חה”כ אופיר כץ מונה למנהל הבחירות של מחוז גליל ועמקים ומחוז חיפה

ראש הממשלה וחה"כ כץ (צילום: יח"צ)

חבר הכנסת אופיר כץ, מונה בפעם השנייה מטעם מפלגת הליכוד למנהל הבחירות של מחוז גליל והעמקים. לאור עבודתו המקצועית והמסורה בבחירות הקודמות הוחלט בליכוד להרחיב את תפקידו ולמנות את כץ גם למנהל מחוז חיפה בבחירות הקרובות בנוסף למחוז גליל והעמקים.

ח”כ כץ, פועל פוליטית וציבורית מצעירותו לרווחת תושבי המדינה. בהיבחרו לרשימת הליכוד בתור חבר כנסת כץ חרט על דגלו לקדם את נושא צמצום הפערים במתן שירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז, ובין היתר פועל לקידום הרפואה הדחופה והטרום אשפוזית במדינה ובייחוד בפריפריה, ואף קיים לאחרונה פגישות רבות בנושא בכדי לעסוק בנושא כבר בחברותו בכנסת הבאה.

קידום הרפואה הטרום אשפוזית במדינה הוא נושא במעל חשיבות רבה אותו חרט איחוד האמבולנסים בישראל בכדי לעמוד על איכותה, זמינותה ומקצועיותה של הרפואה הטרום אשפוזית בישראל.

חבר הכנסת כץ אמר: “אני מודה לראש הממשלה על האמון ועל המינוי למנהל הבחירות של מחוז גליל והעמקים ומחוז חיפה. נעשה הכל על מנת למנוע הקמת ממשלת שמאל, להשאיר את הליכוד בשלטון ולהקים ממשלת ימין בראשות בנימין נתניהו״.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו בירך את חבר הכנסת כץ על מינויו למנהל הבחירות של המחוזות ואמר: ״אני שמח על זה שאתה מתגייס להביא את הבוחרים בצפון- גליל, עמקים וחיפה. לך תביא אותם אל הקלפי ותגיד להם שמה שעומד על הפרק זה מי שימשיך להוביל את מדינת ישראל. אני חושב שאם תפנה אליהם כפי שאתה יודע לפנות תוכל לשכנע רבים ולהביא רבים, זו המשימה שלך”.

עדי לסקר, יו”ר ועד הידידים באיחוד האמבולנסים בישראל ברך את חבר הכנסת כץ ואמר: “פעילותו של ח”כ כץ לקידום הרפואה הדחופה והטרום אשפוזית במדינה משמעותה הצלת חיים אני קורא לכל חברי הכנסת לנהוג כמותו בקידום נושא חשוב זה”.

עדי לסקר וחה”כ כץ

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.