וועדת השרים לענייני הפרטה אישרה את מכירת נמל חיפה

וועדת השרים לענייני הפרטה אישרה היום, שלישי, 21/01/2020, את מכירת הנמל כמקשה אחת לרוכש אסטרטגי, עם עדיפות לרוכש מתחום המכולות והשינוע הימי.

אשל ארמוני יו״ר דירקטוריון חברת נמל חיפה

אשל ארמוני יו״ר דירקטוריון חברת נמל חיפה:

זהו רגע היסטורי שמגיע לאחר עבודה אינטנסיבית של שנתיים ובמסגרת תהליך אסטרטגי ארוך טווח,שתכליתו להביא את נמל חיפה לשגשג בסביבה תחרותית. החל ממחר בבוקר עלינו לפעול ליישום ההפרטה ולאיתור רוכשים שימנפו את נמל חיפה בעשורים הקרובים. אבקש להודות על האמון ועל שיתוף הפעולה לשר משה כחלון, לשרים בצלאל סמוטריץ׳ וישראל כץ ולראש רשות החברות ינקי קווינט.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

7 תגובות
 1. סימון מרטין אמר/ה

  נכס אסטרטגי לא רק במובן הפיננסי…משוגעים, רדו מהגג!!

 2. מרק אמר/ה

  מעניין איך “נכסים אסטרטגיים” הופכים בהינף הרמת יד ללא אסטרטגיים. את חיפה מכרו לסינים עם הנמל החדש. מעניין מי יכול לקנות את נמל חיפה ובעצם להתחרות בסינים? אולי סינים?

 3. יוסי החיפאי אמר/ה

  ומה יהיה המהלך “האסטרטגי” הבא? ,להפריט את בסיס חיל הים ?….

 4. א.א.חיפה אמר/ה

  מעניין מדוע שמחים זהנמל לא בידינו. מכרו לסינים? נורא.הסינים כובשים לאט את ההארץ הזאת
  יכולים לדעת עלינו הכל. שליטה בן בונים ית המנהרות,נמל חיפה בהרחבה.טראמפ צודק.הם ישחטו במו וידווחו למח זבא להם מה קורה אצלינו. כחול לבן לא הייתי אומרת עלה יהיו מעתה צבעוניים צבעים אחרים. מה עושים בשביל הכסף .את הנשמה שלנו מוכרים עוד יהיה מצב של דכאון כי התעשיות שלנו בשליטה של אחרים. זוכרים שהסינים רצו להשתלט על הבורסה. אז המליונרים פחדו ולא נתנו להם להשתלט עלהם

 5. דין דין אמר/ה

  אולי עכשיו חיפה תהפוך לעיר נמל סוף סוף.

 6. דאלת אמר/ה

  מפריטים גם את נמל חיפה המקורי בטח בנזיד עדשים כמו בעבר. אחר כך הספסרים יעברו לעבוד במשכורות שמנות אצל הקונה. כך שודדים את הציבור. ממשלת מעבר של מושחתים. מקווה שלאחר הבחירות ידאגו להעביר אותם לכלא לשנים רבות. ומי שר התחבורה – סמוטריץ ומי מינה אותו ללא אישור הכנסת?

 7. מנחם אמר/ה

  עובדי הנמל החליטו לחסל אותכם ועד השרים לעניני הפרטה . כל מי שנותן יד להפרטה לא מבין או שותף לחיסול החברה והעובדים . מעמד השכירים במשק מחוסל .

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.