מחלקת קורונה שלישית נפתחה ברמב”ם חיפה • צפו

כתר ג' - מחלקת קורונה שלישית ברמב"ם (צילום: דוברות רמב"ם)

נפתחה מחלקת טיפול נמרץ קורונה חדשה (כתר ג’) במתחם הקורונה ברמב”ם, הממוקם בבניין ‘מאייר’

מצב מחלקות הקורונה בביה”ח רמב”ם:

  • 55 מאושפזי קורונה
  • 20 חולים במצב קשה
  • חולה אחד מטופל באקמו

ד”ר מיכל מקל, סגנית מנהל בי”ח רמב”ם, קוראת, לציבור, בשם ביה”ח, להמשיך להקפיד על ריחוק חברתי,על הגיינת ידיים ועל שימוש במסכות.
“עזרו לנו, בעזרת ערבות הדדית, להלחם בקורונה ולהוריד את העומס מבתי החולים”.

מחלקת כתר ג’

המחלקה החדשה, בניהולו של ד”ר אסף מילר, מיועדת לקלוט חולים מונשמים ומורכבים משתי מחלקות הקורונה (כתר א ‘ וכתר ב’) שפועלות בבניין “מאייר”.

10 מונשמים במצב קשה

הבוקר (ב’ 7/9/20) הועברו למחלקה החדשה 10 חולים מונשמים במצב קשה משתי המחלקות האחרות. ד”ר מיקי הלברטל מנהל רמב”ם הדגיש כי יכולות הטיפול בחולים מונשמים תמשיך להישמר בכתב א’ וכתר ב’.

בניין מאייר נבחר לשמש כמתחם הקורונה ברמב”ם עקב היכולת למיזוג נפרד של כל קומה והיכולת להתקין טכנולוגיית לחץ שלילי בכל חדר.

כתר ג' - מחלקת קורונה שלישית ברמב"ם (צילום: דוברות רמב"ם)
כתר ג’ – מחלקת קורונה שלישית ברמב”ם (צילום: דוברות רמב”ם)

הצינורות ליד כל מיטה הם מפוחי הלחץ השלילי, שנועדו לשאוב החוצה מהמחלקה אוויר דרך פילטרים מיוחדים, כדי לוודא שיש זרימת אוויר נקי אל תוך המחלקה בכל עת.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. אייל אמר/ה

    אם לא יהיה הסגר כללי בישראל, באוקטובר בתי החולים כבר ישךחו חולי קורונה למות בבית או יחלקו להם מכשירי הנשמה הביתה בנסיון לקנות זמן

  2. זהבה אמר/ה

    הערים השחורות קרי בני ברק ושאר הערים החרדיות וכן המעוזים השחורים קרי ויז’ניץ ושכונות חרדיות בכל עיר מנהלות את המדינה וכולנו אוכלים אותה. ממש אשמח אם ידביקו אחד את השני ויתפגרו. ממש אשמח אם אשמע שהרב קניבסקי החזיר ציוד. במקום זה קוראת שפרופ’ גמזו התנצל לפניו. ההשכלה נרמסת ע”י הבורות והפרימיטיביות. והעל בגלל חישובים פוליטיים של הבוגד המנוול מבלפור. שיידבק ויתפגר ובא לציון הגואל.