השקה לספרו של העיתונאי והסופר בן-דרור ימיני ‘תעשית השקרים’

הליכוד בחיפה


העיתונאי בן-דרור ימיני: “תעשיית השקרים וההסתה היא האוייב הגדול ביותר של השלום, לא ההתנחלויות..”

DSC06846.JPG
ביום רביעי האחרון (12.11.14) התקיים בחיפה ערב השקה חגיגי לספרו של העיתונאי והסופר בן-דרור ימיני, ‘תעשיית השקרים’.
מעל מאה אנשים, גדשו את המדרשה הלאומית בעיר, ביניהם סטודנטים, צעירים ותושבי המקום.

1.jpg
הספר, המהווה כתב אישום נגד שני גופי הידע- התקשורת והאקדמיה, מציג את השקרים הרווחים נגד ישראל בחוגים הולכים ומתרחבים בארץ ומחוצה לה, ומפריך אותם אחד לאחד. הוא חושף את התהום הפעורה בין הטענות המושמעות לבין העובדות והמציאות, ומציף את המניעים החבויים מאחורי תעשיית השקרים המשומנת ועתירת הכספים.

DSC06802.JPG
הערב, שאירגן וקידם ארגון הסטודנטים ‘חזון לאומי’, נפתח בסיכום קצר על פעילותו של הארגון בשנה האחרונה, ע”י דוברת הארגון, רויטל הרמן. לאחר מכן נשא דברי ברכה יו”ר ‘חזון לאומי’, מר אריאל קלנר, שהדגיש כי אל מול תעשיית השקרים המשגשגת, ‘חזון לאומי’ מהווה תשובה ניצחת לכך, בהכשרת דור העתיד של מנהיגים ציונים עם עומק וחזון לאומי.
לאחר מכן נשא דברים העיתונאי והחוקר, בן-דרור ימיני, מחבר הספר.


“מתנהל פסטיבל של שנאה והסתה נגד מדינת ישראל.” פתח ואמר, “תעשיית שקרים אדירה שמרכזה מתנהל באקדמיה ובתקשורת”.


בהמשך הציג העיתונאי אינספור שקרים וטקטיקות מסוגים שונים, הן של אנשים בודדים והן של גופים, שמרכזם, כאמור, בתקשורת ובאקדמיה, שמגמתם היא אחת. השחרת פניה של מדינת ישראל, עד כדי שלילת הלגיטימיות לקיומה.
כך, ישראל מוצגת, כגורם העיקרי לסכנה הקיומית לשלומו של העולם, נוהגת בפלסטינים כמו הנאצים ביהודים, ומקיימת טבח אכזרי בפליטים הערבים.
גם התקשורת הישראלית אינה חפה מתעשיית השקרים הענפה, ובהרבה מהמקרים היא אף מזינה אותה.

בן_דרור_ימיני.jpg

בן דרור ימיני בחיפה
“כל מה שאני מבקש” מסכם ימיני את דבריו “שתדעו את העובדות. תעשיית השקרים היא האוייב הגדול ביותר של השלום, כי לא עושים שלום עם מפלצת.”
בהמשך התקיים פאנל על תופעת האנטישמיות לאור דבריו החמורים של ימיני.
לקחו חלק בפאנל מר יעקב חגואל, ראש המחלקה לפעילות בישראל ולמאבק באנטישמיות בהסתדרות הציונית העולמית, שהציף מכיוונו את חומרת בעיית האנטישמיות בארץ ובעולם,
הוסיף לדברים סגן השר לשעבר, מר איוב קרא, ראש המטה למלחמה למאבק בהקצנה הדתית, אשר טען כי האנטישימיות הערבית בת ימינו מהווה עליית מדרגה מקודמתה הנאצית, בכך שזו מקדשת את המוות שלהם עצמם, בעבור המטרה הנעלה של השמדת ישראל.
סיכם את הערב יו”ר חזון לאומי מר אריאל קלנר, ואמר כי אל מול תופעת האנטישמיות והשיח המוטה יש לצאת במתקפה חסרת פשרות, תוך עמידה זקופה ולא מתנצלת, המציגה באפן ברור את האמת לאשורה.
“יש למגר את חולשת הזהות האופפת אותנו”, סיכם קלנר את הדברים.

צילום: דני גלמן


3.jpg4.jpg


תגובה
 1. מערכת חי פה - חדשות חיפה אמר/ה

  במסגרת פעילות ארגון חזון לאומי:
  "הצביעות של ערביי ישראל זועקת לשמיים באדישותם כלפי דאע"ש ואל נסרא"

  כך סגן השר לשעבר איוב קרא בפאנל בו השתתף בערב השקת הספר ‘תעשיית השקרים’ של העיתונאי בן דרור ימיני בחיפה

  יו"ר חזון לאומי אריאל קלנר: "אל מול תעשיית השקרים המשגשגת, ‘חזון לאומי’ מהווה תשובה ניצחת לכך, בהכשרת דור העתיד של מנהיגים ציונים עם עומק"

  [attachment=2:kznxsfzg]1.jpg[/attachment:kznxsfzg]

  ארגון ‘חזון לאומי’ ערך בשבוע שעבר, ערב השקה חגיגי לרגל צאת ספרו של העיתונאי בן דרור ימיני, ‘תעשיית השקרים’.
  לאירוע אשר נערך במדרשה הלאומית בנוה שאנן,חיפה, הגיעו כ-100 אורחים בניהם סטודנטים, צעירים ותושבי השכונה. בין המשתתפים היו גם סגן השר לשעבר איוב קרא, המשמש כיום כראש המטה למאבק בהקצנה דתית, ראש המחלקה למאבק באנטישמיות בהסתדרות הציונית, יעקב חגואל, וכן יו"ר חזון לאומי, אריאל קלנר.
  בפתח הרצאתו טען בן דרור ימיני כי מתנהל פסטיבל של שנאה והסתה נגד מדינת ישראל.
  "קיימת תעשיית שקרים אדירה שמרכזה מתנהל באקדמיה ובתקשורת" אמר. ימיני הציג בפני הנוכחים דוגמאות לשקרים וטקטיקות מסוגים שונים, הן של אנשים בודדים והן של גופים, אשר לטענתו, מרכזם בתקשורת ובאקדמיה ומגמתם היא אחת: השחרת פניה של מדינת ישראל, עד כדי שלילת הלגיטימיות לקיומה. לדידו, גם התקשורת הישראלית אינה חפה מתעשיית השקרים הענפה, ובהרבה מהמקרים היא אף מזינה אותה. "כל מה שאני מבקש" סיכם העיתונאי את דבריו "הוא שתדעו את העובדות. תעשיית השקרים היא האויב הגדול ביותר של השלום, כי לא עושים שלום עם מפלצת".
  בתום ההרצאה, נערך פאנל בו הציג יעקב חגואל את חומרת בעיית האנטישמיות בעולם. סגן השר לשעבר איוב קרא טען כי האנטישמיות הערבית הנוכחית, מהווה עליית מדרגה מקודמתה הנאצית, בכך שזו מקדשת את המוות שלהם עצמם, בעבור המטרה הנעלה של השמדת ישראל. ביחס לערביי ישראל טען קרא כי הצביעות שלהם זועקת לשמיים, באדישות כלפי דאע"ש ואל נוסרא.
  את הערב חתם יו"ר חזון לאומי, אריאל קלנר, שאמר כי אל מול תופעת האנטישמיות והשיח המוטה, יש לצאת במתקפה חסרת פשרות, תוך עמידה זקופה ולא מתנצלת, המציגה באפן ברור את האמת לאשורה. "יש למגר את חולשת הזהות האופפת אותנו", טען יו"ר חזון לאומי והדגיש כי אל מול תעשיית השקרים המשגשגת, ‘חזון לאומי’ מהווה תשובה ניצחת לכך, בהכשרת דור העתיד של מנהיגים ציונים עם עומק .

  [attachment=1:kznxsfzg]3.jpg[/attachment:kznxsfzg]
  ספרו של העיתונאי בן דרור ימיני, ‘תעשיית השקרים’ המהווה כתב אישום נגד שני גופי הידע- התקשורת והאקדמיה, מציג את השקרים הרווחים נגד ישראל בחוגים הולכים ומתרחבים בארץ ומחוצה לה, ומפריך אותם אחד לאחד. ימיני חושף את התהום הפעורה בין הטענות המושמעות לבין העובדות והמציאות, ומציף את המניעים החבויים מאחורי תעשיית השקרים המשומנת ועתירת הכספים.

  [attachment=0:kznxsfzg]4.jpg[/attachment:kznxsfzg]

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.