חולי קורונה בבתי החולים בחיפה | בן 26 מאושפז במצב קשה • עדכון 12/10/20

העברת חולה קורונה (צילום: דוברות רמב"ם)

צעיר בן 26 ללא מחלות רקע מאושפז במצב קשה מונשם ומורדם

בבית החולים רמב”ם מאושפזים 67 חולים

 • 37 במצב קשה
 • 16 מונשמים
 • השאר במצב בינוני וקל
 • ברמב”ם מעדכנים, כי אמש נפטר מקורונה גבר בן 81.

בבית חולים כרמל מאושפזים 48 חולים

 • 25 במצב קשה
 • 9 מונשמים
 • 10 במצב בינוני
 • 4 במצב קל

במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים 29 חולים נכון ל-8/10/20

 • 15 במצב קשה ( 5 מונשמים)
 • 8 במצב בינוני
 • 6 במצב קל

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

14 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  מספר החולים קשה ומונשמים לא יורד למרות שנפטרו החודש מאות חולים.
  לצערנו משרד האוצר והתקשורת הכלכלית ילחצו שוב עם היסטריה לפתוח הכל, כותרות פאניקה על תוספת דורשי עבודה – וייצרו במו ידם את הסגר של הגל השלישי כי פתחו אחרי השני את כל המשק מהר מדי ושוב הובילו להדבקות המוניות..
  בניגוד לגל הראשון עכשיו יש אלפי נדבקים ליום ושוב חושבים שזה כלום וצריך לפתוח הכל.
  אני רואה שהלחצים יכריעו את הממשלה, יפתחו מקומות עבודה בתי ספר וגנים כבר בראשון הקרוב, ומה שיקרה שעד נובמבר אנחנו נחזור להדבקה של 5000 ביום, מעל 1000 חולים קשה ו40-50 נפטרים ביום. אבל – העיקר שפתחנו הכל!!
  תזכורת לעצמנו יש מדינות עם כמה מאות נדבקים בלבד, שלא פותחות את מערכת החינוך ל-ח-ל-ו-ט-י-ן, לא גנים, לא כיתות נמוכות, עד שההדבקה תרד לעשרות בלבד. אנחנו נהיה קורבנות של הפזיזות והלחצים הכלכליים.

  1. ליאורה אמר/ה

   אייל אתה צודק

  2. חני אמר/ה

   את זה צריך להטיח בפני המפגינים הרבים שרואים רק את הצד העיסקי ולא חושבים קדימה מבחינה בריאותית

   1. שיר אמר/ה

    כל המידע המדעי שיש בידינו שולל כי ההפגנות הן מקור הדבקה. זהו שקר שמטרותיו פוליטיות. אל תאמינו לשקר.

    1. מוטי אמר/ה

     זה שקר. מחקרים בארה”ב (בין היתר של הרווארד) הראו שהפגנות הן מקור וודאי להפצת הנגיף.

     1. נפתול אמר/ה

      שקר. לא היה ולא נברא. מחקר אחד, ללא ביקורת עמיתים ובשיטות מחקר מפורפקות הסיק מסקנה כזו. שאר המחקרים מצאו כי *אין* הדבקות בהפגנות.

    2. א.ד. אמר/ה

     מי שמשקר כאן זו את. עפ”י תידרוך שקיבלתם, אתם מגיעים להפגנות בלי סלולריים והנדבקים משקרים בשאלון שרשרת ההדבקות ולא מספרים על נוכחותם בהפגנות. זה לא יחלחל לכם לתודעה עד שתדביקו את הוריכם ותביאו למותם, או שגם זה לא באמת איכפת לכם.

     1. פטישי אמר/ה

      זה רצונם ככה הם יקבלו את הירושה מוקדם יותר ב-20 שנה !
      רואים מי הם המפגינים רובם ככולם בני טהורי הגזע הארי הלבן. אשר מאסו בלגור אצל ההורים. ואם בהדבקה הם יפטרו מהם. אז סבבה הירושה תיכנס לבנק מהר יותר.🤔🤮🤮🤮🤮🤮🤮

    3. א.ד. אמר/ה

     המידע שיש בידכם הוא שקרי. תודרכתם להגיע להפגנות בלי סלולרים ואתם משקרים לענין מקומות נוכחותכם בשאלון ההדבקה. עד שהוריכם ידבקו וישלמו בחייהם, רק אז אולי תפנימו שאתם מפיצי מחלה.

   2. יפה+לסקר אמר/ה

    גלים גלים פוגעים בכלכלה.וזה מאריך את זמן התחלואה

   3. א.ד. אמר/ה

    על איזה צד עיסקי מדובר? המתערטלות או ההזויים עם הבגדים הקרועים שנראים כמו יושבי מערות מסוממים, אלו בעלי עסקים? אלו אפילו לא יודעים על מה הם מפגינים, העיקר “רק לא ביבי”.

  3. עירית+לנדסברגר אמר/ה

   מאד מסכימה עם אייל, לי כבר מאד,מאד קשה עוד מעט 9 חודשי סגר. כן, קראתם נכון. לא אפרט, אבל מאד לא פשוט. עדיין אני בדעה שלא צריך למהר, ולהוריד עוד את מספר המודבקים, טרם החזרה. במיוחד שאנו עוד מעט בתחילת החורף. תישמרו. והסבלנות משתלמת. בריאות לכולם. תודה.

   1. אייל אמר/ה

    ברור שזה קשה, מצד שני ההערכה עם סגר הייתה שנוכל להגיע ל-2000 נדבקים בסוף נובמבר במקום סוף אוקטובר. תראו מה קרה, הגענו למספר הזה ממש בשעות האלו ואנחנו לא באמצע אוקטובר.
    בקצב הנוכחי של תחלואה, כשכולם מבלפים, מסיתים ומסלפים נתונים בהתאם לצרכים מגזריים ופוליטיים אין סיכוי למנוע עלייה נוספת בהדבקה ותזכורת לכולנו אנחנו אפילו לא נכנסנו לחורף, שבשנים האחרונות מתחיל סביב דצמבר ונגמר במרץ-אפריל. כלומר אנחנו עוד אפילו לא במצב בו אלפי אנשים יהיו בבידוד בבתים בכל מקרה כי לא יידעו אם זה שפעת או קורונה כשיהיו עם חום, שיעול…
    הקורונה גם משתנה. בסין בהתחלה אנשים התקשו לנשום, אחרכך כשעברה לאיטליה אלו היו מחלות דלקת ריאות והגלגול הנוכחי הוא סוג של שילוב בין נשימה, דלקות וקריסת מערכות כשהגוף תוקף את עצמו. כולם הבטיחו חיסון וברור שיש קוקטיילים אבל תרופת פלא עוד אין. ההמלצה שלי בעקבות ראיון עם רופא בכיר סיני שפרסם כבר בפברואר לעולם: קחו כל יום ויטמין D+C ותצאו לשמש לוימטין D לפחות שעה ביום גם בסגר. המלצה שנייה אם הילדים שלכם לא חייבים ללכת להידבק בבתי הספר (כן זה המונח, ללכת להידבק בבתי הספר) אז תשאירו אותם בבית אפילו עם מטפלת, סבתא, אתם, אחיות גדולות. עדיף שיהיו בבית ממשפחה שלמה שתבלה בדיווחים ממחלקת כתר רמב”ם. לטובתכם תישארו בבית כמה שיותר לא סתם זו ההמלצה בלי קשה לסגר. אל תסעו בתחבורה ציבורית, אל תסתובבו בקניונים ומקומות סגורים הומי אדם.
    חכו בסבלנות.

    1. אייל אמר/ה

     רק תיקון חשוב – לא 2000 נדבקים – התכוונתי 2000 נפטרים.