כתב אישום הוגש נגד הווטרינר העירוני של הקריות דוד דדיה בגין השלכת הכלבה ג’סיקה למכולה לפינוי אשפה

משרד החקלאות הגיש לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום נגד הרופא, הווטרינר העירוני של הקריות ד”ר דוד דדיה, בגין השלכת הכלבה ג’סיקה, שסבר כי מתה, למכולה לפינוי אשפה במהלך חודש יוני האחרון.

מהחקירה עולה כי הנאשם נתבקש לבצע המתת חסד בכלבה חולת סרטן על ידי הבעלים. ד”ר דדיה, גבה תשלום עבור ההמתה והטיפול בגווייה, אך בפועל נמצאה הכלבה על ידי עוברי אורח לאחר יומיים וחצי מושלכת בפח אשפה, כאשר היא חיה ומייללת.

משרד החקלאות הגיש כתב אישום פלילי נגד ד”ר דוד דדיה. במקביל, בוחן המשרד פתיחה בהליך משמעתי נגד הווטרינר בגין רשלנות מקצועית.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

10 תגובות
 1. מירי גולדשמידט אמר/ה

  רק לנסות לקרוא שוב את מה שכתוב ולהיזכר בארוע כאשר קרה, לחשוב מה הרגישה הכלבה האומללה ומה הרגישו הבעלים שלה- הבטן מהפכת והלב בוכה…… בוכה…….מגיע לרופא הזה כל עונש שבעולם!!! זוועה של בן אדם, לא ראוי לתת טפול לשום דבר שחי על פני האדמה הזו. שיזרקו אותו לזבל. מקווה שהרשויות יאכפו את החוק ויטפלו במקרה חמור ומחריד זה בשיא הרצינות וישללו ממנו את הרשיון שלו לנצח. זבל.

 2. ענת לקריף אמר/ה

  כבר נחשפתי לזוועה הזו כאשר פורסמה לראשונה ועכשיו מזדעזעת שוב, אלוהים אדירים, רק לחשוב על הסבל הנורא של היצור המסכן הזה, כלבה אומללה, ויש להוקיע את האיש הזה שקורא לעצמו וטרינר. שיענש ובחומרה

 3. אני אמר/ה

  זה רופא חיות זה? דרעק של וטרינר.
  לשלול לו את הרישיון לצמיתות!!!

 4. איה אמר/ה

  נכון מאד.
  זה בלתי אפשרי לחשוב מה עברה הכלבה ואחר כך בעליה,
  בלי ייסורי מצפון וכאב נורא.
  זה אדם אכזרי ביותר, הכביכול וטרינר הזה

 5. מאיר אמר/ה

  קודם כל נא לא לקרוא לו רופא וטרינר. כי אני לא הייתי נותן לו לדפוק שניצלים בקצביה של הסופר מרקט השכונתי . לאחר שהמשטרה נכשלה באופן טוטאלי ( כנראה לא ראה שם אף אחד את הסרטון בו הוא ה”דר'” מודה בקולו באופן ברור בשורה של עבירות חמורות ( מהתחום הפלילי , מתחום האתיקה המקצועית ו,מתחום נהלי העבודה של המקצוע) והכישלון של הגילדה המקצועית של עיסוק זה ( הסתדרות הרופאים הוטרינריים שהיו צריכים להתלות כלומר לפסול לאלתר, ולו באופן זמני עד לגמר הבירור את רשיונו של הנל)… ישנה תקווה קטנה מכיוונו של משרד החקלאות . נקווה שיקחו את תיק זה עד הסוף להרשעה , גזר דין , ושלילת רשיונו של הוטרינר “העייף ” לצמיתות.

 6. עומר אמר/ה

  זהו? כל שמצפה לו זה איזה “הליך משמעתי”???? אלוהים, איך אפשר יהיה לישון הלילה אחרי שקוראים דבר כזה?? פשוט מחריד. הלוואי וייענש בכל עונש אפשרי, מאסר ושלילת רישיון לצמיתות וכן פיצוי כספי על הונאה. זוועה.

 7. יהודי אמר/ה

  לא רק הוא רוב החברה הישראלית איבדה את הלב בעשיה שפל המדרגה .מכאן נשאר לייחל שנחזור לערכים והתחשבות וללב בשר ודם .שמתחשב בזולת ובכל ברואיה.אמן

 8. עטרה אמר/ה

  לא ידעתי שהוא כזה חסר רגשות אסור היה להעסיק אותו במקום כל כך רגיש
  אייך לא שמו לב לכך קודם

 9. יוסי-חי אמר/ה

  לא רוצה לעלות על הדעת כמה בע”ח עוד הומתו ע”י הקצב הזה “המתת חסד”.

 10. יובל אמר/ה

  לאדם כזה אין זכות לחיות ולנשום אויר. העונש צריך להיות חמור , אפילו מוות בייסורים. שיחוש על בשרו מה חשה הכלבה המסכנה שלולא נמצאה הייתה נופחת את נשמתה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.