נעצרה חשודה שביצעה כ- 20 מעשי גניבה ברשתות פארם בחיפה

המשטרה עצרה אמש (26/05/20) תושבת טירת הכרמל, בחשד שביצעה כ- 20 מעשי גניבה של בשמים מרשתות פארם בחיפה והבוקר תבקש את הארכת מעצרה.

ממשטרה (אשר) נמסר לחי פה: המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת כ-20 תלונות ממספר רשתות פארם בחיפה, אשר דיווחו כי עפ”י החשד אישה נוהגת להיכנס אל סניפי הרשת ולגנוב בשמים, בשווי כולל של אלפי ש”ח.

תוך כדי חקירה המשטרה חשפה את זהות החשודה בהתאם לממצאים בשטח ועצרה אמש 26/05/20 את החשודה לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה את תושבת טירת הכרמל כבת 42 בחשד לביצוע המעשים.

הבוקר המשטרה ביקשה את הארכת מעצרה של החשודה בבית משפט השלום בחיפה.

ניידת זיהוי פלילי - משטרה (צילום: משטרת ישראל)
ניידת זיהוי פלילי – משטרה (צילום: משטרת ישראל)

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  יש ריח מסריח מכל הבשמים האלה.חבל שגנבה,היתה יכולה להתרחץ ולשים סנו ג’וול ששמים בשירותים.עולה 10 שקלים ונותן אותו ריח.עכשיו,תיק פלילי,הרשעה בבית משפט,אי נעימות והכל בגלל בושם שמופק מזיעה של בעלי חיים.הקורונה דפקה לאנשים תשכל.תהיו אנשים טובים.לא לגנוב.

 2. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  😃 לשמשון, למרות שזה עצוב,

 3. איה בגדדי אמר/ה

  מה עם ביבי למה המשטרה לא עצרה גם אותו עם מעשי הגניבה.

 4. אבי כהן אמר/ה

  איה
  רואים שאת ניזונה מהתשקורת השמאלנית, אנטי ציונית ושונאת ישראל. פעם הערכתי אותך יותר מזה.
  לדקלם סיסמאות כאלו.. אביך מתהפך בקברו 🤦🏼‍♂️

 5. דן אמר/ה

  איה לכי תוכלי במיה יטמבלית

 6. גוגו אמר/ה

  היא מתפרנסת מזה טוב אבל ממש טוב כי היא מוכרת בשמים אורגינליים בפייסבוק בחצי מחיר ובבית המשפט כמו גם במשטרה משתחררת מיד או מקסימום בבוקר.עד למשפט יקח כמה שנים כך שהיא תאסוף הרבה מאוד תיקים כך שבסוף תבקש איחוד תיקים ואז השופט יגיד שהיא חסכה למדינה הוצאות משפט יקרות מאוד והליכי הוכחה מסובכים ויקרים ויש להתחשב ויתן לה חודשיים עבודות שירות בקנטינה של השוטרים ששם תגנוב להם ארנקים.

 7. גוגו אמר/ה

  הוא לא גנב במקרה הטוב היה שותף לעיסקה סיבובית וגם את זה הוא עשה על מנת לבדוק אם אחרי העיסקה הסיבובית שעשתה פאינה קירשנבויים המערכת הצליחה לסגור את הפינות הפרוצות ועכשיו משנתפש הוא יודע איפה צריך לתקן וכבר בתום הסיבוב בחירות הרביעי יתפנה לתקן.בנוגע לשאר התיקים הם הרי תפורים ותפורים גרוע ועד שיגמרו המשפטים וההוכחות הרי מנדלבליט יצא לפנסיה שניה.בן ארי מסובכת בעבירות בניה.וביבי הוא כמו רחמים לא ידע.הוא לא ידע וגם אם ידע הוא לא זוכר מה ידע ומה לא ידע ובכלל כדי להרשיע אותו חייבים להרשיע קודם את אלוביץ ואשתו ואת מוני מוזס ועוד כמה כאחה ששימנו שופטים שנים הרבה ודאגו להם להאדרת שמם ובין היתר יש במערכת העיתון תיקים שחורים ליום פקודה לכל שופט ושופט כך שללא הרשעתם ביבי ייצא נקי יותר מדף לבן.

הגיבו כאן לכתבה