סגן ראש עיריית חיפה דוד עציוני בכנס מאמנים ארצי ב”סמי עופר”: “הקשר מול ההתאחדות לכדורגל יוביל לפרויקטים נוספים בעיר חיפה”

מעל 300 מאמנים לקחו חלק ביום שישי ה 22/11/2019, בכנס השנתי שנערך באצטדיון סמי עופר בשיתוף ארגון המאמנים. המנהל הטכני של נבחרת ישראל בכדורגל, ווילי רוטנשטיינר, יחד עם הצוות המקצועי של הנבחרת הבוגרת, העבירו הרצאות מרתקות בהיבטים הטקטיים, הפיסיולוגיים והמנטאליים. בין הממשתפים נכחו גם יו”ר חברת האיצטדיון איתמר צ’יזיק וסגן ראש עיריית חיפה דוד עציוני.

 לכנס, שנערך באצטדיון ביום שישי בבוקר, הגיעו כ-350 מאמנים ואת ההרצאות השונות העבירו בעלי התפקידים בנבחרת הבוגרת ובהתאחדות: המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר, מאמן השוערים, קלאוס לינדרברגר, המומחה לפיסיולוגיה, בנג’מין קוגל והמאמן המנטלי, ד”ר מרקוס רוגן, יחד עם המאמנים המנטאליים של הנבחרות הצעירות.

(צילום: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל בישראל)

ווילי רוטשטיינר, פתח את הכנס בהרצאה שהתמקדה במשחק ההגנתי, ברמה האישית והקבוצתית, ונכנס לעובי הקורה באומרו שעל מנת שנבחרת ישראל תהיה תחרותית יותר, תצטרך הנבחרת הבוגרת להפחית את ממוצע הספיגות. הרצאה נוספת ניתנה, כאמור, על ידי מאמן השוערים, לינדרברגר, שדיבר על חשיבות משחק הרגל של השוער בכדורגל המודרני, על כך שהשוער הוא חלק מבניית מהלכי המשחק ועל הצורך לאפשר למאמני השוערים להיות הרבה יותר ממאמני שוערים בלבד בצוות המקצועי. ד”ר רוגן, המאמן המנטאלי, העלה אתו לבמה את כל הצוות המנטאלי שעובד בנבחרות ישראל. יחד, הם עסקו בחשיבות האימון המנטאלי ברמה האישית והקבוצתית. מטרת הדיון היתה להעניק עצות למאמנים שנכחו בכנס, גם למי שאין לצדם צוות מנטאלי.

ווילי רוטשטיינר מרצה בפני המאמנים (צילום: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל בישראל)

לאחר מכן, נערכה על הבמה שיחה אישית בין רוטנשטיינר למאמן הנבחרת הבוגרת אנדי הרצוג, שסיכמה את קמפיין מוקדמות יורו 2020,לקראת מפגש הפלייאוף במרץ מול סקוטלנד. לקראת סיום הכנס, ירדו המאמנים יחד עם צוות הנבחרות לכר הדשא בסמי עופר, כדי לתרגל חלק מהדברים עליהם שוחחו קודם לכן.   

דוד עציוני התראיין לחי פה ודיבר אודות האירוע המכובד אותו הוחלט לארח בחיפה :

שמח שהתאחדות בחרה לבצע את הכנס באצטדיון הטוב במדינה ובעיר הכדורגל הגדולה ביותר בארץ.
הקשר מול ההתאחדות יוביל לפרויקטים נוספים בעיר.
רואים כבר ניצנים ראשונים של עבודתו הנמרצת של יור האצטדיון איתמר ציזיק.
עו"ד דוד עציוני - פתיחת מיזם ה Haifateentech - 20/7/19
עו”ד דוד עציוני

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו