קורונה וחיות המחמד שלכם – הנחיות יו”ר ארגון הווטרינרים בישראל – מאת טל גלבוע | צפו

אזרחים המודאגים בנוגע ליכולת חיות המחמד להעביר את נגיף הקורונה (הנגיף לא עובר לחיות המחמד) מקבלים תשובות מטל גלבוע – יועצת ראה”מ לענייני חיות המחמד

הנחיות יו”ר ארגון הווטרינרים בישראל – מאת טל גלבוע

אנשים יקרים! בסרטון זה אני מפרטת את הנחיות יו"ר ארגון הווטרינרים בישראל בנוגע לנגיף הקורונה וחיות המחמד שלנו לאחר בדיקה עם ארגון הבריאות העולמי וארגון הגג העולמי הווטרינרי,כל זאת בעקבות גל נטישות המוני של כלבים בישראל.כמו כן הנחיות על ההאכלות חתולי רחוב.דבר נוסף, שוחחתי היום עם הוטרינר הראשי לישראל, ד"ר תמיר גושן בנוגע לבתי החולים הווטרינרים בישראל, משרד החקלאות קבע כי מקומות אלו יוגדרו חיוניים למשק, יצא צו גורף ע"י המחלקה המשפטית של משרד החקלאות ואדאג להפיצו.בריאות לכולנו! אנא שתפו.

פורסם על ידי ‏‎Tal Gilboa‎‏ ב- יום שלישי, 17 במרץ 2020

הודעה מאת טל גלבוע:
הנחיות יו”ר ארגון הווטרינרים בישראל בנוגע לנגיף הקורונה וחיות המחמד שלנו לאחר בדיקה עם ארגון הבריאות העולמי וארגון הגג העולמי הווטרינרי, כל זאת בעקבות גל נטישות המוני של כלבים בישראל. כמו כן הנחיות על ההאכלות חתולי רחוב.
דבר נוסף, שוחחתי היום עם הוטרינר הראשי לישראל, ד”ר תמיר גושן בנוגע לבתי החולים הווטרינרים בישראל, משרד החקלאות קבע כי מקומות אלו יוגדרו חיוניים למשק, יצא צו גורף ע”י המחלקה המשפטית של משרד החקלאות ואדאג להפיצו.
בריאות לכולנו!

הרשמה לעדכוני חי פֹּה בערוצים הבאים:
וואטסאפטלגרםאפליקציהניוזלטריוטיוב

קורונה – כל הכתבות

2 תגובות
  1. בנדר טסי אמר/ה

    חשבתי להוסיף לסרטון של טל גלבוע את הטוב שכלב מעניק לנו ולילדנו

  2. בן אור זאב אמר/ה

    תודה ,החיות הן הנשמות התאומות שלנו .הן האוצר היפה ביותר של הטבע .

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.