כתב אישום הוגש נגד רוצחו של דניאל חלבי ז”ל

פרקליטות מחוז חיפה – פלילי הגישה אתמול (26/6/19) לבית המשפט המחוזי בעיר  כתב אישום נגד ויאאם חסן  חסן בן 20 מכפר סאג’ור, בגין רצח המנוח דניאל חלבי, בן 18 מדלית אל כרמל.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה”ד אורלי רוזנטל – נעמן, עולה כי במועדים הרלבנטיים לכתב אישום, התגורר הנאשם  בישוב דלית אל כרמל. במהלך חודש מרץ 2019, התגלע סכסוך בין הנאשם לבין המנוח.

ביום 25.5.19 בשעות הצהריים, בשיחה טלפונית, התפתח ויכוח מילולי בין הנאשם לבין המנוח על רקע אירוע שהתרחש בבריכת “הנא פיטנס” בישוב. בהמשך, ניהלו המנוח ואחיו  מספר שיחות וכן חילופי התכתבויות בטלפון עם הנאשם, במהלכן סוכם כי יפגשו באזור הבריכה. עוד עולה, כי על רקע הויכוח , הצטייד הנאשם בשתי אלות ובסכין בעלת להב באורך של כ- 11 ס”מ  והגיע עם אחיו  ואחרים, ברכב  אל כביש הנמצא בסמוך לבריכה, לשם הגיעו גם המנוח ואחיו ואביו. באזור הבריכה, יצאו המנוח ואחיו  מרכבם  וניגשו לרכב בו הנאשם, שאז יצאו ממנו הנאשם וחבריו וחלה קטטה  במקום  במהלכה  תקפו המעורבים אלו את אלו, תוך שעשו שימוש באלות.

בשלב מסוים, תוך כדי חילופי המכות והשימוש שנעשה באלות על ידי המעורבים, ולאחר שהחליט להמית את המנוח, שלף הנאשם את הסכין ומתוך כוונה לגרום למותו, דקר את המנוח שלוש דקירות בפלג גופו העליון, כשאחת מהן בחזה משמאל חדרה ללב. כתוצאה ממעשיו של הנאשם, המנוח התמוטט מיד על הכביש ודם רב ניתז מחזהו. בתגובה, אחיו של המנוח לאחר שהבחין כי הנאשם אוחז בידו בסכין והמנוח מוטל על הכביש כשהוא דקור, רדף אחרי הנאשם והיכה באמצעות אלה במקומות שונים בגופו וכן בידו, עד אשר הסכין נשמטה מידו של הנאשם. מיד לאחר מכן, נמלט הנאשם יחד עם אדם נוסף מהמקום.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.