המחזמר ג’נטלי בתאטרון חיפה • מבצע לקוראי חי פֹּה • 99 ₪ (במקום 250 ₪) 3-7/03/20

בתמונה: אסתר רדא, שחקנית ראשית, בבכורה עולמית בתאטרון חיפה

תאטרון חיפה מזמין אתכם לחוויה הגדולה של השנה – מחזמר ישראלי חדש, אקטואלי, נשכני ומרגש שמלווה במוזיקת היפ הופ, נשמה וביטים אפריקאיים בביצוע לייב של להקת זמרים ורקדנים אפרו-ישראלים
99 ₪ לכרטיס (במקום 250 ₪) • 03-07/03/2020

המחזמר ג’נטלי בתאטרון חיפה

המחזה של שירי נדב-נאור מציף את אחד מהנושאים הבוערים שעל סדר היום הציבורי בישראל ובעולם ומפרק בעדינות ובחכמה את כותרות העיתונים לסיפור אנושי שבמרכזו זוג פליטים מניגריה, ג’נטלי (גילי יאלו) מוסיקאי המתפרנס מהופעות רחוב, ואשתו מרים (אסתר רדא), עוזרת בית בביתו של גבר ישראלי, אושיה טלוויזיונית מפורסמת (ירון ברובינסקי).אסתר רדא וגילי יאלו • המחזמר ג'נטלי בתאטרון חיפה (צילום: ירון כרמי)
אסתר רדא וגילי יאלו • המחזמר ג’נטלי בתאטרון חיפה (צילום: ירון כרמי)

לזוג הפליטים זה עתה נולד תינוק לבן, דבר המוביל אותם להיקלע לצרה מול המשטרה. הבוס המפורסם נחלץ לעזרה וג’נטלי אסיר התודה מזמין אותו לארוחת ערב חגיגית בביתם. אבל משהו ישתבש בערב הזה, משהו שיוביל לשרשרת אירועים טראגית. סיפורם של השניים מציג את הטבע האנושי על פניו השונים ומדבר על שנאת זרים, גזענות ואטימות ממסדית אך גם על המוזיקה כמפלט מהמציאות ועל האמנות כעוגן בעולם כאוטי ואכזר.

המחזמר ג'נטלי בתאטרון חיפה (צילום: ירון כרמי)
המחזמר ג’נטלי בתאטרון חיפה (צילום: ירון כרמי)

את המחזה כתבה השחקנית שירי נדב –נאור (“מעבר להרים ולגבעות”), את השירים כתב שאנן סטריט והלחין המוסיקאי אמיר לקנר (“אנני”, “היירספריי”, “סיפור הפרברים”, תכנית הטלוויזיה “דה וויס”) במאי ההצגה הוא המנהל האומנותי של תיאטרון חיפה, משה נאור. בהצגה יככבו הזמרת והשחקנית אסתר רדא, הזמר והשחקן גילי יאלו והשחקן ומנחה הטלוויזיה ירון ברובינסקי.

הביקורות מהללות: “ג’נטלי, המחזמר החדש של תיאטרון חיפה, הוא אחד ממחזות הזמר הטובים ביותר בארץ בשנים האחרונות ” ( גור רוזן ראה והתרגש )

ג'נטלי המחזמר המקורי הבינלאומי הראשון בישראל!!!!! (צילום: תאטרון חיפה)
ג’נטלי המחזמר המקורי הבינלאומי הראשון בישראל!!!!! גילי יאלו, שחקן (צילום: תאטרון חיפה)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. בני א. אמר/ה

    דובר/ת תיאטרון חיפה יקר/ה,
    אני רואה שיש חור גדול בהופעות בין הההופעה האחרונה (אני מקוה לטובת התיאטרון והמאמץ שהוקדש להפיק את המחזמר, שזה רק לבינתים) בחיפה ב 7 במרץ, עד להופעה הבאה במרכז דוהל בסוף יולי.
    אשמח לדעת מדוע…
    אני חושש שזה בגלל חוסר ביקוש… לא ראיתי ביקורת עליו בעיתונות הארצית (למרות שלפני הבכורה, מאמץ היחצנות של ההפקה עבד בכלל לא רע והתפרסמו מספר כתבות מפרגנות).