יו״ר ישראל ביתנו ח״כ אביגדור ליברמן הוזמן לחוג בית בחיפה

אתמול בערב התקיים חוג בית אליו הוזמן לדבר יו״ר ישראל ביתנו ח״כ אביגדור ליברמן. האירוע התקיים במגדלי אלישע בחיפה,המפגש אורגן ע”י איש העסקים גד זאבי.
התכנסו והגיעו אנשי עסקים מובילים בחיפה והסביבה, מעצבי דעת קהל מקומית, בעלי מפעלים ואנשי אקדמיה.

אביגדור ליברמן השיב לשאלות הרבות מצד המשתתפים, בעיקר בנושאים הקשורים לחיפה, להרכבת הממשלה הבאה ולסוגיית החרדים.

לא יהיו בחירות רביעיות

לא יהיו בחירות בפעם הרביעית הבטיח ליברמן והדגיש כי יש לפחות 91 מנדטים ללא מפלגות אנטי ציוניות ומפלגות לא ציונות שאיתן ניתן להרים ממשלה באשר למפלגת ״ישראל ביתנו״ הסביר ליברמן כי רק אם תהיה מפלגה גדולה וחזקה, היא תוכל להשפיע על כך שתקום ממשלה ציונית וליברלית, הדוגלת בחיה ותן לחיות. בלי המפלגות החרדיות ובלי הרשימה המשותפת.

ח״כ אביגדור ליברמן (צילום: מפלגת ישראל ביתנו)
ח״כ אביגדור ליברמן (צילום: מפלגת ישראל ביתנו)

הקצאת כספים בממשלה הבאה

ליברמן הסביר לציבור שהגיעו כי השאלה אינה מי יהיה ראש הממשלה הבא, אלא מה יהיו הנושאים עליהם תתמקד הממשלה הבאה, האם בהקצאת כספים לישיבות או לזוגות צעירים וחיילים משוחררים.

בבחירות הקודמות הליכוד וכחול לבן צברו ביחד 65 מנדטים ועוד קיבלו מאיתנו 8 מנדטים כבונוס ללא תנאים ולא הקימו ממשלה. הם רבו אחד עם השני והביאו אותנו לסיבוב נוסף.

ח״כ אביגדור ליברמן (צילום: מפלגת ישראל ביתנו)
ח״כ אביגדור ליברמן (צילום: מפלגת ישראל ביתנו)

בשבתות לא ניתן להגיע מחיפה לנתב”ג ובחזרה, בתחבורה ציבורית. הנוסעים נאלצים לשלם 110 שקלים לנוסע למפעיל פרטי. מה הבשורה שלך בעניין הזה?

הציבור שהגיע לכינוס ביקש לדעת על נושאים הנוגעים להם באופן ישיר. ומה לגבי תחבורה ציבורית בשבת ורכבת מנתב”ג בסופי שבוע ובחגים?
וליברמן ענה: זו אחת הסוגיות העיקריות שהמפלגה תילחם עליה ולא תוותר. חייבים תחבורה ציבורית בשבת וכל רשות מקומית צריכה להחליט בסוגיה זו.

חשוב שהרכבל יפעל בשבת לרווחת תושבי חיפה ושהחיפאים כאמור יוכלו לנסוע מנתב”ג ברכבת גם בשבתות.

אנחנו לא בעד פתיחת מרכולים בבני וברק ונגד סגירת מרכולים באזור התעשייה באשדוד שפתוחים כבר 20 שנה. אמר ליברמן. המפלגה שלנו הינה המפלגה היחידה שנלחמת בכפייה דתית ומהווה כיום מגן עיקרי ויחיד נגד הכפייה הדתית.
ליברמן ציין כי למפלגה יש הוט שמח בעובדה שיש מועמדת חיפאית ממספר 9 ברשימה לכנסת: עו״ד לימור מגן תלם, שהשיקה השבוע את פורום הנשים של המפלגה בכנס שמטרתו לקדם סוגיות רבות בנוגע להעצמת נשים וזכויות הנשים וקידומן.

טטיאנה ג’ון, המרכזת של פעילות המפלגה בצפון:

הקהל קיבל את אביגדור ליברמן בצורה שלא הייתה צפויה – השאלות היו נוקבות והתשובות שהתקבלו הרשימו את השואלים. “המפגש הסתיים בפלוס, לפחות כמה עשרות מהמשתתפים החליטו סופית לתמוך בנו. אנשים גילו גם עניין רב במפגש עם פרופ’ לאוניד אידלמן, שיהיה לשר הבריאות אחרי הבחירות. הוא מגיע ביום חמישי לחיפה.
במפגש (צילום: מפלגת ישראל ביתנו)

זיהום אוויר ומיגון הצפון במקום כספים לישיבות

ליברמן הבטיח כי בכנסת הבאה יקדם את נושא מיגון הצפון לטובת תושבי הצפון על חשבון ובמקום הזרמת כספים לישיבות של החרדים וכן הבטיח לקדם את הטיפול בנושא זיהום האוויר באיזור חיפה והסביבה תוך הזרמת משאבים למניעת זיהום האוויר במקום כספים לישיבות.

עו”ד לימור מגן ואביגדור ליברמן

עו”ד לימור מגן:

כחיפאית הנושא שמאוד קרוב לליבי וחשוב לי הוא נושא זיהום האויר במפרץ חיפה.זה נושא שאני כחברת כנסת ארצה לטפל בו ולהעלות אותו לסדר היום הציבורי. קיים דוח חמור של מבקר המדינה מיוני 19 שהוא מבהיל לקריאה לכל תושבי האיזור ומותח ביקורת חריפה בסוגייה. פיקוח ואכיפה מועטים ,מזהמים שערכי האיכות שלהם לא השתפרו מאז הדוח הקודם ושחלקם לא ניתנים למדידה באמצעים הטכנולוגיים הקיימים ועוד. כחברת כנסת אפעל להקמת ועדה ציבורית שתפעל ליישום ממצאי הדוח ולתיקון הליקויים שהועלו בדו”ח. בנוסף אפעל לשיפור התכנית הלאומית של המשרד להגנת הסביבה מ 2015 בנושא ולחידוש המחקר בין הזיהום באיזור לתחלואה ,מחקר שהופסק בשנתיים האחרונות.
הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. חגי גוטמן הצלם שלך אמר/ה

  לא מאמין לכם נבחרי הציבור אתם בושה וחרפה מהכנסת עד העיריה לכו לעזעזל

 2. אשר אמר/ה

  מי שרוצה בחירות רביעיות שיצביע לליברמן העבריין שהורשע בתקיפת ילד בן 13.
  מפלגה שחרתה על דגלה את השנאה וההסתה.
  חפשו סכנה מביתנו

 3. שלמה אמר/ה

  רק ליברמן יעצור את הפיכת מדינת ישראל למדינה חומייניסתית שהנשים הן רכוש הבעל. מוסתרות מאחורי פרגוד. כמו בפרסומת של שס.
  לחברמן הוא התיקווה האחרונה למדינה מודרנית חופשית .

 4. דני אמר/ה

  כתבת תעמולה לכל דבר. בגלל שליברמן ישב על הגדר היו שלוש מערכות בחירות. הכספים שליברמן עלה לנו גדולים הרבה יותר מהכספים שהוא העביר לחברים שלו משס

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור פוליטי
 4. סגור והמשך בכתבה זו