דוד לוריא: "פגעו בי על לא עוול בכפי אחרי כל מה שתרמתי בעשר שנים לעירייה ולתושבי העיר חיפה" • המכתב מעורך דינו של דוד לוריא

"אני רוצה ליישב את הנושא במסגרת העירייה ולא להגיע לבית משפט אבל אם אצטרך להגיע לבית משפט אני אגיע"

בא כוחו של דוד לוריא, ראש אגף התפעול בעירייה חיפה, עו"ד רון אביב, שיגר מכתב ליועצת המשפטית של עיריית חיפה, בגין החלטת העירייה לפטר את לוריא, בלי הודעה מוקדמת וללא כל סיבה מוצדקת. ועוד אחרי שהעירייה ביקשה ממנו להאריך את עבודתו עד חודש מרץ 2020 למרות שהיה אמור לצאת לגמלאות.

לוריא, שהיו לו הצעות רבות שקל את בקשת העירייה בעניין הארכת תקופת העסקתו עד שימצאו מחליף ויצאו במכרז ונענה בחיוב. אלא שמסיבה לא ברורה עיריית חיפה החליטה בלי התראה מוקדמת או שימוע או כל סיבה שנשמעת הגיונית להורות על פיטוריו של לוריא.
במכתב אותו שיגר עו"ד אביב, צוין כי ברצונו לדון בנושא של לוריא, במסגרת העירייה על העוול שנעשה לו בעקבות ההחלטה ועל מנת למנוע ערכאות משפטיות בנושאים רבים, ביניהם ההחלטה המפתיעה, לשון הרע, זכויות כספיות ועוד.

לעיונכם – המכתב מעורך דינו של דוד לוריא לעיריית חיפה

בשיחה לחי פה – חדשות חיפה, סיפר דוד לוריא:

"אני מרגיש שנעשה לי עוול. אני מרגיש שיד אחת לא יודעת מה עושה היד השנייה. אני לא חושש, מאחר ופגעו בי על לא עוול בכפי אחרי כל מה שתרמתי בעשר השנים לעירייה ולתושבי העיר חיפה. זה לא נכון לעשות את מה שעשו לעובד בכלל ובטח שלא לי.
אני רוצה ליישב את הנושא במסגרת העירייה ולא להגיע לבית משפט אבל אם אצטרך להגיע לבית משפט אז אני אגיע. אני דורש שנשב עם הנהלת העירייה וללבן את הדברים. אני מיוצג ע"י עורך דין , אני מאמין בו ובוטח שיעשה את עבודתו נאמנה".
דוד לוריא – ראש מינהל התפעול בעיריית חיפה (צילום – ירון כרמי)

מעיריית חיפה לא נמסרה תגובה

5 תגובות
 1. חיפאי אמר/ה

  אנשים ללא כבוד עצמי החליטו לפטר אותך עם צדק או ללא צדק ! קצת כבוד עצמי צא לדרך חדשה מה זה ההדבקות לכיסא ,המובן מאליו -מגיע לי אכלו לי שתו לי בכוח ?!?!?

 2. דודי אמר/ה

  שעירית חיפה תספר אולי לציבור מהי הסיבה וההוכחות שבגינם הועף לוריא ממשרתו באופן הזה

 3. ארז אמר/ה

  דוד לוריא היקר , לא להאמין איך יד ימין לא יודעת מיד שמאל בהנהלת העיר הזאת התנהגו אליך בחוסר תום לב , ברשעות וזאת לא הדרך אין הרבה אנשים כמוך ואנשים שפוגעים בך ככה לא ראוי שתעבוד איתם ולו דקה אחת נוספת

 4. אורית לוי אמר/ה

  ראש העיר הזאת היא כישלון עבד כי ימלוך אפסית. הגברת הזאת צריכה ללכת הביתה !!!!
  מי את שהיית צריכה להיות מורשעת בפלילים בסמוך לבחירות שתפגעי באיש מסור ואיכותי כמו דוד לוריא את לא מגיע לציפורן של האיש היקר הזה שעשה כה רבות לבטחון ישראל ולתושבי חיפה אחד שיודע
  בושי לך את לא יודעת לנהל ויחסי האנוש שלך הם אפס

 5. ירון חנן אמר/ה

  אל תוותר להם לוריא! בושה וחרפה מה שקורה שם בהנהגה הביזיונית הזו, שכל יום מספקת לנו שערורייה חדשה יותר מדהימה מקודמותיה…לך בטח לא הגיע יחס כ"כ משפיל ופוגעני!

לא ניתן להגיב