חיפאי ותיק • תושבים ותיקים מתלוננים כי לא קיבלו את תו החניה המובטח

חניה בחיפה (צילום: ירון כרמי)

תלונות רבות התקבלו במערכת חי פה, מתושבים ותיקים בחיפה הטוענים כי הם ממתינים כבר מעל חודש ימים, לקבלת תו "חיפאי ותיק" אשר יזכה אותם בחניה בחינם ברחבי העיר

לדברי התושבים, הם מילאו אחר הוראותיה של עיריית חיפה, מילאו טפסים, שלחו אישורים מתאימים, ואף קיבלו אישור כי הניירת ששלחו התקבלה עירייה, ולמרות כל זאת, טרם קיבלו את התו המובטח.

כזכור, בחודש אוקטובר השנה, החלה חלוקת תווי חניה חינם לתושבי חיפה הוותיקים, תווים שמאפשרים חניה חינם למשך 3 שעות ביום, ותקפים לשנתיים. אלא שחודש לאחר תחילת החלוקה תושבים רבים טרם קיבלו את התו המגיע להם.

יש לציין כי מי שנאבק למען תו חניה לתושב ותיק הוא יו”ר סיעת הגמלאים, מר אלי לנדאו, עוד בקדנציה של ראש העיר הקודם, יונה יהב. השנה כאמור, מאבקו של לנדאו הניב פירות וראש העיר הנוכחית קיבלה את הצעתו.

אלי לנדאו (צילום: ירון כרמי)
אלי לנדאו (צילום: ירון כרמי)

מעיריית חיפה נמסר לחי פה בתגובה:

חלוקת תווי החנייה נמשכת כל העת. בעיריית חיפה התקבלו עד היום אלפי בקשות, הנבדקות ומטופלות באופן פרטני על-ידי העירייה, שתמשיך לעשות כל שביכולתה, על מנת שכל יתר הפונים יקבלו את התו במהירות האפשרית.

5 תגובות
 1. שרי אמר/ה

  קשה למלא את הפרטים,

 2. אבי כהן אמר/ה

  הם קיבלו תיק.
  עכשיו הם חיפאי ותיק..

 3. אביבה אראל אמר/ה

  מלאתי את הטופס ובאמת התפלאתי שכעבור כשבועיים הגיע אלי התו!!!

 4. לילי טל אמר/ה

  קודם כל ומעל הכל
  ברכות חמות ותודה מכל הלב 🌺
  ל-אלי לנדאן 👏👏🏆על פועלו.
  אני קבלתי. נכון, חכיתי הרבה זמן
  ולפעמים התייאשתי, אבל זה הגיע.
  אולי ניתן לברר ב-106. חשבתי לעשות זאת אבל בינתיים קבלתי בדואר.
  ושוב תודה לאלי לנדאו ולראש עירית חיפה, הגב' קליש. מחווה ראוי לקשישים.

 5. אריאלה בן-שחר אמר/ה

  גם אני לא קבלתי את התג למרות שמלאתי כנדרש את כל הפרטים, מיד לאחר שהודיעו על כך. לעומת זאת שמעתי שפרוטקציונרים, שיש להם חברים עובדים בעיריה, קבלו תג מיד מבלי להכנס בכלל לאינטרנט. למה מחכים? שהזמן יחלוף או שמחלקים כרגע רק לאנשי שלומם של עובדי העיריה?

לא ניתן להגיב