תלמידי כיתות י”א / י”ב בבתי הספר בחיפה חוזרים הבוקר לשגרת לימודים מותאמת ומבוקרת

בית ספר אליאנס בחיפה(צילום: דוברות עיריית חיפה)

תלמידי החטיבות העליונות שבים (יום ד’ 6/5/20) לספסל הלימודים
תלמידי כיתות י”א – י”ב מצטרפים הבוקר בחיפה לתלמידי כיתות א’ עד ג’ ולתלמידי החינוך המיוחד שכבר החלו בלימודיהם.

מינהל החינוך בעיריית חיפה גיבש יחד עם משרד החינוך תכנית תגבור מיוחדת עבור תלמידי י”א – י”ב המתמקדת בהכנת התלמידים לבחינות הבגרות. בנוסף, תעניק העירייה שיעורי תגבור פרטני בהתאם לצרכים שיועלו, במגוון רחב של מקצועות, וכן תגבורים במסגרת תכניות המצוינות במקצועות המדעים והמתמטיקה.

תכנית העבודה של מינהל החינוך כוללת סיוע רגשי לתלמידים הזקוקים לכך. הסיוע יינתן על ידי צוות השירות הפסיכולוגי העירוני, רכזי עוצמה וקציני הביקור הסדיר שבאגף להעצמה חינוכית.
לחזרת התלמידים לספסל הלימודים, קדמה היערכות נרחבת של מינהל החינוך בעיריית חיפה, אשר פעל יחד עם הנהלות בתי הספר להכנת מוסדות החינוך לפי כללי משרדי הבריאות והחינוך.
השיעורים יתקיימו במתכונת “קפסולות” של עד 17 תלמידים בכיתה. מערך המנקות בבתי הספר תוגבר, על מנת להבטיח שניקיון בתי הספר ישמר באופן קפדני. בנוסף חוטאו בהתאם להנחיות משרד הבריאות בין היתר, שולחנות הלימוד, הכיסאות, הידיות ותאי השירותים.

כניסות בתי הספר התיכוניים סומנו במרווחים של כל שני מטר, על מנת לאפשר קליטה מסודרת של התלמידים, הוגדרו אזורי המתנה לתלמידים שיגיעו ללא הצהרת בריאות ונקבעה חלוקה חדשה של כיתות הלימוד באופן שיאפשר לקיים את השיעורים במתכונת של “קפסולות”.

בית ספר אליאנס בחיפה(צילום: דוברות עיריית חיפה)
בית ספר אליאנס בחיפה(צילום: דוברות עיריית חיפה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    שיהיה בשעה טובה.רק בריאות

  2. רפי+חסון+ומשפחתו. אמר/ה

    תודה נגה כרמי על הבשורה.