אל על תקרא למטוסיה בצי בואינג 737-900 בשמות של שמונה קריות בישראל ביניהם: ביאליק, אתא, מוצקין ים וטבעון

במסגרת אירוע חגיגי שהתקיים במשרדי אל על, אירח מנכ”ל החברה גונן אוסישקין, את ראשי הערים בקריות ונציגיהם והודיע להם על החלטתו לקרוא למטוסי החברה בצי 737-900, בשמותיהן של שמונה הקריות בישראל, מצפון לדרום ביניהם ביאליק, אתא, מוצקין, ים וטבעון.

מדובר בחלק מפרויקט ייחודי של חברת אל על  לקרוא למטוסיה על שמות ערים ברחבי הארץ. שם העיר נכתב באופן בולט על גוף המטוס כך שכל מי שעולה למטוס יכול לראות זאת.

צי מטוסי הבואינג 737-900, הכולל כ-8 מטוסים המשמשים את לקוחות החברה לטיסות ליעדי אירופה, יקרא על שמות הקריות: קריית אונו (EHA), קריית ביאליק (EHB), קריית אתא (EHC), קריית גת (EHD), קריית טבעון (EHE), קריית ים (EHF), קריית מוצקין (EHH) וקריית מלאכי (EHI).

גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על:

אנו שמחים לקרוא לצי מטוסי הבואינג 737-900 על שמות יישובי הקריות בישראל, וגאים להמשיך את המסורת לקרוא למטוסי החברה על שמות ערים בישראל. אני רוצה להודות לראשי הערים שהגיעו לכבד אותנו בנוכחותם.

בתמונות (מימין לשמאל):

מיקי שטרסבורגר, סמנכ”ל מסחר וקשרים תעופתיים, ישראל גל, ראש עיריית קריית אונו, אבירם דהרי, ראש עיריית קריית גת, חיים צורי, ראש עיריית קריית מוצקין, גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על, דוד אבן צור, ראש עיריית קריית ים, אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק ואליהו זוהר, ראש עיריית קריית מלאכי על רקע מטוס הבואינג 737-900 של החברה.
ישראל גל, ראש עיריית קריית אונו, חיים צורי, ראש עיריית קריית מוצקין, אבירם דהרי, ראש עיריית קריית גת, גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על, אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק, אליהו זוהר, ראש עיריית קריית מלאכי ודוד אבן צור, ראש עיריית קריית ים עם דגמי המטוס שהעניק להם מנכ”ל אל על.
תמונת אילוסטרציה של שמונת מטוסי ה-737-900 של חברת אל על צילום יחצ

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. רפי אמר/ה

  מה עם קר.שמונה, קר. עקרון , קריית יערים, קריית ארבע.

 2. לימור אמר/ה

  לא ברור לי איך חייתי ככה עד כה… כלומר ללא מטוס ושמו קריית ביאליק…
  אם לא אכפת לכם, מאחורי מוצקין, ביאליק וכד’, עומדים (או יותר נכון שוכבים), אנשים בעלי שם!…

 3. איל אמר/ה

  רגע, צי שגר בקרית טבעון מקבל הנחה על טיסה במטוס בשם של טבעון?

 4. אריאל אמר/ה

  איפה הקריה הראשונה? קרית חיים!!!!!
  בושה!

 5. אחד שיודע אמר/ה

  חחח… אלחאתה מתאר לעצמך את טבעון טס לסן פרנציסקו ?

 6. עדן צימר אמר/ה

  מה הקשר אני מקרית אתא זה מטומטם מטוס בשם קרית אתא יטוס לפריז אבל נחמד.

הגיבו כאן לכתבה