דניאל חלבי נרצח במהלך קטטה בדאלית אל-כרמל • הפצוע השני עצור בחיפה

דניאל חלבי נהרג במהלך קטטה בדאלית אל-כרמל - זירת האירוע (צילום: משטרת ישראל)

רצח לייד בריכת השחיה בדאלית אל כרמל: דניאל חלבי, תלמיד יב’ בן 18, נדקר למוות במהלך קטטה • החשוד ברצח, צעיר כבן 19 מאחד הכפרים בגליל, נפצע באורח קל והוא עצור, יחד עם שני חשודים נוספים שהיו, ככל הנראה, מעורבים באירוע • חקירת הרצח הועברה ליחידה המרכזית.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה:
נקבע מותו של הפצוע. הודעה נמסרה למשפחת הקורבן – דניאל חלבי בן ה-18, תושב דאלית אל כרמל.
המשטרה עצרה לחקירה 3 חשודים במעורבות בקטטה בדאלית אל כרמל, בה נדקר למוות תושב המקום. הסתיימה כעת הערכת מצב מיוחדת בראשות ממ”ז חוף, אשר הנחה להעביר את החקירה לידי היחידה המרכזית.
כאמור, מדובר באירוע שהחל בשעות הבוקר בבריכה המקומית, כאשר בין הקורבן לאחד החשודים החל ויכוח על רקע אישי וכעבור פרק זמן מסויים התרחש מפגש נוסף בין הניצים באחד הרחובות בישוב, שהתפתח עפ”י החשד לקטטה רבת משתתפים.
בתוך כך, המשטרה עצרה עד כה במסגרת החקירה 3 חשודים במעורבות באירוע וככל שיידרש יובאו מחר לדיון בבימ”ש השלום חיפה, בבקשה להאריך את מעצרם.

תחילתו של האירוע – דיווח ראשוני מאת משטרת ישראל:
היום, שבת, 25/5/2019, בשעות הצהריים, התקבל במוקד 100 דיווח בדבר קטטה בישוב דאלית אל כרמל, במסגרתה נפצעו שניים.
עפ”י גורמי רפואה, במהלך הקטטה נפצע תושב המקום כבן 18 באורח אנוש ופצוע נוסף בן 19, תושב אחר הכפרים בגליל נפגע באורח קל, כאשר השניים הועברו לקבלת טיפול במרכז הרפואי כרמל בחיפה.
כוחות משטרה במקום גובים עדויות, לצד איסוף ממצאים בזירה ע”י חוקרי המז”פ במסגרת חקירה שנפתחה.

דניאל חלבי נהרג במהלך קטטה בדאלית אל-כרמל - זירת האירוע (צילום: משטרת ישראל)
דניאל חלבי נהרג במהלך קטטה בדאלית אל-כרמל – זירת האירוע (צילום: משטרת ישראל)

ממד”א נמסר לחי פה:
בשעה 14:24 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על קטטה בדאלית אל כרמל. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח כרמל צעיר כבן 18 במצב אנוש עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון.

פראמדיק מד”א חנן זוהר וחובש בכיר במד”א רונן שלום סיפרו:
“כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 18 שוכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה עם פציעה מדממת בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישה וניתוח מיוחד להקלה על הנשימה ופינינו אותו לבי”ח במצב קריטי תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.”

פראמדיק מד”א – חנן זוהר מספר על ניסיונות ההחייאה של דניאל חלבי

5 תגובות
 1. שמעון אמר/ה

  מה נסגר עם קרית ים

 2. א אמר/ה

  המשטרה החכמה שלנו הביאה את שתי הפצועים למיון של כרמל, הייתי שם. 2 פצועי דקירה והמיון קרס לשעתיים. בגלל ששתי החמולות היו באותו מקום בוכיות והיסטריות אחרי חצי שעה התחילו צעקות ומכות במיון. לא להאמין.

  1. אלון אמר/ה

   לא המשטרה מחליטה לאן מפונה…שיקול רפואי וזה נטו של מדא.

 3. יהודה הדפס אמר/ה

  שקרן

 4. ‪mjnooona23 .‬‏ אמר/ה

  תאמינו לי שהמשטרה לא אשמה בנסיבות אלה 😥זה החינוך בבית זה האלימות בשכונות אפשר לגלות מגיל הגן מי יהיה הפושע של העתיד בריכת שחיה קהילתית ללא השגחה של מאבטחים ?? איך מגיעים למצב זה לאור יום לא חבל על הצעירים האלה ..משתתפת בצער המשפחה מכל הלב

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.