מנהלי נמל חיפה במחווה צנועה ומקורית לידידינו בעולם הקרוזים והסינים שולחים לנו עידוד | צפו

עולם הקרוזים עצר מלכת, בעקבות מגיפת הקורונה. חברות הספנות הרבות אשר פקדו את נמל חיפה ויצרו כאן כלכלת ספנות, הפסיקו לפקוד אותנו. מפעילי אוניות הקרוזים, כמו גם חברות התעופה, נפגען באופן קשה ביותר מהמגיפה. כעת, במחווה מרגשת של עידוד, שולחים מנהלי נמל חיפה את המסר המרגש הזה לעמיתיהם מפעילי האוניות.

Israel salute the cruise industry

ומן העבר השני, הסינים מנמל צ’ינגדאו, במכתב מעודד לנמל חיפה

כך כותבים הסינים למנהלי נמל חיפה (תרגום חופשי):

אנו מחזקים אתכם ואת בני משפחותיכם, בתקופה זו, בה מתרחשת מלחמה גלובלית בנגיף הקורונה.
עד לימים אלה ממש, גם אנו סבלנו קשות בעצמנו ועברנו זמנים קשים, כאן בסין. אנו ובני משפחותינו – כולנו סבלנו. מחלה זו אינה יודעת גבולות , אבל כך גם האהבה.

נגיף הקורונה מציב לכולנו אתגר משותף ואיום משותף. המלחמה בנגיף מזכירה לכולנו כמה חיוני לעזור זה לזה ולשלב ידיים לנוכח האתגר להביס את המחלה.

נגיף חסר רחמים זה דווקא מעודד את החום האנושי ומזכיר לכולנו כמה חשובה חברות אמתית בינינו, אל מול האיום ולנוכח מצוקת האדם. כך, במרחק אלפי קילומטרים מכם, אנו שולחים לכם דאגה אמתית וכנה לשלומכם, לביטחונכם ולבריאותם. אם יש לכם קשיים, אנחנו נעמוד לצדכם ונסייע כמיטב יכולתנו לעזור.

אין חורף שנמשך לנצח והאביב לא יוותר על תורו בעונות השנה. אנחנו מאמינים שהניצחון על הנגיף בוא-יבוא, בקרוב. אנחנו קוראים לכם להאיץ את הקצב ולהילחם, מתוך תחושת ביטחון בניצחונכם. יחד אתכם, נחגוג את בוא האביב.

חבריכם מנמל צ’ינגדאו בסין.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    כל הכבוד למנהלי נמל חיפה.אני מצדיע לכם,מנדי וליו”ר הדירקטוריון ולכל עובדי הנמל.שוב כל הכבוד לכם.

    1. הנוסע אמר/ה

      נמל חיפה מספר 1