תוצאות הבחירות בחיפה ובכל הארץ – כחול לבן סחפה את החיפאים. קישור לאתר הספירה של משרד הפנים לצפייה בזמן אמת

לאחר ספירה כמעט-מלאה של קולות הבוחרים בחיפה, עולה כי רשימת "כחול לבן" מובילה בחיפה ובגדול. המפלגה נתמכה על ידי הירוקים של חיפה, בראשות אביהו האן, שגם התמנה ליועץ האישי של גנץ לענייני איכות הסביבה במפרץ חיפה. גם הפעיל החברתי דודי מיבלום בלט בפעילות השטח של המפלגה בחיפה והוביל את סיורי השטח של חברי המפלגה בעיר.
כחול לבן עשתה עבודת שטח עקבית בחיפה, בהובלת חברת הכנסת מיקי חיימוביץ', תוך התמקדות באיכות סביבה ופינוי התעשייה המזהמת. המפלגה זכתה לתמיכה נרחבת בקרב הציבור החיפאי.
גם מפלגת ישראל ביתנו, בראשותו של אביגדור ליברמן זכתה לתמיכה נרחבת בקרב החיפאים, עם 12% מקולות הבוחרים, מספר המשקף כ-14 מנדטים.
בחיפה נספרו עד לשעה זו 119,742 מתוך 201,815 בעלי זכות בחירה, מספר המשקף 59.3% מקולות הבוחרים (מספר כמעט מלא).
התוצאות הכמעט-מלאות לפניכם:

הבחירות לכנסת - תוצאות כמעט סופיות בחיפה - יום ד', 07/00 - 119 אלף מתוך 201 אלף בעלי זכות בחירה
הבחירות לכנסת – תוצאות כמעט סופיות בחיפה – יום ד', 07/00 – 119 אלף מתוך 201 אלף בעלי זכות בחירה

התוצאות המלאות לבחירות לכנסת לעיונכם בקישור זה – התוצאות מתעדכנות כל הזמן, על פי התקדמות הספירה. מדי שעה עולה לאוויר קובץ מעודכן על ידי וועדת הבחירות המרכזית.

לא למרינת בטון על חשבון חופים - מיקי חיימוביץ' (מפלגת כחול לבן) בוחנת את איום יוזמת המרינות על חופי חיפה - טיילת בת גלים (צילום: אקי פלקסר)
כחול לבן בפעילות שטח בחיפה: לא למרינת בטון על חשבון חופים – מיקי חיימוביץ' (מפלגת כחול לבן) בוחנת את איום יוזמת המרינות על חופי חיפה – טיילת בת גלים (צילום: אקי פלקסר)

לא ניתן להגיב