הפרמיירה לסרט האמריקאי-ישראלי "ג'ארהד, חוק השבות" נערכה בחיפה

הקאסט של ג'ארהד4 (צילום: אדית זגה)

באירוע נוצץ שהתקיים אתמול (חמישי, 17/10/19), הוצגה הפרמיירה לסרט "ג'ארהד, חוק השבות", בהשתתפותם של השחקנים עמוס תמם, עופר שכטר, ריימונד אמסלם ועוד • מנכ"ל מובילנד, אפי ליפשיץ: "חיפה היא שוק קולנוע תוסס כל השנה".

הסרט "ג'ארהד 4, חוק השבות"

הסרט "ג'ארהד 4, חוק השבות" הוא הסרט הרביעי בסדרה של סרטים שעוסקים באקשן מלחמתי של חיילים אמריקאים, הנלחמים באזורים שונים בעולם, כשהפעם הסרט צולם ברובו בישראל ועלילתו היא על חייל ישראלי ממוצא אמריקאי שנופל בשבי האויב הסורי. היות והחייל הוא בנו של סנטור אמריקאי, מוחלט בצעד חסר תקדים לשלוח כוחות מרינס ושלדג לפעול ביחד על מנת לחלצו.

הקאסט של הסרט "ג'ארהד4" (צילום: אדית זגה)

בין הפרצופים המוכרים שהגיעו אתמול לפרמיירה היו עמוס תמם, המשחק בתפקיד ראשי בסרט, יחד עם ריימונד אמסלם,יעל איתן ושאנטי אשאנטי , ראש עיריית חיפה לשעבר יונה יהב, מאמן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר והפרשן בהווה אלי גוטמן ועוד.

ריימונד אמסלם ובעלה (צילום: אדית זגה)
מנכ"ל רשת "מובילנד", אפי ליפשיץ (צילום: משה מעוז)
מנכ"ל רשת "מובילנד", אפי ליפשיץ (צילום:משה מעוז)

מנכ"ל רשת "מובילנד", אפי ליפשיץ, התראיין לחי פה וסיפר על בית הקולנוע החדשני והחוויה אותה הוא מעניק ללקוח:

כל פתיחה של סניף חדש היא מרגשת, בטח ובטח בעיר קולנוע כמו חיפה, יצא לנו לפתוח בתקופת פסטיבל הסרטים בעיר, חיפה היא שוק קולנוע תוסס כל השנה. מתוך 7 אולמות, יש לנו 2 משופרים ומשודרגים, עם ספות מפנקות במיוחד, שנמכרות במחיר של כרטיס רגיל, יש לנו מזנון שמציע מגוון עשיר של מזון ושתייה, עם קונספט של "ריפיל", לכוסות השתייה, דגש שחשוב לנו, בעיקר לצופה שבא לבלות שעתיים ומעלה אצלנו וחשוב שישתה כאוות נפשו. יש לנו אולם הקרנות לילדים ,הקרנות בשפה הרוסית, סרטי בוליווד ועוד הפתעות.
אלי וסמדר גוטמן (צילום: אדית זגה)
יונה הב (צילום: אדית זגה)

לא ניתן להגיב