ייעוץ מקוון למטופלי מכבי שירותי בריאות בחיפה כדי לצמצם הגעה למרפאות

במסגרת המשימה הלאומית למניעת הידבקות בנגיף הקורונה, מכבי שירותי בריאות מבצעת צעד משמעותי ופותחת את האפשרות לקביעת תורים לייעוצים רפואיים טלפוניים עם אלפי רופאי משפחה וילדים בקופה. בדרך זו, ניתן יהיה לענות על הצורך של המטופלים בשיחה עם גורם רפואי תוך שמירה על איכות מקצועית לצד מניעת הסיכון להדבקה.

במכבי מסבירים, כי מהלך זה נועד כדי להקל על המטופלים לקבל שירות מביתם ולצמצם ככל הניתן את ההגעה למרפאות בצל החשש מנגיף הקורונה, וכי ניתן מעתה לקבוע תורים טלפוניים לרופאי המשפחה והילדים הזמינים להעניק שירות מרחוק. 

איך זה עובד?
נכנסים לאפשרות זימון התורים באזור האישי במכבי אונליין, באתר או באפליקציה או מתקשרים למוקד "מכבי ללא הפסקה" בכוכבית 3555, ומזמנים תור לייעוץ טלפוני מקצועי בהתאם לזמינות הרופא המטפל. במועד התור, הרופא יוצר קשר טלפוני עם המטופל. במכבי מוסרים שלאור הביקוש הגבוה לשירות ועל רקע תהליך הטמעתו בקרב הרופאים, ייתכנו עיכובים מסוימים בתורים.

ד"ר גלית קאופמן (צילום: מכבי שירותי בריאות)

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז צפון, מכבי שירותי בריאות: המשימה המרכזית שלנו כרגע היא להמשיך ולתת שירות מקצועי ואיכותי למטופלים, תוך כדי מניעת הידבקות ושמירה מיטבית על המטופלים ועל אנשי הצוות במכבי. בדיוק לשם כך פתחנו את האפשרות לשיחת ייעוץ טלפונית עם כל רופאי המשפחה והילדים ואני קוראת למטופלים לעשות שימוש בשירות זה ולהימנע במידת האפשר מהגעה לא נחוצה למרפאות על מנת לשמור על שלו הציבור.

3 תגובות
  1. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    ד"ר גלית קאופמן ,מנהלת מחוז חיפה במכבי שירותי בריאות עושה עבודה נפלאה.מעולה גלית.יישר כוח לך ולכל הצוות העובדים איתך למען הציבור.

  2. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    תודה גם לד"ר ענאן

  3. רפי חסון ומשפחתו. אמר/ה

    ד"ר גלית קאופמן,ראש מחוז הצפון של מכבי שרותי הבריאות מעולה אני רוחש לך את מלוא הכבוד וההערכה.את מקסימה.מעולה .עובדת בצורה בלתי רגילה.

לא ניתן להגיב