שוחד וטובות הנאה | נעצרו עובדים מרשות המסים

אזיקים - ארכיון (צילום: ירון כרמי)

חקירה סמויה התנהלה במשך שנה

המשטרה עצרה הבוקר (ג’ 17/11/20) בתום חקירה סמויה, עובד רשות המיסים תושב עוספיה ותושב באקה אל גרביה, בחשד למעורבות בהעברת מידע לנישומים, תמורת שוחד.

היחידה המרכזית של מחוז חוף בשת”פ רשות המיסים, ניהלה בשנה האחרונה חקירה סמויה, אחר עובד רשות המיסים שעפ”י החשד העביר מידע לנישומים באמצעות אחרים, תמורת קבלת טובות הנאה.

אי סדרים ברשות המיסים

ראשיתה של הפרשייה לפני כשנה, עם קבלת מידע שהעלה חשד לאי סדרים ברשות המיסים במעורבותו של עובד הרשות, כאשר עפ”י החשד, העביר מידע לנישומים תמורת קבלת טובות הנאה.

ממצאים הקושרים אותם לעבירות

אזיקים - ארכיון (צילום: ירון כרמי)
אזיקים – ארכיון (צילום: ירון כרמי)

בתוך כך, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו הבוקר, 17/11/20, בלשי הימ”ר בשת”פ לוחמי יס”מ, לוחמי מג”ב ועובדי רשות המיסים, את החשוד, תושב עוספיא בשנות ה- 50 לחייו, וכן תושב באקה אל גרביה בן 45, בחשד למעורבות במעשים. בחיפוש שנערך בביתם של החשודים נתפסו ממצאים הקושרים אותם לעבירות המיוחסות להם.

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. אתי אמר/ה

  תמיד היה העברת מידע לנישומים, ועזרה לחברים זה לא חדש, אני מכירה את זה מקרוב כשעבדתי בחקירות מס הכנסה ובמחלקה הפיסקלית, עורכי דין שעבדו שם עזרו לחבריהם במחיקת תיקים

 2. אבי+בוח³בוט אמר/ה

  היה יהיה ככתוב בכתובים כסף יעוור דברי צדיקים וייסלפ דברי חכמים

 3. אנונימי אמר/ה

  לא כל מה שנאמר וכתוב נכון
  סבלנות

 4. לאנונימי אמר/ה

  זה שהיו מעורבים באישום רק 2 אנשים
  בטוח לא נכון…

 5. גיא לוי אמר/ה

  אך איזה כיף סוף סוף ליום הזה חיכיתי המון זמן הרמאים והשקרנים שעשו לי מוות ורימו אותי בהחזרים שהעו מגיעים לי ולא רצו לתת תודה לאל בקרוב לכול מי שעוסק במרמה

הגיבו כאן לכתבה