף יהטלפון. יש כיום אמצעים להעבאל מידע ללא הגעה פיסית לתחנה יבגיע הסמן שהמשטרה תתחבר אליהם.
  אולי זאת הדאך שלהם להפחית תלונולצ?

 6. עופר.א חיפה אמר/ה

  ואף מצלמה של אף עסק או עירייה יכולים לעזור ?

 7. א' אמר/ה

  היי, ראיתי אותו גם לפני שבוע ליד מגדל הנביאים, יצאתי מקופת לאומית לכיוון כיכר הנביאים/חורי, הבחור נשען שם על אחד הרכבים שחנו מול המגדל ואמר שמבקש 15 ש"ח לדלק כדי להוריד את האוטו למטה.. אמרתי כמובן שאין לי ואז הוא התחיל להגיד "רק 15 ש"ח!" אמרתי שבאמת אין לי, והתחלתי ללכת מהר משם… הוא התחיל לקלל אחריי "בלאט מה קורה לנשים של היום" .. די מפחיד :/

 8. פיקי אמר/ה

  הוא מסתובב גם בכרמל, ליד הסופר בקלר, ואפילו יש לי תמונה שצילמתי אותו לאחר שגידף וקילל כי בדר"כ אנימלא נודאת כסף מזומן

 9. זיאד אמר/ה

  אני ראיתי את הקבצן ברח' חסן שוקרי וכאשר לא משלמים לו הוא מעקל לסרבן את חשבון הבנק.

 10. קרייתי אמר/ה

  אל תענו לו תעשו את עצמכם לא ראיתם לא שמעתם ותמשיכו הלאה

 11. שלמי אמר/ה

  האיש שעונה לתיאור מיסתובב לעיתים בטיילת לואי הזויי נרקומן אלים וכופה מתן כסף על האנשים גובהו מטר ושבעים לערך עוטה מסיכת קורנה חובש כובע לבן עם מצחיה מיכנוסימטרנינג שחורים ונעלי ספורט לבנות ראיתיו גם בשפרינצק ליד ויקטורי אלים מאוד!!!

 12. מיכאל אמר/ה

  המשטרה עם הדרישה שלה לגשת ולהגיש תלונה ! זה ביזיון בירוקרטי שנימשך שנים רבות והגיע הזמן להגיש ייצוגית של 2 מיליארד ש"ח נגד המשטרה ! מי עובד בשביל מי ? העבריין בטוח ניצפה ע"י כ4 מצלמות שונות בזמן המקרה וקצת לאחריו למה לשרוף זמן אמת מהארוע למה ?
  כי לא בא להם לזוז ?! ועובדה שזה לא ארוע בודד אלה מתמשך !

 13. אייל אמר/ה

  טוב שפירקו את סיירת הבטחון
  יש עכשיו מרחב פעולה פתוח וללא הפרעות עבור העבריינים לכל התופעות האלו ועוד.

 14. מה זה משנה אמר/ה

  תנו לו פיצוץ לפנים..בן זונה רק שיפול לידיים שלי הזין הזה..

 15. יעקוב אנוור ..אתניאל אמר/ה

  ערב טוב לכותב הכתבה הזאת וגם לכם תחשוב טוב למה האדם הזה נהיה אלים קודם כל במקום שאתה או את כותבת את הכתבה הזאת אם הייתם מראינים אותו קודם עדיף לדעת מה מסתובב לו בראש או קצת בעיה סכליות או פסיכולוגית או עם סיפור אנושיים ..ולמה אתם כותבים רק על הדברים האלה תלכו לרחובות של כל המדינה היפה הזאת ותראו מה קורה באמת ולמה ולמה הם נהיו כאלה .ותשאלו בסוף את אלה שיושבים למעלה ומסתכלים עלינו ואם יש לכם את האומץ..תכתבו את האמת ותזהירו את אלה שאתם הזהרתם אותם בכתבה הזאת ולילה טוב ושבת שלום

 16. מיכל אמר/ה

  נכון. אני רואה את הבחור מסתובב במרכז הכרמל, נדבק אלי ומבקש כסף.. כל פעם עם סיפור אחר… לדבריו ."האוטו שלי נתקע בלי דלק"…".יש לי ילד חולה וחסר לי כסף לתרופות"… מתרגז ומקלל כשמסרבים לו…

 17. ירוק בנשמה אמר/ה

  לפי סוג הרכב, האישה היא זו שזקוקה לתרומה

 18. דרור אמר/ה

  אם המשטרה לא עושה דבר נגד מטרידים כאלה, אנשים פה יתחילו להסתובב עם אמצעי הגנה רציניים. מישהו יעשה מעשה, וזה יהיה לגמרי מוצדק, הגנה עצמית.

 19. כוכב הצפון אמר/ה

  היה יום שישי הוא ניגש אלי ואמר שהוא בלי דלק ואישתו והילד באותו נתתי לו עשרים שקל אז הוא ברוב חוצפתו אומר ל מה רק עשרים שקל חתפתי בחזרה את הכסף והלכתיאז הוא אומר לי טוב אני מסכים לשרים שקל
  אבל הוא ראה עשרים זובורים

 20. עליזה אמר/ה

  אני בעצמי ראיתי אותו הרבה פעמים בכרמל בועט ברכבים. שובר מראות של רכבים בועט בפחי אשפה ומפזר אותם על הרצפה התקשרתי למשטרה לפחות 10 פעמים אך כנראה לא עשו כלום. במקום אחר היו מציבים שוטר או שניים לכול הכרמל במשך כמה ימים ולא עוזבים עד שתופסים אותו. משטרה של עצלנים.

 21. ורדינה מארגנטינה אמר/ה

  ראיתי אותו עם קביים ליד הפסטה בסטה והסופר במרכז הכרמל בקלר. ביקש ממני כסף להגיע לבית חולים כרמל, הקפצתי אותו לשם ברכב , הצעתי לו מתוך אינסטינקט וכמובן שהתחרטתי אחרי שתי דקות. בדרך ניסה לספר סיפורים שלא נותנים לו תרופות שצריך בבית חולים. הפסיק כשראה שאני מתעלמת. כשהורדתי אותו בכניסה לבית חולים ביקש כסף לאוטובוס.. אמרתי לא שאין לי ונראה שהתבייש בעצמו..או שזה הדמיון שלי..פתחתי את החלונות של הרכב מפחד שהשאיר לי קורונה..כניראה נרקומן.

 22. זה אני אמר/ה

  אני גר באזור של חורי וראיתי אותו איפה המאי מרקט בא ביקש מאשתי כסף אמרה לו אין לי אז הוא בא צעק עליה ורצה לתפוס אותה מהחולצה ואני בדיוק יצאתי מליד השומרים אז הוא חטף בעיטה שהרימה לו תתחת באוויר תפחידו אותו הוא יתרחק

 23. גלעד אמר/ה

  גברת תחליפי אוטו חחח

 24. שייקה אמר/ה

  אם הקבצן ביצע תקיפה זו כבר עליית מדרגה השלב הבא הוא יצבור בטחון וילון לבצע משהו יותר חמור איפה משטרת ישראל בתמונה זכור לי שגיליתי למרכז הכרמל לפני חודש ואיך שיצאתי מהתחנה במרכז הכרמל ניגש אליי בחור צנום הייתה לו מסיכה על הפנים ביקש כסף אמרתי לו שאין לי מזומן אז הוא צעק אתה שקרן יכול להיות שמדובר באותו קבצן יש יותר מידי כמוהו במרכז הכרמל הדר והעיר התחתית איפה המשטרה והעירייה למה לא פועלים למיגור התופעה המטרידה.

 25. דני אמר/ה

  כל זה יכל להימנע ב 2 שקלים

 26. אלכס אמר/ה

  זה הפרצוף האמיתי של ישראל,רשלנות,הזנחה,עצימת עין,
  הרשויות לא עושות דבר בנושא!
  ב ו ש ה !!!

 27. מירב אמר/ה

  צריך לטפל במקרה האלימות כחוק, מלבד זאת אני ממליצה לכולם לתרום לנזקקים, צדקה תציל ממוות, תהיו טובים ושתמיד נהיה בצד התורם ולא הנזקק. אני ממש מקפידה לתת לכל פושט יד, זה מרחיב את הלב, כמה שקלים לא יהרגו אף אחד ורק יוכלו לעזור.

 28. יוליה אמר/ה

  פגשתי אותו בחוצות המפרץ לפני כשנה היוחננוף תמיד בנימוס ביקש נדבה
  יום אחד הצעתי לו ללמלא לוטו איתי הוא הסכים.
  לאחרונה הפך סטלן שיכור ולכן זאת התנהגותו,הרשיות צריכות לשים יד עליו בגלל מסוכנתו לציבור.
  רק שהמשטרה עסוקה לקבץ נדבות מאנשים שלא שמים מסיכות. בושה

 29. מאיר אמר/ה

  עלו ארצה ופשוט יורקים לבאר!

  אח"כ טוענים שהעלייה תרבותית

 30. אתי אמר/ה

  רוסים מסריחים, כל הצרות הם הביאו לפה, עבריינים מבטן ומלידה, שיחזרו לארץ האלימה שלהם

 31. גבר אמר/ה

  העיר חיפה הפכה לעיר של נקרומנים וקצמנים וכמובן הרבה פשיעה

 32. רונית אמר/ה

  גם אני נתקלתי בו מספר פעמים וכשלא הסכמתי לתת כסף קילל ועשה תנועות מגונות. די מפחיד. דיווחתי ל 106 ואמרו שישלחו ניידת כאשר אמרתי היכן הוא נמצא. מקווה שיטופל.

 33. עדי אמר/ה

  רובם נרקומנים ואלכוהליסטים וכאלה שנפגעו נפשית מהחיים יש אחת באושר עד חמודה כסו שמקבצת מספרת שזה לאמא אבל..רואים שהיא לא בסדר ..היום כל 2 צעדים יש מקבצים ולא תמיד יש לתת להם וגם כואב לחשוב שהכסף שנותנים הם כדי להשתמש בסמים או לקנות אלכוהול שיעשו להם עוד יותר רעע שה' ירפא אותם אמןן

 34. עזרה אמר/ה

  סתמו כבר תפה כולכם צבועים זה אנשים מסכנים צריך לתת להם יד חמה אם לא בכסף אז באכול ברור שחלקם לסמים אז בגלל זה עדיף להביא להם אוכל אתם חושבים שזה קל לבנאדם לבןא ולבקש כסף זה הדבר הכי מביך שיש אז במקום להשמיץ אותם גם אם הם תקיפים צריך לקבל אותם כמו שהם עם כל המינוסים והפלוסים כי המדינה שמה עליהם זין צריך להראות להם אהבה וחיבה ברור שאם זה מגיע להטרדה אז להתלונן אבל שאתם רואים אנשים שחסר להם תנו יד תעזרו קרה לי באזור שבנאדם ישב עם רגליים על הכביש בצומת ראיתי אותו אחרי 20 דק חזרתי ראיתי אותו עדיין אז ניגשתי ודיברתי איתו הוא פשוט איבד את הדרך ויש לו משפחה יש לו ילדים פשוט לא היה לו כסף להביא אוכל למשפחה אולי הוא חירטט אותי אבל הוא ניראה בסדר לא מסומם ונתתי לו כסף לנסיעה הביתה ומאז לא ראיתי אותו סימן שהוא אמר לי אמת.
  אני יודע שיש פה אנשים טובים בעיר תנו יד תעזרו לאנשים האלה

 35. סובלנית אמר/ה

  מחובת המערכת להסיר תגובות גזעניות. לא ייתכן לקבל בסובלנות תגובות כאלו כלפי רוסים, מזרחיים, ערבים, אשכנזים, שמאלנים וכו' וכו'.

 36. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  זהירות.זהירות חברות וחברים .שבוע טוב.

 37. רחלי אמר/ה

  תודה על הכתבה, לא מזמן ספרו שחיכה לנשים בכניסה לקופ"ח ודרש כסף. נכנס לכניסות של בניינים וגורם נזק. ממש סכנה!

 38. אבי כהן אמר/ה

  צריך לשדך לו את הקבצנית האלימה..
  יחד אולי ימצאו וישקיעו באהבה.

 39. אסתי אמר/ה

  כשיגש קבצן כלשהו
  ראשית כל לצלם.

 40. יפה כהן אמר/ה

  חחחח שוחרר וימשיך להטריד

 41. אנונימי אמר/ה

  איך הוא שוחרר אם אין לו מקום מגורים קבוע או ידוע?

 42. מיר אמר/ה

  המשטרה חוקרת…
  משטרה…

 43. אבי כהן אמר/ה

  כל הכבוד למשטרה, מקווה שקישרו אותו לרווחה.
  שנהיה אנשים טובים ללא הצדקה, שנפזר אהבת חינם ללא תנאי והחיים כאן יהיו יפים יותר, אמן 🙏🏻

 44. גוגו אמר/ה

  כשאתה מודיע למשטרה על מטרידן מקצועי ברחוב פתאום אין להם כוח פנוי למשימה אבל אם תתקשר ותגיד שיש בחור רוסי ליד הסופר בלי מסיכה על הפנים שיכול להעשיר את הקופה בחמש מאות שקל מגיעים שלושה שוטרים בגודל מקרר עם חסות ערבית בניידת ארבע על ארבע ומתחננים אליו לתעודת זהות תוך כדי שהוא מקלל אותם בלאט בלאט בלאט.

 45. פייר מחול אמר/ה

  גם ברכבה בקרית אליעזר הם נימצאים בהמונהם

 46. עולם הפשע אמר/ה

  אני אישית למרות שחי ברמת חיים גבוהה יחסית , פעם בשבוע , שם את הבושה בצד . יום עבודה של 12 שעות בין 1500 ל 2500 שח ביום עבודה של קבצנות !!!! לפעמים לאוטובוס לפעמים למונית לפעמים דלק לפעמים בדיבור יפה לפעמים באיומים מוציא מאתיים מאיזה מניאק שחי בסרט שהוא אבו עלי

 47. רות אמר/ה

  יש קבצן מטירת הכרמל שיער אפור גבה קומה בסביבות 50
  60שנים עומד בנוה שאנן בצומת מבקש כסף להיזהר ממנו.

לא ניתן להגיב