חיפאים למען חיילי צה”ל

יותר ויותר חיפאים מתגייסים למען חיילי צה”ל שנלחמים בימים אלה ברצועת עזה. העיתונאי בועז כהן, יוזם ומארגן יום התרמה שיתקיים ביום רביעי הקרוב בפאב המילאגרו בחיפה. אפי אלאלוף מרשת ג’קו מאכלי ים החליט לפנק את החיילים בארוחה חינם וניר שובר וגיא עזריאל הבעלים של היינה קיוסקפה החליטו לפנק את החיילים בקפה חינם. יאיר מלכה מנכ”ל ומבעלי רשת גרג קפה יצא בפעילות מבצעית למען החיילים ועוד רבים מצטרפים ליוזמות ברוכות מסוג זה.

00-123_JHHK_.jpg

חיילת מתפנקת בהיינה קיוסקפה. צילום: ניר שובר
בשיחה לחי פה אמר כהן, כי הוא גייס עיתונאים נוספים ואנשי חברה ליום ההתרמה שיתקיים מהשעה 10:00 בבוקר עד 20:00 בערב, בפאב המילאגרו במושבה הגרמנית בחיפה, במסגרתו יתייצבו כהן וחבריו לקבלת התרומות לחיילים, כמו: ביגוד (גרביים, לבנים, גופיות) חטיפים, סיגריות וגם כסף שבו יקנו כבר באותו היום מוצרים נוספים עבור החיילים.

BOAZ.jpg
בועז כהן יוזם יום ההתרמה
כהן: “קיבלתי פניות רבות מאזרחים טובי לב ואימהות לחיילים שביקשו ממני לנצל את העובדה שאני דמות מוכרת בעיר כדי לסייע להם באיסוף תרומות. בגלל שאני לא יכול להיענות לכולם החלטתי שאני ארים יוזמה שאני אהיה שותף לה לאיסוף תרומות ולרתום איתי חברים שגם הם פיגורות ידועות בעיר על מנת ליצור באז גדול יותר לאירוע. מפיקת האופנה זאזא כהן נרתמה ישר, המאפרת ענבל איפרגן, העיתונאית לימור כרסנטי, רותי רייף דשא שהבן שלה משרת עכשיו בגולני היא הקשר שלנו עם מגדים ומחטים שמודיעים חה בזמן אמת מה חסר, ומיד עם פרסום האירוע והצטרפות החברים – קיבלנו כמות תגובות עצומות של אנשים ששמעו על היוזמה ובאים לתרום ולסייע לנו. ריקי קיטרו למשל. יובל קאופמן מאתוס. ועוד רבים וטובים. חשוב לציין שהמיקום הנבחר הוא פאב המילאגרו דווקא בגלל שבעליו פליקס מילמן גויס בגל הגיוס הראשון ומאז אחותו ואביו מחליפים אותו שם. זו מצווה כפולה: גם אוספים מצרכים לחיילים ובאותה הזדמנות כל מי ויגיע ויהיה צמא או רעב יעזור בפרנסת חייל צהל שנלחם עכשיו בעזה בשבילנו”.

על היוזמה אומר שובר לחי פה: “בבוקר במקרה בדרך למבצע הגיעה חיילת חמודה מהשכונה שמה אור משרתת בפיקוד העורף והרגשנו מחויבות לא לקחת כסף ובאותו רגע העלינו פוסט לדף הפייסבוק ששותף רבות וצבר מאות לייקים”.

חיילים במדים שנמצאים בחיפה או מגיעים לחיפה מוזמנים לבקר במסעדת ג’קו בעיר התחתית שם תחכה להם ארוחה חמה וטעימה בחינם, וחיילים שבא להם להתפנק בקפה מוזמנים להגיע להיינה קיוקפה במרכז הכרמל בחיפה ולקבל קפה חינם.

YAEIR.jpg

יאיר מלכה מבעלי גרג
גם רשת קפה גרג בבעלות החיפאי יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, יוצאת בימים אלו בפעילות מבצעית למען חיילי צה”ל, במסגרתה ייאספו אלפי חבילות עם מוצרים וצ’ופרים עבור חיילי צה”ל המשרתים בדרום ובעוטף עזה, על מנת לחזק את ידם ולרומם את רוחם.

חברי מועדון הלקוחות של קפה גרג יקבלו מסרון לכל מי שרוצה לתרום חבילות לחיילים וכמו כן תפרסם ברשת בתי הקפה, בקשה והזמנה להגיע לכל אחד מהסניפים של גרג, ביגה וסנדוויץ בר ולהירתם ולמסור בסניפים צ’ופרים, חבילות או כל דבר אשר יחזק ויעודד את חיילי צה”ל בעזה.

החבילות תרוכזנה יחד עם מגוון מוצרים וארוחות מפנקות של קפה גרג ותועברנה ישירות לחיילים בעזה באמצעות האגודה למען החייל.

מלכה: “ליבנו עם חיילי צה”ל המבצעים את משימתם בעזה. כולנו גאים בפועלם למען בטחון תושבי ישראל, מתפללים לשלומם ושולחים להם חיבוק חם ואוהב. היוזמה שלנו מבטאת אך במעט את האהדה והאהבה האדירה שאנו רוחשים להם באשר הם, בחזית ובעורף”.

תרומה לקהילה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.