7,188,480 ביצים הגיע הבוקר לנמל חיפה

משלוח גדול של 16 מכולות קירור גדולות ובהן ארגזי ביצים הגיע הבוקר חמישי 16/4/20 לנמל חיפה מאוקראינה באוניה PAOLA של חברת הספנות אדמירל. בכל מכולה יש 1,248 ארגזים ובכל ארגז 360 ביצים. חישוב קצר מעלה שבכל מכולה יש 449,280 ביצים ובסה״כ במכולות יש כאמור 7,188,480 ביצים. את חברת הספנות אדמירל מייצגת בישראל חברת כרמל שירותי ספנות בינלאומית.

דוד כהן סמנכ״ל התפעול בנמל חיפה:

בכל יום נפרק ציוד חיוני אחר בנמל חיפה. אנחנו עושים כל מאמץ לסייע לגופים המביאים לישראל מוצרים חיוניים בימים אלה, החל מציוד רפואי, חומרי גלם ליצור ציוד מגן וגם מזון כמו מיליוני הביצים שנפרקו היום. אנחנו גם ממשיכים להיות נמל היצוא של ישראל ומאפשרים לכל המפעלים שקיבלו אישור להמשיך ולהפעיל את קווי היצור לשלוח את הסחורה שלהם לרחבי העולם. בימים קשים אלה מבחינת תעסוקה, המשך היצור והיצוא חיוניים למשק ואנו מבינים את האחריות שלנו להמשיך ולתת שירות מסביב לשעון.
משלוח ביצים הגיע לנמל חיפה (צילום רחפן: ארז סימון, גיאודרונס)

כרמל שירותי ספנות, סוכניה של חברת אדמירל הטורקית:

מתחילת משבר הקורונה בארץ היה חשש ממחסור במוצרים מסויימים. המחסור בביצים טריות תפס מקום חשוב גם בשיח הציבורי וגם הפוליטי. אנו פעלנו עוד מלפני כמה שבועות לשיתוף פעולה עם הגורמים המייבאים, מרגע שניתן להם אישור. אנו שמחים לראות את הנפח הגדל המגיע לגיבוי השוק הישראלי בעת צורך. זו גאווה להיות חלק משרשרת האספקה בזמנים כאלו.
משלוח ביצים הגיע לנמל חיפה (צילום רחפן: ארז סימון, גיאודרונס)
משלוח ביצים הגיע לנמל חיפה (צילום רחפן: ארז סימון, גיאודרונס)

קורונה – כל הכתבות

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  משלוח הביצים למדינת ישראל מצרך חשוב וחיוני ביותר.תודה לצוותי העובדים בנמל חיפה ,שטיפלו כהרגלם בזה.תרבחו ותסעדו במימונה היום.יישר כוח לכם עובדים יקרים בנמל חיפה.

 2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

  מגיע גם תודה לדוד כהן, סמנכ”ל תיפעול בנמל חיפה ולכרמל שירותי ספנות סוכניה של חברת אדמירל הטורקית שדאגו לזה.

 3. עוז אמר/ה

  לא בטוח שהכמות תספק את משליכי הביצים בבני ברק על החיילים מפיקוד העורף…

 4. TROY אמר/ה

  כל הביצים בסל אחד, הסל של רפי חסון

 5. TROY אמר/ה

  נכון רפי

 6. TROY אמר/ה

  כבוד לתרנגולות שסיפקו לנו את הסחורה.

 7. בן דוד ומשפחתו אמר/ה

  נכון

הגיבו כאן לכתבה