נישוב אסדת לוויתן יחל ב 7:00 בבוקר יום שלישי וצפוי להסתיים ב 15:00| אין הוראת פינוי – כלל המוסדות וביה”ס יפעלו כרגיל

תחנת ניטור

השלב  השלישי – הנישוב,  של אסדת לוויתן יתקיים מחר (שלישי 24/12/19). התהליך יחל ב- 07:00  בבוקר ויגיע לשיאו לקראת 13:00 כאשר הצפי לסיום בסביבות השעה 15:00.

מהמועצה האזורית חוף הכרמל נמסר, כי אין הוראת פינוי – כלל מוסדות המועצה וביה”ס יפעלו כרגיל, וכי על פי הודעות המשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה ומשרד הבריאות – לא נשקפת סכנה לציבור בעת ביצוע הנישוב.
 
עוד נמסר, כי איגוד ערים שרון כרמל והמשרד להגנת הסביבה יבצעו ניטור רציף מתחנות הפזורות במרחב: מעין צבי, נחשולים, קיסריה, זכרון יעקב וחוף נוה ים. ניתן לצפות בתחנות ניטור האוויר של איגוד ערים שרון כרמל והמשרד להגנת הסביבה בנוסף מומלץ להוריד את אפליקציית “אוויר בסביבה” של המשרד להגנת הסביבה, שם ניתן להתעדכן בזמן אמת בתוצאות ניטור האוויר.


ביום הנישוב, החל מהשעה 06:30 בבוקר יוקם חדר בקרה באיגוד ערים, אשר ינוהל על ידי יו”ר האיגוד, מנכ”ל האיגוד, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל- אסיף איזק וראשי ראשויות מהמרחב והצוות המקצועי. בחדר הבקרה יהיו גם צוותים מהמשרד להגנת הסביבה וממשרד האנרגיה.
בכל דבר ועניין מוקד המועצה זמין עבורכם בטל’: 04-8136500

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. רון אמר/ה

  מה עמדתה של עיריית חיפה בנושא?
  לפי תחזית הרוחות פליטות הנישוב אמורות להגיע לעיר
  (יש מקום לציין את התחזית בכתבה)

 2. אלון אמר/ה

  הי למקרה שמישהו לא עוקב אחרי העניינים וכן חשוב לו לדעת. היום בלילה האסדה תתחיל לעבוד, מ 7 בבוקר של מחר -שלישי ועד 15 יישוחררו לאוויר 50 טון חומרים מסרטנים. תחשבו אם אתם מעוניינים להישאר בסביבה. יש המלצות של מומחים להתפנות מחיפה ועד נתניה. הכל תלויי בכיווני הרוחות .. היא אמרה שהם לא קיבלו הוראה להתפנות. לשיקול אישי של כל משפחה.

 3. רוני אמר/ה

  בתי הספר סגורים בחופש חנוכה!!! כתבה לא אמינה בעליל, כנראה ממומנת.

 4. אלני אמר/ה

  הם לא מפנים רק כדי שלא יחשבו שזה מזהם. למרות שהם יודעים שזה ועוד איך מזהם