תושב חיפה הקים חניון פקטיבי ובתחבולה יצירתית גנב ללקוחות כלי רכב והעביר אותם לשטחים

הונאה בחניון בחיפה

ממשטרת חיפה נמסר לחי פה:
במסגרת חקירה שניהלה המשטרה בשבועות האחרונים בחיפה, עלה חשד כי תושב העיר כבן 50 הקים "חניון" פיקטיבי במגרש נטוש בעיר וכאשר נהגים ביקשו להחנות, הציג את עצמו כבעל החניון, גבה דמי חנייה ודרש שישאירו אצלו את מפתחות הרכב לשם הסדרי החניה, אז עפ"י החשד גנב את כלי הרכב והעבירם לשטחים.

במסגרת חקירה מקיפה ומקצועית שכללה בחינת מספר תלונות בעלי מאפיינים דומים, אותר החשוד שנעצר לחקירה והיום יובא בפני שופט בבימ"ש השלום חיפה בבקשה להאריך את מעצרו.

16 תגובות
 1. מיר אמר/ה

  המשטרה חוקרת…

  1. ניסים אמר/ה

   זו לא אמורה להיות רק חקירת משטרה כאן חייבים לשתף את רשות ההון ומס הכנסה כך שבטוח אפשר להוסיף תיק על העלמת מס הכנסה תיק על גניבת מע"מ שזה כספי מדינה נטו.תיק על הלבנת הון.ובטוח שהבחור מקבל בנוסף מביטוח לאומי הבטחת הכנסה כך שאפשר לחייב אותו להחזיר למדינה סכומים שקיבל עבור שבע שנים אחורה.

 2. אתי אמר/ה

  מנוול, הלוואי שיקבל 10 שנים בבית סוהר.

  1. א.י. אמר/ה

   מדוע לא מפרסמים את תמונת הנוכל?..
   אפשר שעסק בעוד הונאות בעבר, וכך יוכלו להתלונן עוד, מקווה ששופט "רחמן" לא שישחררו לביתו,
   מהודעה דיבילית …"חוסר עניין לציבור"

  2. ניסים אמר/ה

   לא רק זה.תפרסמו את תמונתו כל כל מי שחנה אצלו ושילם מכספו הפרטי זכאי לתבוע אותו אישית בגין הטעיה החזר הסכום או יותר עוגמת נפש ועוד כך אפשר להכין לו תיק נחמד בהוצאה לפועל שיהיה יותר כדאי לו להעלם לשיטחי הרשות וכך תיפטר חלקית בעייה דמוגרפית.

  3. ניסים אמר/ה

   הוא יקבל לא יותר משלושה חודשי עבודות שירות.ואם אתם חושבים שסתם קם בן אדם בבוקר ועושה מעשה כזה לבד אז ממש לא בעיריה מונו כמה מבני דודנו לראשי מחלקות בין היתר הם כבשו את מדור הזבל תברואה את החנייה פיקוח ואשרות וכך בשיתוף פעולה מודיעים לבן משפחה איפה הוא יכול להקים מגרש חניה שייקל להעלים עיין ונעדר פיקוח או עצימת עיין ואוליי שתיים.הבחור כנראה הוסיף רווח מהצד מישלו כששיתף פעולה עם צד נוסף לגניבות הרכבים והעברתם לשטחים.

 3. רמבי אמר/ה

  אני בטוח שהוא לא יהודי, שנהג כדרכם של חלק מבני דודינו המנצלים את מעמדם ועושים הרבה עסקים ביהודה ושומרון.

  1. בן דוד אמר/ה

   יהודים לא גונבים ! הם לוקחים

  2. ניסים אמר/ה

   הנה נתניהו מה הוא גנב ממש ממש לא.הוא ביקש מהטייקונים קצת טובות הנאה והם ברצון ששו להעניק לו מטוב ליבם מקסימום דרשו מהם בצורה שלא ניתן להבין בשתי פנים אבל לגנוב ממש לא.וגם ביבי הסביר שאם פעם יתקלו בקושי אחד שניים שלוש או יותר הוא לא ישכח אותם.מה שנקרא בשפת ההלכה-שלח לחמך על פני המיים שמא יירטבו השטרות בחשבון הבנק שלך כשיירד גשם חזק כמו שקרה בנהרייה.

  3. רונית אמר/ה

   אין כמונו היהודים – גזענים

  4. ניסים אמר/ה

   למה אני דווקא אוהב ערבים אבל במצב מאוזן

  5. השופט אמר/ה

   אחרי שירצה את עונשו.יש להעבירו לעזה.

  6. נוסע מתמיד אמר/ה

   אתה תמים? למרבה הצער לא חסרים מנוולים גם מאיתנו היהודים.
   ולא חסרים אנשים טובים מהמגזר הערבי.
   בקיצור לפי משפט ששמעתי דווקא ממבוגר ערבי:
   "הרבה דגים שוחים בים".

  7. ניסים אמר/ה

   גייס חמישי כמקובל

 4. א.א.חיפה אמר/ה

  ברור שערבי ניצל תמימות שח אנשים נאיבים.מדוע המשטרה לא מראה את פרצופו שיכול ןהיות שעשה עוד מעשים נבזים.לגלות עוש מעשה נבלה

 5. קלמן אמר/ה

  היכן היה החניון?

לא ניתן להגיב