"הנה אנחנו" – הקרנת טרום בכורה בחיפה • מוזמנים ליהנות ולתרום לילדים ובוגרים עם מוגבלות קשה

עמותת אקים חיפה מזמינה אתכם לסרט זוכה פרסים, לא תבואו?

ב-9/12/21, ה' בטבת תשפ"ב, יוקרן באודיטוריום שבמרכז הכרמל הסרט המרגש ״הנה אנחנו״, זוכה 4 פרסי אופיר ומועמד לזכייה בפסטיבל קאן, בבימויו של ניר ברגמן ובכיכובו של שי אביבי.

בנוכחות השחקן שי אביבי

האירוע, פרי שיתוף פעולה בין אקים חיפה, קולנוע לב, אתוס ועיריית חיפה, יהיה בנוכחות שי אביבי. מיכל סגל, מנכ"לית עמותת אקים חיפה, מציינת כי כל ההכנסות מההקרנה יועברו ישירות למימון פרויקט לילדים ובוגרים עם מוגבלות קשה ונכויות פיזיות, וכי התזמון נבחר כיוון שב-3/12/21, מציינים בישראל ובעולם את היום הבינלאומי לשוויון של אנשים עם מוגבלות.

מיכל סגל, מנכ"לית אקים חיפה (צילום: אקים חיפה)
מיכל סגל, מנכ"לית אקים חיפה (צילום: אקים חיפה)

מיכל סגל, מנכ"לית אקים חיפה:

אנחנו שמחים להקרין במסגרת האירוע את אחד מן הסרטים הישראלים הבולטים של השנים האחרונות, אשר סיפורו מתחבר למציאות שלנו. אני מזמינה את תושבי חיפה והאזור להגיע לאירוע, לשמוע על מקבלי השירותים שלנו ועל המציאות היומיומית שהם חווים. אני מאמינה כי משמעותו של אולם מלא היא תמיכה בפעילות שלנו – וסומכת על הציבור החיפאי המעורב והאכפתי שיגיע ויתמוך בפעילות החברתית הזו.
קורס צילום וידאו באקים חיפה. (צילום: עמותת אקים חיפה)

לרכישת כרטיסים מראש, היכנסו לקישור:

או התקשרו 052-4544886 | או במייל: limor@akim-haifa.org.il


על הסרט

הסרט עוקב אחר אהרון (שי אביבי, "החמישייה הקאמרית", "שבוע ויום") המקדיש את חייו לטיפול בבנו אורי (נועם אימבר, "המפקדת"). השניים חיים יחד בשלווה ובהרמוניה, רחוקים מכולם, כשאהרון עושה הכל כדי לגונן על אורי, נער בעל צרכים מיוחדים, מפני העולם שבחוץ. אבל כעת, כשאורי מתבגר, נראה שהגיע הגיל שבו כדאי שיעבור לגור בסביבה המתאימה לאנשים עם צרכים דומים לשלו. כשהם בדרכם למקום שיהיה ביתו החדש של אורי, אהרון מרגיש שאורי אינו מוכן לפרידה והשניים משנים כיוון ויוצאים למסע ברחבי הארץ – מסע שישנה את חיי שניהם, ויביא את אהרון להכיר טוב יותר את בנו ואת עצמו.

"הנה אנחנו"

"הנה אנחנו" הוא סרטו החדש של ניר ברגמן ("כנפיים שבורות", "הדקדוק הפנימי"), אחד היוצרים המוערכים בארץ, על פי תסריט של דנה אידיסיס יוצרת "על הספקטרום" המופתית. סיפור על אב ובנו, על הורות ועל הקושי להבין מתי צריך לשחרר, גם כשהגיע הזמן, בכיכובם של השחקן העולה נועם אימבר ושל שי אביבי בתפקיד מרגש, נוגע ללב ומלא חסד. הסרט נבחר להשתתף בפסטיבל קאן היוקרתי וזכה בארבעה פרסי אופיר: לבמאי, לתסריט, ולשחקנים הטובים ביותר.
עמותת אקים חיפה שומרת על זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות, מעניקה להם שירותי חינוך וטיפול במטרה להובילם למיצוי מלא של יכולותיהם ולהשתלבות מלאה בקהילה.

פעילות באקים חיפה. (צילום: עמותת אקים חיפה)

אקים, כבר 70 שנה

תוכניות העמותה מזה 70 שנה ומעלה לחינוך וטיפול שינתה את חייהם של עשרות אלפי ילדים, בוגרים ומזדקנים עם מוגבלות, כמו גם את חייהם של בני משפחתם, באזור חיפה רבתי – מטירת כרמל בדרום, דרך חיפה והקריות ועד יישובי הגליל בצפון. העמותה מפעילה מערך דיור, בית ספר לחינוך מיוחד, מרכז יום לבוגרים, מועדון חברתי ופעילויות נוספות, שמובילות לביטוי עצמי, בחירה חופשית ומימוש יכולותיו של האדם בקהילה בה הוא חי כאזרח התורם לחברה.

פעילות באקים חיפה. (צילום: עמותת אקים חיפה)

No Fields Found.
הגיבו כאן לכתבה