רויאל קנין ישראל תרמה שקי מזון ומוצרי מזון לבעלי החיים בחיפה

על רקע העלייה החדה במספר הכלבים והחתולים הננטשים בתקופה האחרונה, רויאל קנין ישראל (Royal Canin), שלוחה רשמית של היצרנית הצרפתית של מותג הסופר פרמיום לכלבים וחתולים, תרמה השבוע כ- 5 טון מזון יבש (252 שקי מזון) ועשרות מוצרי מזון שונים. התרומה הועברה ל-5 עמותות הפועלות למען רווחת החיות המחמד, וביניהן: תנו לחיות לחיות וצער בעלי חיים בחיפה, בשווי צרכן כולל של כ-100 אלף שקלים.

יוראי גרוסוש, מנכ”ל רויאל קנין ישראל:

אנחנו עוקבים בדאגה אחרי משבר הקורונה ומקווים כמו כולם שהוא ייגמר ושלכל הכלבים והחתולים יימצא בית חם במהרה. אנו רואים בעמותות אלו שותפים לדרך, וכמחווה של רצון טוב, ובעיקר למען חיים טובים יותר של הכלבים והחתולים הנמצאים אצלם בטיפול, החלטנו לתרום אלפי ק”ג של מזון איכותי ומלא.

שאול לפיד, מנהל אגודת צער בעלי חיים חיפה אמר בשיחה לחי פה:

קיבלנו 72 שקי מזון של רויאל קינן ואני מבקש להודות למנכ”ל החברה בישראל יוראי גרוסוש, ולכל הצוות על תרומה מדהימה זו, המוכיחה כי מלבד מזון מעולה, החברה מתאפיינת גם בנדיבות ובדאגה אמיתית לרווחת בעלי החיים. התקופה האחרונה מביאה עמה אתגרים רבים, ודווקא בימים אלה אימוץ בעל חיים יכול לספק עניין, תעסוקה ומקור אהבה ונחמה לאלה מאיתנו שנמצאים בבית. אני גם פונה לעיריית חיפה שתעמוד בהבטחה שלה ולעזור למאכילי החתולים כי בינתיים המאכלים פונים אלינו ומבקשים את עזרתנו.

 יעל ארקין, מנכ”ל תנו לחיות לחיות:

בימים בהם משבר הקורונה פוגע כה רבות בבעלי החיים, אנו רוצים להודות לרויאל קנין על כך שהתגייסו לעזור לבעלי החיים ולעמותות ההתגייסות הזאת מחממת את ליבנו וממלאת את הבטן של הכלבים והחתולים שלנו.
רויאל קינן תרמה שקי מזון לתנו לחיות לחיות

כבר יותר מ-50 שנה רויאל קנין מחוייבת לספק פתרונות של תזונה בריאה לכלבים וחתולים תוך כדי שיפור איכות החיים שלהם. החברה שנוסדה בשנת 1968 על-ידי וטרינר צרפתי, ז’אן קסארי עובדת מאז בשיתוף פעולה עם תזונאים, מגדלים מקצועיים ורופאים וטרינרים מסביב לעולם.

מוצרי החברה מבוססים על פורמולות שיוצרו בקפידה ומשווקים בחנויות המתמחות במזון לחיות מחמד ובבתי חולים וטרינריים ברחבי העולם.

קורונה – כל הכתבות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
 1. דרור אמר/ה

  כל הכבוד על התרומה והעשייה!

  אנשים, אל תנטשו את הכלבים והחתולים שלכם, הם חלק מהמשפחה.
  נטישה גורמת להם כאב רגשי בלתי נתפס, ובהרבה מקרים גם פגיעות גופניות.

  לא יכולים להמשיך לגדל אותם?
  מצאו להם בית אחר או הביאו אותם לעמותה בצורה מסודרת. בבקשה…

 2. לברדורי אמר/ה

  איזה כיף סוף סוף חדשות טובות קצת
  מרגש כל הכבוד

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.