מאוסטרליה לתחנת מד”א בקריית מוצקין • אמבולנס חדש נתרם ע”י אגודות ידידי מד”א

אמבולנס חדש של מד”א שנתרם ע”י אגודות ידידי מד”א באוסטרליה, נחנך היום (חמישי 3/10/19) בטקס חגיגי ברחבת בניין העירייה בקריית מוצקין, בהשתתפות ראש העיר חיים צורי, מנכ”ל העירייה יריב גסר, מנהל מרחב כרמל במד”א ארז גלר והמפקח הרפואי של מד”א במרחב כרמל גיא קרשובר. אמבולנס זה מצטרף לצי כלי הרכב של תחנת מגן דוד אדום בקריית מוצקין, אשר ממוקמת ברחוב החשמונאים בעיר, ומפעילה ניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים, 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

כ – 300 החובשים, הפראמדיקים ומתנדבי הנוער של מד”א בקריית מוצקין, מפעילים את כלי הרכב של מד”א בעיר, ביניהם גם אופנועי חירום, אמבולנס, אופניים חשמליים ועוד, ונותנים מענה למקרי חירום רפואיים בכל אזור הקריות.

ראש העיר קרית מוצקין, חיים צורי: 

הזדמנות נהדרת להודות למד”א לא רק על האמבולנס החדש, אלא גם למאות המתנדבים שלוקחים חלק מדי יום ולילה בעבודה מסורה שתכליתה הוא הצלת חיי אדם. אנו לפני יום הכיפורים וזה הזמן לומר לכולם להישמע להוראות הבטיחות של מד”א וכוחות הביטחון. גמר חתימה טובה לכולם.
ארז גלר
ארז גלר

מנהל מרחב כרמל במד”א, ארז גלר:

תחנת מגן דוד אדום בקריית מוצקין היא תחנה פעילה מאוד, ובעלת אופי ביתי. רבים מבעלי התפקידים, החובשים והפראמדיקים בתחנה, כמו במקומות נוספים במד”א, החלו את דרכם בארגון כמתנדבי נוער, והיום ממשיכים להציל חיים כעובדים. אני מברך על חנוכת האמבולנס החדש שיוצב בתחנה, באמצעותו ימשיכו העובדים והמתנדבים של מד”א באזור להעניק טיפול רפואי מקצועי ומסור לכל מי שזקוק לנו. אני מודה לראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי על שיתוף הפעולה והסיוע.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. שלמה אמר/ה

    אבל כסף לגבות על פינוי לבית חולים הם יודעים לקחת ואם זה בנטן המחיר כפול.
    שלא נדבר על המשכורות