חיפה כתומה? מסיבה סוערת וחתונה המונית • הלילה (8/9/20) צפו בוידאו

חברים, זמן משבר: מחלקות הקורונה בבתי החולים על סף קריסה, קצב ההדבקה בזינוק חסר תקדים • איפה הערבות ההדדית? מה עם קצת אכפתיות? • זה תלוי בנו. בכל אחד מאיתנו.

חתונת נכדת האדמו”ר מויז’ניץ התקיימה אתמול בלילה, בנוכחות מאות משתתפים ומסתבר שגם מסיבות ריקודים רבות משתתפים מתקיימות בלילות בחיפה באין מפריע. אפשר כמובן לתהות היכן האכיפה, היכן הרשויות וכיו”ב, אבל השאלה האמתית שצריכה להישאל היא, היכן אנחנו? היכן הערבות ההדדית והאכפתיות הישראלית שאנחנו כה מתגאים בה?

מסיבה במועדון חיפאי, אתמול (8/9/20) • צפו (צילום: מיכאל האוזר טוב)

אנחנו על רכבת קורונה מהירה

רק לפני יומיים פרסמנו בחי פה על פתיחת מחלקת קורונה שלישית (!) בביה”ח רמב”ם, כשקצב ההדבקה מזנק במהירות מדאיגה, מחלקות הקורונה בכל בתי החולים הולכות ומתמלאות וסגרים ליליים מוטלים על אזורים “אדומים”, בניסיון נואש לעצור את “רכבת הקורונה” המהירה שמדינת ישראל עלתה עליה. מסתבר, לצערנו, שעל רבים, הנתונים הללו לא עושים כל רושם, כאשר רק אתמול, (בלילה בין שלישי לרביעי), נודע לחי פה, על לפחות שני אירועים רבי משתתפים, שהתקיימו בחיפה.

• בואו נתגאה בערבות ההדדית של החיפאים •

הלילה, (בין שלישי לרביעי, 8-9/9/20), התקיימה מסיבה רבת משתתפים באחד מהמועדונים בחיפה וכן התקיימה אותה החתונה שהיתה אמורה להתקיים ביום ב’ השבוע (7/9/20), של נכדת האדמו”ר מויז’ניץ שכביכול בוטלה.
בחתונה נכחו מאות משתתפים. כעת נבדק האם נשמרו ההנחיות של משרד הבריאות.

מהמשטרה נמסר לחי פה:
משטרת ישראל פתחה הבוקר בחקירה לבחינת נסיבות אירוע הלילה בחיפה, בו עולה חשד לקיומה של חתונה רבת משתתפים בניגוד להנחיות.
בכוונת המשטרה לחקור את המקרה ביסודיות, בסיומה יוחלט על אופן האכיפה בהתאם.


הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

18 תגובות
 1. יורם אמר/ה

  חסרי אחריות לחלוטין, כל אחד בד’ אדמותיו ולא מעניין אותו שום דבר אחר.
  דרך אגב, היה להם ממי ללמוד בתקופה האחרונה אבל עדיין, זלזול וחוסר אחריות וערבות אינן מושא להעתקת התנהגות שכזו. לומדים את הדברים הטובים ולא את הדברים חסרי האחריות.
  יום טוב לכולם…

 2. לימבו אמר/ה

  ״הערבות ההדדית שאנו גאים בה״?
  יש לתקן ל
  ״מעמידי פנים כאילו ערבים הדדית״

 3. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  צר לי, איהי מבינה כבר כלום, הבינותי( כי קראתי) שאין רשות לקיים ההילוללה של החתונה מאמש. שהמשטרה הודיעה זאת, ובכל זאת מאות אנשים בלי מסכות!!! דבוקים אחד לשני. צלמיח היו ,עובדה, ולא ראיתי משטרה במקום. אוזלת היד של מי???? ידוע מי אירגן את הארוע הזה, ידוע מי המוזמנים? בבקשה להגיע לכל אחד ואחת מהם, להעניש, ובעיקר לקנוס. נגיעה קשה בכיס, היא עדיין כלי הרתעה. כולם לסגר!!! עם בדיקות שאכן ישארו בסגר!!! תתעוררו. כל האזרחים בחיפה לא צריכים לסבול מקבוצת אנשים לא שומריי חוק.

 4. avino אמר/ה

  ממש ביזיון ההילולה והחתונות של אנשי ויז’ניץ הדתיים והחרדים והערבים כולם ביחד ולחוד, מצפצפים על הקורונה. ואילו המשטרה? אם ידעו ולא טופל ביד קשה? תמיהתני לשם מה? כולם ידעו צולם בווידאו ולא הפסיקו ולא קנסו?!? בזיון הביזיונות. אחר-כך מאשימים את פרופסור גמזו,נתניהו,כולם חוץ מעצמם. אל נתפלא ממספר החולים והנפטרים, !!!

 5. מירי אמר/ה

  רוצחים שצריכים לעמוד לדין!!! כל מי שלא שומר ומשגיח על עצמו וסביבתו הינו רוצח!!!
  עם כל הכבוד- גם ראשת העיר שמשתפת פעולה ואינה מעמידה לדין, מאפשרת שארועים כאלה יקרו בעיר, נתונה להשפעות חבריה בעיריה – לא חפה מפשע. צר לי אך זה נכון. היא בראש הפירמידה וצריכה ביד רמה לטפל בזה. מילים יפות לא עוזרות.
  חבל מאוד, חיפה יורדת לטמיון, נהיה כמו עזה. הדתיים רומסים אותנו עם ההתנהגות הנוראית שלהם. שמים עלינו קצוץ. גם המגזר הערבי לא חף מפשע .
  חבל…. כואב הלב….. עצוב המקום אליו הגענו.

 6. מיקי אמר/ה

  תודה נירית על הכתבה המעצבנת. ראשת העיר וכל רשויות האכיפה שעומדות לרשותה, ישנים במשמרתם בדיוק מה שהיא עושה. אפס מעשים. קליש צריכה להזהר שלא יהיה לה חור בחזה כמו שי ליונה יהב מהאצבע ( אני, אני, אני….)

 7. תושבת מודאגת אמר/ה

  אני מסכימה לכל מילה. לאף אחד לא איכפת. חוסר אחריות, כאוס מוחלט, לא חושבים על יום המחר. מה קרה לנו? יסגרו את העיר. אנשים לא מבינים? ומה יהיה בחורף? מדינת אנרכיה, שמים קצוץ. מאוד מצער והמשטרה? וראשת העיר? אין פה מנהיגות

 8. זהבה אמר/ה

  לא התרשמתי מביטול החתונה ע”י העיריה. היה ברור לי שהחתונה תתקיים וגם כתבתי זאת . לצערי צדקתי. אינני מסוגלת אפילו לומר: מזל טוב. נהפוך הוא: שיידבקו וידביקו אחד את השני ושהצוותים הרפואיים יסרבו לטפל בהם. רוצחים באוהלה של תורה…. וראשת עירנו הזקוקה לקולותיהם מחרישה. עד מתי הפוליטיקה תרמוס כל חלקה טובה?

 9. זהבה אמר/ה

  מה אינך מבינה? ממתי החניוקים השחורים מתיחסים להוראות הממשלה או העיריה. רק הרב והקב”ה קובעים וככה אנחנו נראים. מאחלת להם מכל לבי להידבק אחד מהשני ושהצוותים הרפואיים יסרבו לטפל בהם. אם כמה מהם יחזירו ציוד אולי חלקם ישנו את התנהגום. קנסות לא יעזרו כי הם יתעלמו מהם….. בריאות לך ולמשפחתך ושנה טובה.

 10. איציק+התשואל אמר/ה

  התרעתי על הצפוי לפני מס ימים .
  צר לי שראש העיר דואגת קודם לשיקולים פוליטיים , ולא העיזה לבטל את ההילולה החרדית , תוך התנערות מאחריות ( משטרה / אתוס ) חבל שהפוליטיקה קודמת לדאגה לכלל תושבי העיר

 11. יהודית אמר/ה

  למה את מתחסת רק לחרדים? למה רק אותם את מכמה חניוקים? ומה עם מסיבות הריקודים שהפיצו? וברור שלא מדובר שם בחרדים. ומה עם החתונות של הערבים שעשו חתנות מטורפות. נדבקים. ובאים לעבוד אצלינו ואתנו . ומדבקים את כולם. להם את לא קוראת חניוקים?

 12. א אמר/ה

  בימי קורונה אלה חתונה חייבת להיות ברבנות יחד עם כמה עדים מסיבת חתונה רק אחרי שיהיה חיסון מסיבת חתונה אף פעם לא מאוחרת

 13. משה אמר/ה

  ממש חמוד,
  לגבי החתונה כתבתם בפרוש: “נכדת האדמו”ר מויז’ניץ”
  לגבי המסיבה כתבתם: “באחד מהמועדונים”

 14. משה אמר/ה

  זהבה הגזענית הקטנה, ועל המסיבות הפראיות אין לך מה לאמר ?

 15. גוליית אמר/ה

  מועדון סטוק

 16. גוליית אמר/ה

  מועדון הסליק

 17. אבי אמר/ה

  כולם יודעים שחיפה אדומה

  רק הפעם זה לא הפועל חיפה.

 18. סבתוש 🤔 אמר/ה

  מכעיס!!!

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.