שיכור / מעורער ניסה לפגוע באנשים בחוף שקמונה בחיפה וחטף ילד בן שלוש

טיילת פארק הכט ותל שקמונה |למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה (צילום: ירון כרמי)

אירוע לא-שגרתי אירע אמש ראשון 3/5/20 בטיילת בחוף שקמונה בחיפה, כאשר אדם שיכור או מעורער בנפשו השתולל בטיילת הכט בחיפה, סטר לנערה, חטף ילד ורץ אתו ולבסוף נעצר על ידי פקחי עיריית חיפה שהעבירו אותו למשטרת חיפה.

תחילתו של האירוע:
נערה שהייתה עם אמה בטיילת בסמוך לפארק הכט התלוננה בפני פקח באגף החופים של חיפה ג'ודי חדיד, כי אדם בוגר נתן לה סטירה וברח. הפקח חדיד, יחד עם מאבטח של אגף החופים, אמיר סקר, החלו לחפש אחרי התוקף ובמקביל הזמין משטרה למקום.

רגעי ההמולה - שיכור / מעורער ניסה לפגוע באנשים בחוף שקמונה בחיפה וחטף ילד בן שלוש (צילום: חי פה)
רגעי ההמולה – שיכור / מעורער ניסה לפגוע באנשים בחוף שקמונה בחיפה וחטף ילד בן שלוש (צילום: חי פה)עד להגעת המשטרה הצליחו הפקח והמאבטח לתפוס את התוקף שנראה שיכור או מעורער בנפשו. מאחר והנערה סירבה להגיש תלונה במשטרה. השוטרים ביקשו מחדיד וסקר, לקחת אותו לכיוון המכון לחקר ימים שירגע ולשחרר אותו ועזבו את המקום.

המתפרע חוטף ילד ובורח אתו לשיחים

אחרי שהפקח והמאבטח שחררו את התוקף הוא נראה רץ לעבר שני ילדים, שרכבו על אופניים בשביל האופניים בטיילת, חיבק את אחד הילדים, כבן שלוש, בחוזקה רץ לעבר השיחים, כאשר הפקחים דולקים אחריו ובמהלך הריצה נפל עם הילד על השיחים. רק בנס לא נפגע הילד, שהיה בחרדה.
הפקח ג'ודי חדיד והמאבטח אמיר סקר, רצו לעבר הילד וחילצו אותו מידיו של התוקף והזעיקו בפעם השנייה את המשטרה.

הפעם השוטרים הגיעו למקום ועצרו את התוקף.

בהמשך לפנייתנו למשטרת ישראל, המשטרה אישרה את האירוע אך טרם נמסרה תגובה מלאה לגביו. ברגע שתתקבל תגובה – נפרסם אותה כאן.

ג'ודי חדיד עם השוטרים לאחר ששיכור / מעורער ניסה לפגוע באנשים בחוף שקמונה בחיפה וחטף ילד בן שלוש (צילום: חי פה)
ג'ודי חדיד עם השוטרים לאחר ששיכור / מעורער ניסה לפגוע באנשים בחוף שקמונה בחיפה וחטף ילד בן שלוש (צילום: חי פה)

ג'ודי חדיד מספר לחי פה:

אחרי שהנערה החליטה לא להתלונן במשטרה והשוטרים עזבו לא היתי רגוע והיתי מודאג משפת הגוף של התוקף ונשארנו במקום כדי לראות מה בכוונתו לעשות. ואז ראינו שהוא נעמד על הרגליים ורץ לכיוון הילדים חיבק את אחד הילדים בחוזקה והפיל אותו על השיחים. אני ועוד איש צוות קפצנו עליו וחילצנו את הילד שמההלם בכה ללא קול והזעקנו את המשטרה. הילד הודה לנו על שהצלנו את חייו, אנחנו נסינו להרגיע אותו וההורים שלו הגיעו למקום. אני פונה לכל ההורים לא להשאיר את הילדים שלהם לבד לא בשגרה וגם בעת הזו של הקורונה שבה יחסית אין הרבה אנשים. השוטרים שהגיעו למקום ניסו לדבר עם התוקף אך הוא התחיל להשתולל נאזק ונלקח בניידת.
תגובה
  1. יובל אמר/ה

    למה הפקח לא עוטה מסכה כמו שצריך?

לא ניתן להגיב