תקרית אלימות בחיפה • פצוע במצב בנוני

שוב מקרה אלימות בחיפה והפעם ברחוב המדרגות צפת • גבר כבן 40 במצב בנוני

ממד”א נמסר לחי פה: בשעה 13:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על אירוע אלימות ברחוב מדרגות צפת בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח רמב”ם גבר בן 40 במצב בינוני.

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. חנה מורג אמר/ה

  הדר זו שכונה שצריך לחזק אותה ולהשקיע מעטפת רווחה ומעורבות.

  1. צליל אמר/ה

   בס”ד
   מעורבות צריכה לבוא מאיתנו העם.
   הגיע הזמן לפטר את הממסד!
   הם יותר מזיקים ממועילים ברובם. וגם אם יש להם רצון טוב – ידיהם כבולות בידי החוקים הנואלים.

   הגיע הזמן שהעם ייקח את המושכות.
   אין לכם מה לעשות חוץ מלהפגין?
   כי לשוטרים היקרים (מחילה שמצדיעה להם ולא ל”טוב שבדוקטורים”) יש יותר מידיי עבודה גם בלי להתעמת עם מפגינים! זה ממש מיותר ולא תורם לאף אחד ההפגנות המטופשות הללו!
   צאו ועשו טוב לשכנים. לנוער. לזקנים.
   אם יש מקום בלב יש מקום בבית ובסוכה.
   חג שמח לכל ישראל ותבל. עוד לא אבדה תקוותנו להיות בני חורין משליטינו!

  2. היפה והחיה אמר/ה

   נכון מאד.כל הכבוד על המחשבה וההגדרה הכל כך מדוייקת של הבעיה.הלואי שמישהי ישים את ליבו לעניין.
   חג שמח!!!!

  3. יוני אמר/ה

   את צודקת בהחלט.חייבים לשקם את הדר על ידי פתיחת תלמודי תורה,ישיבות ובנוסף לאפשר לזוגות חרדים צעירים מירושלים ומבני ברק לקנות בתים במחיר מוזל.צאי להפגין…

  4. צליל אמר/ה

   בס”ד
   שיקום מתחיל במקום שאין זכויות יתר לאף מגזר ואין “שווים יותר” כולל הנדיבים הנישאים במדים הלבנים הצואים. יש לאפשר לכלכלה החופשית לשוב ולפרוח ולבני האדם לצמוח מתוך הטראומות של החיים תוך מוביליות חברתית.
   אז צריך הכל לפתוח! הכל לכולם – תלמודי תורה, ישיבות, מסגדים, כנסיות, מקומות בילויים לצעירים ובמיוחד תנועות נוער משקמות וספריות ציבוריות! ספריות הן מעוז הדמוקרטיה וכשסוגרים אותן בנוסף לשאר הסנקציות כלפי המוחלשים ביותר כדוגמת ההומלסים שהיו מבלים בהן, זוהי אות לכך שהשררה עברה הרבה מעבר לגבולות הטעם הטוב והיושרה. האות הנורא הוא גם בשורה מבשרת טובות – סוף העולם המנוון. תחילתו של עולם חדש מופלא . “סוף הוא תמיד התחלה” כמאמר שיר הילדים הנודע…. מהפיכה אמיתית תגיע מתוך שיח בעז”ה אינשאללה – מן הענן , ולא כעני ניצב בפתח רוכב על חומרנות של חומר לבן….

   יש לדאוג ראשית חכמה למוחלשים מכל , וכאן תורת ישראל נושקת לתורתו של רולס. חברה ניכרת ביחסה לחלשים ביותר! אי אפשר להפקיר ככה אנשים למות בביתם. הדרך היהודית אינה לצאת להפגין אלא “דע את אויבך” ואם הממסד לא פועל יש להקים ממסד משלנו , כל היושבים בציון ללא הבדל גזע , מגדר לאום דת וצבע וכו’, ולהתאחד סביב המטרות של קיום חברה מתפקדת תומכת מכילה וצודקת. ולתמוך בקשישים ובחולים וגם לחבק את מי שצריך חיבוקים ענקים לכל הנאנקים על אפם ועל חמתם של הרופאים המדומים. להציל את הכלבים הנטושים , להאכיל את החתולים ששוכחים כעת לעקר אותם, והגורים החמודים מתרבים (לפחות כך במבשרת ציון אליה ברחתי כניצולת משרד הרווחה והבריאות של חיפה ובה מצאתי עבודה עד שהפוליטיקה של הקורונה חיסלה גם אותה).

   וההצעה הכי יעילה אולי היא להפריד דת ממדינה!

   הבא נתחיל בהפרדה של הדת הכי מזיקה – להתחיל בהפרדת דת הרפואה מהמדינה ! (רפואה היא דת! חד משמעית. דת ולא מדע! הדבר היחיד המדעי ברפואה הם הבדיקות שנסמכות על מדעי הביולוגיה הגינטיקה והאנטומיה אבל הפרשנות השגויה המכונה “תורת המחלה” כולה בטעות יסודה וגישתה נובעת מחשיבת השקר “לגופו של אדם” במקום “לגופו של עניין” והטיפולים של דת הרשע הם שיטת הדיכוי הקשה והאיומה ביותר שקמה לאנושות. כדור שני לשואה יכולה להשוות – היטלר לא מגיע לרמת הרשעות שיש בפרמקולוגיה ואכזריות הדת הלבנה שמאמינה כי “הכל נהיה בדברה”!).

   כשומרת נגיעה מדוקטורים מציעה חיבוק ממני רק לרופאים היפים היחידים במינם דוקטור אבני ופרופסור לס שאומרים את האמת כנגד ההיסטריה הציבורית תחת מכשיר הדיכוי הכי נורא שאי פעם נברא במשרד המחלה המכונה בטעות “משרד הבריאות”.
   )LESS IS MORE!/

   מציעה מכל הלב להפסיק להפגין ולהתחיל להושיט יד לאלה שנפלו בגלל הדיכוי הפסאודו רפואי של ממשלת הבריאות העולמית שרוצחת מיליוני בעלי חיים כדי לפתח פרמקולוגיה קטלנית! לא למסור ילדים וזקנים לדוקטורים. לא לבלוע כדורים ולהזהר גם בחיסונים. כלבת זה כנראה כן חשוב אם החיסונים הם באמת אמיתיים. קשה מאוד לתת אמון בדת ה”שקרנים בני שקרנים”. אין דבר מסוכן יותר לאנושות מאשר מחלת הרפואה! שאר הדתות הרבה פחות מזיקות וברובן אפילו מועילות לבעלי תודעות מתרחבות מתוך אמונה ולב תמים ולא מתוך סמים !

   לדיון בפעם אחרת – יהדות בכלל איננה דת אלא חיפוש אחר האמת ותורת ישראל כוללת גם את האיסלאם ואת החלק השפוי בנצרות כחלק בסולם המטפס להכרת תכלית האדם.

   מניסיוני האישי, ,אף שוטר לא יתעמת אתכם אם תפסיקו להתייחס לשכניכם כאילו הם מצורעים ותרימו כל מי שכשל ונפל ותצאו לפעילות חברתית במקום להפגין. השוטרים הם בני אדם כמונו ויש להם תפקיד חשוב במיגור הפשע גם אם הגזענות פושה בהם באותה מידה כמו בכלל הציבור. בכל מקרה משטרה היא ממסד חשוב לקיום החברה. לעומתם – הרפואה – שכרה כולו בהפסדכם. הם ניזונים מדמיכם!.

   מה האויב הכי נורא של תורת הגזע הרפואית השולטת בכיפה תרתי משמע? – תשובה – מוזיקה. העיפו אותנו משערי צדק לא פעם בתואנה שהמוסיקה מפריעה להם “לעבוד” (להרוג לאבד ולהשמיד? כי החולים המטופלים ממילא נלבע”ו רק שנאלצו לעבור לעולם האמת בייסורים בבידוד ובלי הניגונים שניחמו אותם בחברת חייזרים עטויי תלבושות לבנות מעוררות פלצות המזכירות את הימים האפלים באפוקליפסות האורווליות….) למרות שהיא הלהיבה את החולים והם ביקשו עוד בכל השפות!

   תורת ישראל אמת ! תורת “הטוב שברופאים” שקר! אבל בכל מקרה – אם הוירוס שלהם לא מתנהג לפי חוקי הוירולוגיה ואין להם מושג יותר מאשר לנו איך הוא מתנהג (לפי חוקי הפוליטיקה אולי?) מי שמם להחליט איך עלינו להתנהג לגביו? במה הדת שלהם יותר טובה מהאמונות שלנו ודרכי הבחירה שלנו? האם “הכל נהיה בדברם” רק כי מוחם זוהם יתר על המידה בחשיבות עצמית והערכה אגוצנטרית מגלומנית יתרה? מי שמם לסתום לנו פיות ולפלוש לנו לחיים ? סלחו לי בני ארצי האהובים אבל כמה שיותר מדופלם יותר מטומטם! מזמינה לפתוח את הראש ולעקב ביוטיוב אחרי הרב אשרוב. אבל צריך להיות חכמים כי הדוקטורים יימח שמם ממש מסוכנים. אז אם ילדיכם זכה למשל ביתרון אבולוציוני שהם מגדירים ” היפר אקטיביות” ומזהירים אתכם שלא יזכה להתקבל לכיתה רגילה אם לא ייקח סמים מסוכנים שהם מכנים “תרופות” – הייתי ממליצה מאוד לקנות את הסמים, לכרוע לרגליהם הנישאות ולומר – הייל דוקטור. אתה הוא עגל הזהב אשר הוציאנו מארץ מצרים מבין המיצרין. רק לא לתת לילדיכם לבלוע את החלאה כי זה יגמור אותם! והנה – תראו איך הקורונה דואגת לכם – מזמן דיברו על הצורך בשינוי עמוק במשרד החינוך. גם הוא ייסגר בקרוב וטוב שכך. כתלמידה שתמיד אהבה ללמוד, שילבה ידיים ונהנתה מבית ספרה ומהמורים היקרים שהשקיעו בנו את הנשמה בבית הספר הריאלי, ומתוך הוקרה רבה למורים שזכיתי לראותם בעבודתם בעירוני ג’ ובפתח תקווה, חייבת לציין שמורים טובים ומחנכים מופלאים דווקא יש. הבעייה היא תמיד המערכת הרקובה שזה סופה. אפילו בין הרופאים יש לפעמים בני אדם אנושיים יקרים וטובי לב אבל הם אינם מודעים לנזקים שהם גורמים שלא באשמתם. בניגוד למקצוע ההוראה היקר מפז לשידוד מערכות החברה, מקצוע הרפואה הוא אבן הנגף העיקרי והזוהמה היחידה שיש למחותה לחלוטין מעולם המדע! בכל מקרה – זה סופם של אנשי המדים הלבנים שלעניות דעתם נישאים על כל בני האדם. בקרוב מאוד תיפול מלכותם. פני הדור יפסיק להתכער כפני ההדוקטור ויחזור להיות כפני הכלב – דור טהור לב וניעור! וכן. גם כלבים וחתולים הם רוצחים וגם חזירי בר וכו’ כחלק מהמקצוע שלהם. כבוד ראש הממשלה טען פעם שהמופתי אחראי לשואה. לפחות בזאת הוא טעה. מי שרצח 23 מיליון נכים וחולי נפש כהכנה לרצח 6 מיליון יהודים היו אנשי תורת הגזע הפסאודו רפואיים והם ממשיכים לרצוח את נפשותינו חירותנו וזכותנו על גופנו! ממשיכים לחנך אותנו כאילו הדיפלומה הפסאודו רפואית שלהם מעניקה להם חסינות לעשות בגופותינו כרצונם וזכויות יתר גם בפוליטיקה העולמית. רפואה איננה אלא מכשיר דיכוי פרמקולוגי פוליטי. תו לא! שום אמת מדעית אין בה! סחר מסוכן בסמים במסווה של “דאגה לשלום העם”!

   ידוע לי כי מסוכן לומר מה שכתבתי כאן וללא ספק תגיע ניידת עם אנשי האסאס הלבן לאשפז אותי באשמת “הסתה נגד דת המדינה” או גרוע מכך באשמת “מחלת נפש שלא מכירה בכבוד הרפואה”. בדיוק כך נקטו באינקוויזיציה. מי שלא הכיר בדת השליטה – “גאלו ” ו”הצילו” אותו בעזרת מכשירי עינויים ותופת אכזרית שנועדה לתקן את חשיבתו האנטי דתית דוקטוריאלית במקרה של האינקוויזיציה המודרנית ומה שהיא מייעדת לכם.

   למה מסכנת את חיי למענכם? למרות כל הכאבים שסובלת על בסיס יומי, בעטיים של הנזקים הדוקט ויראליים לגופי, מבלי לנטול סמים פרמקולוגים חזרתי לאהוב את החיים ולרצות מאוד לחיות וליילד רעיונות חדשים לבקרים. אבל כותבת לכם , תוך סכנת חיים (להבדיל מקיום. אפשר להתקיים כזומבי כפי שהרפואה מציעה קיום תחת שררתה , קיום של כבשים צייתניות – קיום שאיננו באמת חיים גם כשהגוויות הזומביות עדיין קיימות. שהרי איך ירוויחו הפרמקולוגים על גוויות שאינן קיימות?) כי אוהבת אתכם כולכם. ואיכפת לי מכם. זו באמת סוג של אהבה מוכללת שמחליפה את החרדה המוכללת אשר חשתי כלפי אנשי האסאס של הרפואה. עברתי על בשרי ובשר משפחתי את מה שהם זוממים לעשות לכולכם.

   אהבתי לבריאה כמאמינה יהודיה נתונה לכל בני האדם והחיות תבל ומלואה ויוצרה, זולת הדוקטורים. עיקר “מחלתי” להגדרתם היא “דלוזיות שווא” אנטי דוקטוריאליות, בנוסף לכך שאין לי רחם , מרה, סובלת מפולינוירופתיה קשה, היפותיראדיזם, שברים ובצקות מהמכות היעדר שליטה בסוגרים והכל באשמת הסמים שנטלתי כשהאמנתי כמוכם אמונה עיוורת בדוקטורים הצוררים) וכל מי שמאמין באמונות כשלי עתה הוא “חולה” לעניות דעתם. השאלה למה לתת עליונות לדת שלהם ולא לאפשר חופש דת מבחינה רפואית לכל אדם לעשות בגופו כרצונו? הגוף שלי הוא שלי בלבד (ושל בוראי לפי דתי ואמונתי אבל תסכימו איתי לפחות שהוא שלי יותר משל האדון הגברתן הפסאודו רפואי?). למה לקבל את הדת הרפואית המקדשת את סמל הנחש שלה ולא בכדי כאילו היא בראה את העולם ואמורה לשלוט בכל גופות האדם והחיות? אני מסכנת את המשך חירותי כי איכפת לי מכם ורואה את הייסורים הבלתי נתפסים שצואת האדם בלבן ממשרד המחלה גורמת לבני האדם

   אז בואו דוקטורים צוררים – בואו שימו לי אזיקים ואשפזו אותי ודווחו בתעודת הפטירה שמתתי באשמת קורונה כמו כל מי שפותח פה גדול מידיי בסין, כשבכלל חליתי בין הראשונים בקורונה סוף ינואר, והחלמתי בזכות רופא החולים האמיתי בלי לפנות לצוררים הדוקטורים, ושילמתי 510 שח כדי להוכיח שיש לי נוגדנים עד שהחלטתם שזה לא מספיק והקורונה לא מתחשבת בחוקי הוירולוגיה אלא כפופה לחוקים פוליטיים לא ברורים שכמו כל הדברים , נמצאים תחת מרותם של הדוקטורים…. העיקר שאף אדם לא יהיה עוד בן חורין וכולנו נהיה עבדי הסחר הפרמקולוגי בסמים מסוכנים!

   אם כן, בני ארצי ה יקרים, רוצים להיות באמת בני חורין? יש דברים הרבה יותר חשובים מהפגיעה במשלח ידכם ובמשכורתכם.. מדובר בשאיפתם של אנשי הדיכוי הפרמקולוגי חסרי הרחמים לשלוט בכם דרך סימום בכפייה ושטיפות מוחיות בתשקורת החלאה והדם שמשווקת לכם שקרים במסווה של דאגה לעם.
   פוחדים למות? מה שהרופאים מציעים לכם גרוע אלפי מונים ממוות! אבל – ברוך מחייה מתים!
   הנבחרים בממשלות העולם שאתם יוצאים כנגדם אינם האויב האמיתי כי אין להם את הכוח לסגור בני אדם במחנות השמדה ולשלוט במורדים למען חירות האדם. רק לדוקטורים יש את הכוח ואת מידת האכזריות הדרושה. לא סתם הם מתחילים לבנות מרתפים מתחת למחנות ההשמדה המכונים “בתי חולים”. השוטרים לא יוכלו להגן עליכם כשהם יבואו לקחת לכם את הילדים ולהמית את ההורים. עזבו בשקט את השוטרים. במקום להפגין – למדו את הילדים קשת ושירה – ונגנו ומלאו את העיר במוסיקה ואהבת חינם לבריות והושיטו ידכם לחבריכם. וכן – להתקהל חברים . להתקהל. לא בהפגנות אלא בפעילויות חברתיות. אף שוטר לא יפגע בכם אם תתקהלו בצורה לא ממוסדת. כשהממסד לא מתפקד וטוב שכך – עדיף לכולנו שהממסד המושחת המזיק והלקוי ייכחד מעל פני האדמה – האם “איש הישר בעיניו יעשה” זה כל כך רע כל עוד “הישר בעיניו” מכוון “למען אחיו ורעיו” – בחזקת – כל יושבי ישראל חבריו?

   חשבו רגע – מי הראשון שהקים מחנות השמדה? – דוקטורים. מי רוצח את בני עמו בסוריה ? דוקטור אסד. מי רצח מתפללים במערת המכפלה? דוקטור. רק רופאים ופסיכופתים יכולים להגיע לרמות אכזריות נוראיות שכאלה אבל רופאים עושים זאת בשם המדע! זה המקצוע שגורם להם להרוג לאבד ולהשמיד ולאבד את אנושיותם. לא השתייכותם לדת היהדות או האיסלאם!
   לטף ולזקן נהיה חומת מגן!

   הכותבת היא חוזרת בתשובה על סמך פילוסופיה של המדע ומתמטיקה וכותבת הצעה לפרדגימה מדעית ישנה חדשה שמחזירה את המלך (האמת המוחלות) ל”שדה המאוחד” ומעיפה מהמדע את הפרמקולוגיה למקומה הראוי – בין אוקןלטיזם של מגיה שחורה לעבודת אלילות הדמים!

   השם יברככם וישמרכם! שומר נפשו ירחק מהרופאים המדומים! الله يعطيك العافية – החיסון הטוב ביותר הוא לדעת שיש תודעה ליקום ושדבקות באמת ובצדק וברחמים היא השומר מכל מחלה ופגע והמציל את אנושיותכם מעל ומעבר!

   אם תשמעו אחרי הדברים הללו שאושפזתי או נעלמתי אבקש לכתוב על קברי “לוחמת חירות נגד דת הדוקטורים שנרצחה על קידוש השם בידי הרופאים המדומים ונאספה לקברי האחים ניצולי שואה דומים שנרצחו בידי דת הדוקטורים הארורים יימח שמם וזכרם!

   מי ייתן ומלכות הרשעה שלהם תיכחד לעולמים מעל פני האדמה ובני האדם יהיו שוב בני חורין לתהות על שורשי ייסוריהם ולקחת אחריות על חליים וחייהם!

   . זכור את אשר עשה לך עמלק דוקטור דרעייק….

   ייתכן מאוד גם שיסירו את מה שכתבתי כאן. אז שומרת למזכרת ואשלח ללוחמי האמת כדי שיוכלו להוכיח את סיבת האשפוז הצפוי הבא שלי. ואם אכן זה יקרה – האם תבינו סוף סוף שזה מוכיח את טענתי? אם כן – בואו רופאים מדומים – בואו וקחו אותי ותוכיחו בזאת את טענתי – שאתם הרועץ העיקרי לחירות הביטוי וחירות כבוד האדם האמיתי!

   מזמינה את כולכם גם מכל הלב לעקב ביו טיוב אחרי PETER BREGGIN וד”ר גאבור מאטה. הם הרבה יותר עמוקים מדוקטור אבני ודוקטור לס היקרים שמסתפקים בביקורת צנועה בשל המגבלות שמקנה להם זוהמת ההכשרה בתורת הגזע והצואה של הרפואה…..

   ולמי שמוכן להשתתף בתוכנית סאטירית קורעת והרבה פחות גסת רוח מ”היהודים באים ” ושמה “הדוקטורים באים” אשמח אם תפנו אליי במייל שלי. הטקסטים כבר כותבים את עצמם אבל אין לי שחקנים די אמיצים . נראה אם הרבנים המסוכנים כגון הרבי מגור ואחרים שעושים בתורת ישראל קרדום לחפור בה יצאו להפגין על מנת להגן על כבוד הדוקטורים להם מצדיעים כפי שהם מפגינים נגד סטיריקנים שחותרים תחת אשיות כוחם הבלתי מוגבל לדכא את צאן מרעיתם. חשוב לציין שלרבנות אין מונופול על היהדות ודווקא הרבנים ידועי השם האחרונים משתפים פעולה עם תורת הגזע והסמים של הפרמקולוגיה רחמנא ליצמן, כמכשיר דיכוי נגד ילדים מורדים רק כי אינם באמת מאמינים בתורה בה הם משתמשים.

   אז כן. אפשר להיות בעד חופש ביטוי גם כשיש לי בחילה בסיסית מרוב ההיצע בתשקורת העולמית. (אתם יפים הרבה יותר במציאות, ישראלים ובני אדם יקרים). ואפשר להיות בעד לגליזציה אבל נגד סמים כי המטרה היא להגן על חופש הבחירה ולא ללכת כצאן לטבח בשם אדוני גופנו נפשנו וחירותנו במדים הלבנים הטוענים שהם מדכאים אותנו “לטובתנו”! איפה הילד הקטן שיצעק “הדוקטור עירום”? וערום גם .. .. מכל חיית השדה?

   איפה אתם ילדים מורדים? חזקו ואמצו כי זה הזמן שלכם לשנות את החוקים. האמת שייכת לתמימים ונסמכת על כתפי צדיקים!

   zlil1965@gmail.com

 2. צליל אמר/ה

  בס”ד
  שיקום מתחיל במקום שאין זכויות יתר לאף מגזר ואין “שווים יותר” כולל הנדיבים הנישאים במדים הלבנים הצואים. יש לאפשר לכלכלה החופשית לשוב ולפרוח ולבני האדם לצמוח מתוך הטראומות של החיים תוך מוביליות חברתית.
  אז צריך הכל לפתוח! הכל לכולם – תלמודי תורה, ישיבות, מסגדים, כנסיות, מקומות בילויים לצעירים ובמיוחד תנועות נוער משקמות וספריות ציבוריות! ספריות הן מעוז הדמוקרטיה וכשסוגרים אותן בנוסף לשאר הסנקציות כלפי המוחלשים ביותר כדוגמת ההומלסים שהיו מבלים בהן, זוהי אות לכך שהשררה עברה הרבה מעבר לגבולות הטעם הטוב והיושרה. האות הנורא הוא גם בשורה מבשרת טובות – סוף העולם המנוון. תחילתו של עולם חדש מופלא . “סוף הוא תמיד התחלה” כמאמר שיר הילדים הנודע…. מהפיכה אמיתית תגיע מתוך שיח בעז”ה אינשאללה – מן הענן , ולא כעני ניצב בפתח רוכב על חומרנות של חומר לבן….

  יש לדאוג ראשית חכמה למוחלשים מכל , וכאן תורת ישראל נושקת לתורתו של רולס. חברה ניכרת ביחסה לחלשים ביותר! אי אפשר להפקיר ככה אנשים למות בביתם. הדרך היהודית אינה לצאת להפגין אלא “דע את אויבך” ואם הממסד לא פועל יש להקים ממסד משלנו , כל היושבים בציון ללא הבדל גזע , מגדר לאום דת וצבע וכו’, ולהתאחד סביב המטרות של קיום חברה מתפקדת תומכת מכילה וצודקת. ולתמוך בקשישים ובחולים וגם לחבק את מי שצריך חיבוקים ענקים לכל הנאנקים על אפם ועל חמתם של הרופאים המדומים. להציל את הכלבים הנטושים , להאכיל את החתולים ששוכחים כעת לעקר אותם, והגורים החמודים מתרבים (לפחות כך במבשרת ציון אליה ברחתי כניצולת משרד הרווחה והבריאות של חיפה ובה מצאתי עבודה עד שהפוליטיקה של הקורונה חיסלה גם אותה).

  וההצעה הכי יעילה אולי היא להפריד דת ממדינה!

  הבא נתחיל בהפרדה של הדת הכי מזיקה – להתחיל בהפרדת דת הרפואה מהמדינה ! (רפואה היא דת! חד משמעית. דת ולא מדע! הדבר היחיד המדעי ברפואה הם הבדיקות שנסמכות על מדעי הביולוגיה הגינטיקה והאנטומיה אבל הפרשנות השגויה המכונה “תורת המחלה” כולה בטעות יסודה וגישתה נובעת מחשיבת השקר “לגופו של אדם” במקום “לגופו של עניין” והטיפולים של דת הרשע הם שיטת הדיכוי הקשה והאיומה ביותר שקמה לאנושות. כדור שני לשואה יכולה להשוות – היטלר לא מגיע לרמת הרשעות שיש בפרמקולוגיה ואכזריות הדת הלבנה שמאמינה כי “הכל נהיה בדברה”!).

  כשומרת נגיעה מדוקטורים מציעה חיבוק ממני רק לרופאים היפים היחידים במינם דוקטור אבני ופרופסור לס שאומרים את האמת כנגד ההיסטריה הציבורית תחת מכשיר הדיכוי הכי נורא שאי פעם נברא במשרד המחלה המכונה בטעות “משרד הבריאות”.
  )LESS IS MORE!/

  מציעה מכל הלב להפסיק להפגין ולהתחיל להושיט יד לאלה שנפלו בגלל הדיכוי הפסאודו רפואי של ממשלת הבריאות העולמית שרוצחת מיליוני בעלי חיים כדי לפתח פרמקולוגיה קטלנית! לא למסור ילדים וזקנים לדוקטורים. לא לבלוע כדורים ולהזהר גם בחיסונים. כלבת זה כנראה כן חשוב אם החיסונים הם באמת אמיתיים. קשה מאוד לתת אמון בדת ה”שקרנים בני שקרנים”. אין דבר מסוכן יותר לאנושות מאשר מחלת הרפואה! שאר הדתות הרבה פחות מזיקות וברובן אפילו מועילות לבעלי תודעות מתרחבות מתוך אמונה ולב תמים ולא מתוך סמים !

  לדיון בפעם אחרת – יהדות בכלל איננה דת אלא חיפוש אחר האמת ותורת ישראל כוללת גם את האיסלאם ואת החלק השפוי בנצרות כחלק בסולם המטפס להכרת תכלית האדם.

  מניסיוני האישי, ,אף שוטר לא יתעמת אתכם אם תפסיקו להתייחס לשכניכם כאילו הם מצורעים ותרימו כל מי שכשל ונפל ותצאו לפעילות חברתית במקום להפגין. השוטרים הם בני אדם כמונו ויש להם תפקיד חשוב במיגור הפשע גם אם הגזענות פושה בהם באותה מידה כמו בכלל הציבור. בכל מקרה משטרה היא ממסד חשוב לקיום החברה. לעומתם – הרפואה – שכרה כולו בהפסדכם. הם ניזונים מדמיכם!.

  מה האויב הכי נורא של תורת הגזע הרפואית השולטת בכיפה תרתי משמע? – תשובה – מוזיקה. העיפו אותנו משערי צדק לא פעם בתואנה שהמוסיקה מפריעה להם “לעבוד” (להרוג לאבד ולהשמיד? כי החולים המטופלים ממילא נלבע”ו רק שנאלצו לעבור לעולם האמת בייסורים בבידוד ובלי הניגונים שניחמו אותם בחברת חייזרים עטויי תלבושות לבנות מעוררות פלצות המזכירות את הימים האפלים באפוקליפסות האורווליות….) למרות שהיא הלהיבה את החולים והם ביקשו עוד בכל השפות!

  תורת ישראל אמת ! תורת “הטוב שברופאים” שקר! אבל בכל מקרה – אם הוירוס שלהם לא מתנהג לפי חוקי הוירולוגיה ואין להם מושג יותר מאשר לנו איך הוא מתנהג (לפי חוקי הפוליטיקה אולי?) מי שמם להחליט איך עלינו להתנהג לגביו? במה הדת שלהם יותר טובה מהאמונות שלנו ודרכי הבחירה שלנו? האם “הכל נהיה בדברם” רק כי מוחם זוהם יתר על המידה בחשיבות עצמית והערכה אגוצנטרית מגלומנית יתרה? מי שמם לסתום לנו פיות ולפלוש לנו לחיים ? סלחו לי בני ארצי האהובים אבל כמה שיותר מדופלם יותר מטומטם! מזמינה לפתוח את הראש ולעקב ביוטיוב אחרי הרב אשרוב. אבל צריך להיות חכמים כי הדוקטורים יימח שמם ממש מסוכנים. אז אם ילדיכם זכה למשל ביתרון אבולוציוני שהם מגדירים ” היפר אקטיביות” ומזהירים אתכם שלא יזכה להתקבל לכיתה רגילה אם לא ייקח סמים מסוכנים שהם מכנים “תרופות” – הייתי ממליצה מאוד לקנות את הסמים, לכרוע לרגליהם הנישאות ולומר – הייל דוקטור. אתה הוא עגל הזהב אשר הוציאנו מארץ מצרים מבין המיצרין. רק לא לתת לילדיכם לבלוע את החלאה כי זה יגמור אותם! והנה – תראו איך הקורונה דואגת לכם – מזמן דיברו על הצורך בשינוי עמוק במשרד החינוך. גם הוא ייסגר בקרוב וטוב שכך. כתלמידה שתמיד אהבה ללמוד, שילבה ידיים ונהנתה מבית ספרה ומהמורים היקרים שהשקיעו בנו את הנשמה בבית הספר הריאלי, ומתוך הוקרה רבה למורים שזכיתי לראותם בעבודתם בעירוני ג’ ובפתח תקווה, חייבת לציין שמורים טובים ומחנכים מופלאים דווקא יש. הבעייה היא תמיד המערכת הרקובה שזה סופה. אפילו בין הרופאים יש לפעמים בני אדם אנושיים יקרים וטובי לב אבל הם אינם מודעים לנזקים שהם גורמים שלא באשמתם. בניגוד למקצוע ההוראה היקר מפז לשידוד מערכות החברה, מקצוע הרפואה הוא אבן הנגף העיקרי והזוהמה היחידה שיש למחותה לחלוטין מעולם המדע! בכל מקרה – זה סופם של אנשי המדים הלבנים שלעניות דעתם נישאים על כל בני האדם. בקרוב מאוד תיפול מלכותם. פני הדור יפסיק להתכער כפני ההדוקטור ויחזור להיות כפני הכלב – דור טהור לב וניעור! וכן. גם כלבים וחתולים הם רוצחים וגם חזירי בר וכו’ כחלק מהמקצוע שלהם. כבוד ראש הממשלה טען פעם שהמופתי אחראי לשואה. לפחות בזאת הוא טעה. מי שרצח 23 מיליון נכים וחולי נפש כהכנה לרצח 6 מיליון יהודים היו אנשי תורת הגזע הפסאודו רפואיים והם ממשיכים לרצוח את נפשותינו חירותנו וזכותנו על גופנו! ממשיכים לחנך אותנו כאילו הדיפלומה הפסאודו רפואית שלהם מעניקה להם חסינות לעשות בגופותינו כרצונם וזכויות יתר גם בפוליטיקה העולמית. רפואה איננה אלא מכשיר דיכוי פרמקולוגי פוליטי. תו לא! שום אמת מדעית אין בה! סחר מסוכן בסמים במסווה של “דאגה לשלום העם”!

  ידוע לי כי מסוכן לומר מה שכתבתי כאן וללא ספק תגיע ניידת עם אנשי האסאס הלבן לאשפז אותי באשמת “הסתה נגד דת המדינה” או גרוע מכך באשמת “מחלת נפש שלא מכירה בכבוד הרפואה”. בדיוק כך נקטו באינקוויזיציה. מי שלא הכיר בדת השליטה – “גאלו ” ו”הצילו” אותו בעזרת מכשירי עינויים ותופת אכזרית שנועדה לתקן את חשיבתו האנטי דתית דוקטוריאלית במקרה של האינקוויזיציה המודרנית ומה שהיא מייעדת לכם.

  למה מסכנת את חיי למענכם? למרות כל הכאבים שסובלת על בסיס יומי, בעטיים של הנזקים הדוקט ויראליים לגופי, מבלי לנטול סמים פרמקולוגים חזרתי לאהוב את החיים ולרצות מאוד לחיות וליילד רעיונות חדשים לבקרים. אבל כותבת לכם , תוך סכנת חיים (להבדיל מקיום. אפשר להתקיים כזומבי כפי שהרפואה מציעה קיום תחת שררתה , קיום של כבשים צייתניות – קיום שאיננו באמת חיים גם כשהגוויות הזומביות עדיין קיימות. שהרי איך ירוויחו הפרמקולוגים על גוויות שאינן קיימות?) כי אוהבת אתכם כולכם. ואיכפת לי מכם. זו באמת סוג של אהבה מוכללת שמחליפה את החרדה המוכללת אשר חשתי כלפי אנשי האסאס של הרפואה. עברתי על בשרי ובשר משפחתי את מה שהם זוממים לעשות לכולכם.

  אהבתי לבריאה כמאמינה יהודיה נתונה לכל בני האדם והחיות תבל ומלואה ויוצרה, זולת הדוקטורים. עיקר “מחלתי” להגדרתם היא “דלוזיות שווא” אנטי דוקטוריאליות, בנוסף לכך שאין לי רחם , מרה, סובלת מפולינוירופתיה קשה, היפותיראדיזם, שברים ובצקות מהמכות היעדר שליטה בסוגרים והכל באשמת הסמים שנטלתי כשהאמנתי כמוכם אמונה עיוורת בדוקטורים הצוררים) וכל מי שמאמין באמונות כשלי עתה הוא “חולה” לעניות דעתם. השאלה למה לתת עליונות לדת שלהם ולא לאפשר חופש דת מבחינה רפואית לכל אדם לעשות בגופו כרצונו? הגוף שלי הוא שלי בלבד (ושל בוראי לפי דתי ואמונתי אבל תסכימו איתי לפחות שהוא שלי יותר משל האדון הגברתן הפסאודו רפואי?). למה לקבל את הדת הרפואית המקדשת את סמל הנחש שלה ולא בכדי כאילו היא בראה את העולם ואמורה לשלוט בכל גופות האדם והחיות? אני מסכנת את המשך חירותי כי איכפת לי מכם ורואה את הייסורים הבלתי נתפסים שצואת האדם בלבן ממשרד המחלה גורמת לבני האדם

  אז בואו דוקטורים צוררים – בואו שימו לי אזיקים ואשפזו אותי ודווחו בתעודת הפטירה שמתתי באשמת קורונה כמו כל מי שפותח פה גדול מידיי בסין, כשבכלל חליתי בין הראשונים בקורונה סוף ינואר, והחלמתי בזכות רופא החולים האמיתי בלי לפנות לצוררים הדוקטורים, ושילמתי 510 שח כדי להוכיח שיש לי נוגדנים עד שהחלטתם שזה לא מספיק והקורונה לא מתחשבת בחוקי הוירולוגיה אלא כפופה לחוקים פוליטיים לא ברורים שכמו כל הדברים , נמצאים תחת מרותם של הדוקטורים…. העיקר שאף אדם לא יהיה עוד בן חורין וכולנו נהיה עבדי הסחר הפרמקולוגי בסמים מסוכנים!

  אם כן, בני ארצי ה יקרים, רוצים להיות באמת בני חורין? יש דברים הרבה יותר חשובים מהפגיעה במשלח ידכם ובמשכורתכם.. מדובר בשאיפתם של אנשי הדיכוי הפרמקולוגי חסרי הרחמים לשלוט בכם דרך סימום בכפייה ושטיפות מוחיות בתשקורת החלאה והדם שמשווקת לכם שקרים במסווה של דאגה לעם.
  פוחדים למות? מה שהרופאים מציעים לכם גרוע אלפי מונים ממוות! אבל – ברוך מחייה מתים!
  הנבחרים בממשלות העולם שאתם יוצאים כנגדם אינם האויב האמיתי כי אין להם את הכוח לסגור בני אדם במחנות השמדה ולשלוט במורדים למען חירות האדם. רק לדוקטורים יש את הכוח ואת מידת האכזריות הדרושה. לא סתם הם מתחילים לבנות מרתפים מתחת למחנות ההשמדה המכונים “בתי חולים”. השוטרים לא יוכלו להגן עליכם כשהם יבואו לקחת לכם את הילדים ולהמית את ההורים. עזבו בשקט את השוטרים. במקום להפגין – למדו את הילדים קשת ושירה – ונגנו ומלאו את העיר במוסיקה ואהבת חינם לבריות והושיטו ידכם לחבריכם. וכן – להתקהל חברים . להתקהל. לא בהפגנות אלא בפעילויות חברתיות. אף שוטר לא יפגע בכם אם תתקהלו בצורה לא ממוסדת. כשהממסד לא מתפקד וטוב שכך – עדיף לכולנו שהממסד המושחת המזיק והלקוי ייכחד מעל פני האדמה – האם “איש הישר בעיניו יעשה” זה כל כך רע כל עוד “הישר בעיניו” מכוון “למען אחיו ורעיו” – בחזקת – כל יושבי ישראל חבריו?

  חשבו רגע – מי הראשון שהקים מחנות השמדה? – דוקטורים. מי רוצח את בני עמו בסוריה ? דוקטור אסד. מי רצח מתפללים במערת המכפלה? דוקטור. רק רופאים ופסיכופתים יכולים להגיע לרמות אכזריות נוראיות שכאלה אבל רופאים עושים זאת בשם המדע! זה המקצוע שגורם להם להרוג לאבד ולהשמיד ולאבד את אנושיותם. לא השתייכותם לדת היהדות או האיסלאם!
  לטף ולזקן נהיה חומת מגן!

  הכותבת היא חוזרת בתשובה על סמך פילוסופיה של המדע ומתמטיקה וכותבת הצעה לפרדגימה מדעית ישנה חדשה שמחזירה את המלך (האמת המוחלות) ל”שדה המאוחד” ומעיפה מהמדע את הפרמקולוגיה למקומה הראוי – בין אוקןלטיזם של מגיה שחורה לעבודת אלילות הדמים!

  השם יברככם וישמרכם! שומר נפשו ירחק מהרופאים המדומים! الله يعطيك العافية – החיסון הטוב ביותר הוא לדעת שיש תודעה ליקום ושדבקות באמת ובצדק וברחמים היא השומר מכל מחלה ופגע והמציל את אנושיותכם מעל ומעבר!

  אם תשמעו אחרי הדברים הללו שאושפזתי או נעלמתי אבקש לכתוב על קברי “לוחמת חירות נגד דת הדוקטורים שנרצחה על קידוש השם בידי הרופאים המדומים ונאספה לקברי האחים ניצולי שואה דומים שנרצחו בידי דת הדוקטורים הארורים יימח שמם וזכרם!

  מי ייתן ומלכות הרשעה שלהם תיכחד לעולמים מעל פני האדמה ובני האדם יהיו שוב בני חורין לתהות על שורשי ייסוריהם ולקחת אחריות על חליים וחייהם!

  . זכור את אשר עשה לך עמלק דוקטור דרעייק….

  ייתכן מאוד גם שיסירו את מה שכתבתי כאן. אז שומרת למזכרת ואשלח ללוחמי האמת כדי שיוכלו להוכיח את סיבת האשפוז הצפוי הבא שלי. ואם אכן זה יקרה – האם תבינו סוף סוף שזה מוכיח את טענתי? אם כן – בואו רופאים מדומים – בואו וקחו אותי ותוכיחו בזאת את טענתי – שאתם הרועץ העיקרי לחירות הביטוי וחירות כבוד האדם האמיתי!

  מזמינה את כולכם גם מכל הלב לעקב ביו טיוב אחרי PETER BREGGIN וד”ר גאבור מאטה. הם הרבה יותר עמוקים מדוקטור אבני ודוקטור לס היקרים שמסתפקים בביקורת צנועה בשל המגבלות שמקנה להם זוהמת ההכשרה בתורת הגזע והצואה של הרפואה…..

  ולמי שמוכן להשתתף בתוכנית סאטירית קורעת והרבה פחות גסת רוח מ”היהודים באים ” ושמה “הדוקטורים באים” אשמח אם תפנו אליי במייל שלי. הטקסטים כבר כותבים את עצמם אבל אין לי שחקנים די אמיצים . נראה אם הרבנים המסוכנים כגון הרבי מגור ואחרים שעושים בתורת ישראל קרדום לחפור בה יצאו להפגין על מנת להגן על כבוד הדוקטורים להם מצדיעים כפי שהם מפגינים נגד סטיריקנים שחותרים תחת אשיות כוחם הבלתי מוגבל לדכא את צאן מרעיתם. חשוב לציין שלרבנות אין מונופול על היהדות ודווקא הרבנים ידועי השם האחרונים משתפים פעולה עם תורת הגזע והסמים של הפרמקולוגיה רחמנא ליצמן, כמכשיר דיכוי נגד ילדים מורדים רק כי אינם באמת מאמינים בתורה בה הם משתמשים.

  אז כן. אפשר להיות בעד חופש ביטוי גם כשיש לי בחילה בסיסית מרוב ההיצע בתשקורת העולמית. (אתם יפים הרבה יותר במציאות, ישראלים ובני אדם יקרים). ואפשר להיות בעד לגליזציה אבל נגד סמים כי המטרה היא להגן על חופש הבחירה ולא ללכת כצאן לטבח בשם אדוני גופנו נפשנו וחירותנו במדים הלבנים הטוענים שהם מדכאים אותנו “לטובתנו”! איפה הילד הקטן שיצעק “הדוקטור עירום”? וערום גם .. .. מכל חיית השדה?

  איפה אתם ילדים מורדים? חזקו ואמצו כי זה הזמן שלכם לשנות את החוקים. האמת שייכת לתמימים ונסמכת על כתפי צדיקים!

  zlil1965@gmail.com

 3. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  בשביל מה צריך להגיע למצב של תקרית.על כל פנים רפואה שלמה לפצוע.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חדשות חיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו