קבוצת הכדורגל בית”ר חיפה יעקב מעפילה לליגה ב’ – עונת 2019/2020 • אירוע סיום העונה

קבוצת הבוגרים של בית”ר חיפה יעקב בכדורגל עשתה זאת! אחרי עונה מוצלחת במגרש, עונה שהושפעה קשות מנגיף הקורונה, העפילה הקבוצה לליגה ב’.
חגיגת העליה, הערב ב”אחוזת הכרמל”.

חזי עיני נשיא מועדון בית"ר חיפה יעקב עם אבי ליטמן מנכ"ל המועדון צילום: וניל צלמים)
חזי עיני נשיא בית”ר חיפה יעקב עם אבי ליטמן מנכ”ל המועדון (צילום: וניל צלמים)

הקבוצה שנוסדה ב- 1939 שרשמה עונות מוצלחות בליגה הארצית, שואפת לחדש ימים אלה. בעונה זו של 2019/2020 הבטיחה הקבוצה את עלייתה לליגה ב’ ללא כל הפסד עד כה – 23 נצחונות ותיקו אחד.

עו”ד חזי עיני, נשיא המועדון ושחקן ההגנה שלה בעבר, על ההעפלה לליגה ב’, מסר לחי פה:

“זהו רגע מרגש ביותר עבורי. נשיאות המועדון מהווה בשבילי הגשמת צוואתו של אבי יעקב שביקש ממני לצעוד בדרכו ולהמשיך להפעיל את הקבוצה. בית”ר חיפה יעקב איננה קבוצה רגילה.

לקבוצה שתי מטרות חשובות: ספורט וחברה. יש לנו 9 קבוצות שמתחילות מגיל 8-9 ועד לבוגרים. מרבית השחקנים שלנו מגיעים משכונות חיפה עם כל המשמעויות הסוציו-אקונומיות.
יש לנו תנאי הבסיסי לכל שחקן והוא הקדשת הזמן הנדרש ללימודים. אנו עומדים בקשר עם בתי הספר ומוודאים שהילדים מגיעים למסגרת הלימודים והיכן שצריך אנו אפילו מעמידים מורים פרטיים לרשות השחקנים.

אנו משחקים כדורגל ובמקביל שואפים לייצר חברה טובה יותר ועתיד ראוי לשחקנים.
חגיגת העלייה הערב משמשת אותנו גם כאירוע לגיוס כספים עבור המועדון.”

לסיכום, אני רוצה לציין לשבח את אבי ליטמן המנכ”ל שעובד איתי בצמידות ומשקיע את כל כולו להצלחת המועדון.

חזי עיני גדל בקבוצה, החל מקבוצת הילדים וכלה בבוגרים, שם שיחק כמגן ימני.
בקבוצה שיחקו אז גם שמות גדולים כשחקנים ומאמנים: שייע שווגר, רוטנר, אליאס פראג’, שמשון עידו ששיחק כקיצוני שמאלי עם מהירות ויכולת כדרור סוחפת וכיום בתפקיד יו”ר סיעת הליכוד במועצת העיר חיפה ועוד אחרים.

השנה הזו מוצלחת במיוחד לבית”ר חיפה יעקב באשר בנוסף לבוגרים, קבוצת ילדים א’ זכתה באליפות מחוז המפרץ – עונת 19/20, וקבוצת ילדים ג’ זכתה באליפות מחוז חוף – עונת 19/20

בית"ר חיפה יעקב - לוגו
בית”ר חיפה יעקב

תמונות – בית”ר חיפה יעקב מעפילה לליגה ב’ – אירוע סיום העונה (צילום: מנשה שמש)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. שמשון אמר/ה

    ומה בשנה הבאה?מה המטרות?לשקוע עוד 20 שנה בליגה ב צפון???הגיע הזמן לפנות לאנשי עסקים כגון:אייל ברקוביץ וכדומה…שיקחו ניהול על הקבוצה ויביאו אותם תוך 3 שנים לליגה הלאומית לפחות.צריך מטרה!!!יאללה בית”ר,בהצלחה.

  2. מחמוד אמר/ה

    בחיפה יש רק קבוצה אחת שאכפת לה באמת מהנוער וזו רק נווה יוסף ביתר חיפה סתם דופקים קופה על הילדים וכל הכסף הולך לכיסים של הבוגרים. הילדים לא מענינים אותם