התחבורה הציבורית תופעל עבור תלמידי בית הספר

תחבורה ציבורית

שרת התחבורה, מירי רגב, סיכמה עם שר הבריאות, יולי אדלשטיין, על החזרת פעילות תחבורה ציבורית בשעות השיא וללא מגבלת נוסעים – לטובת תלמידי מערכת החינוך החל מיום רביעי 20/5/20

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים הנכנסת, תא”ל במיל’ מירי רגב, סיכמה היום, שלישי 19/5/2, עם שר הבריאות הנכנס יולי אדלשטיין, על חזרה לפעילות, בשעות השיא, של התחבורה הציבורית העירונית והבינעירונית בכל רחבי הארץ – לרווחת תלמידי בתי הספר והוריהם. עוד סוכם בין שרת התחבורה לשר הבריאות, כי בהמשך השבוע ייערך דיון מקצועי, על מנת לבחון הרחבת היקפי הפעילות של התחבורה הציבורית, כדי לתת מענה לחזרת המשק לשגרה.

על פי הסיכום, התחבורה הציבורית תפעל בשעות הבוקר החל מהשעה 7:00 ועד השעה 8:30 ומהשעה 13:00 עד השעה 15:00, זאת כדי לאפשר הגעה סדירה של התלמידים אל בתי הספר ובחזרה.

השרה רגב:

החלטה זו מסייעת לרשויות המקומיות להשיב את פעילות מערכת החינוך לשגרה בצל הקורונה. אני מודה לשר הבריאות יולי אדלשטיין שהבין את החשיבות הגדולה של חזרת תלמידי בתי הספר לפעילות.

בעקבות הנחיית השרה, הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה, פועלת בשעה זו לממש את ההחלטה מול כלל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. שמשון אמר/ה

  צריך לדאוג שהנשים יעלו צנועות לטוטובוס ויתחשבו ברגשותיהם של החרדים תושבי העיר.חייבים לשמור על הסטטוס קוו גם בתחבורה הציבורית.הנערות/הנשים חייבות לכבד את עצמן ולהתלבש צנוע.ככה יהיו פחות הטרדות ובנוסף יכבדו גם את שאר הנוסעים.זה לא קשור לדת,אלא זה קשור לחינוך של הבית.תשאלו את ניצולי השואה אשר בזמנם מסרו את נפשם בעניין הצניעות.ויפה שעה אחת קודם.ככה נמנעים מצרות.אנא כבדו את השונה מכם.בברכת קיץ בריא.

  1. אני אמר/ה

   שמשון, 70%מחולי קורונה היו דתיים. הצניעות לא כל כך עזרה לכם, נכון? מעניים, למה אלוהים לא רוצה לשמור אליכם יותר?

   1. אזרח ותיק אמר/ה

    אינך בקי במקורות.
    מאז שסיים את הבריאה, אלוהים שבת מכל עיסוקיו והשאיר לעצמו רק זיווג זיווגים.

  2. אזרח ותיק אמר/ה

   אם מה שיש באוטובוס אינו מוצא חן בעיניך, לך ברגל או קח מונית לנסיעה מיוחדת.
   לשתלטנות שלכם אין גבולות ואם נתחיל לוותר, נמצא את עצמנו כמו בבני ברק:
   ללא תחב”צ בשבת ועם 100% מהתושבים עם קורונה.