הותר לפרסום: פוענח הרצח של דניאל חלבי מדלית אל כרמל

זירת רצח (צילום: דוברות המשטרה)

המשטרה פענחה את תיק הרצח של דניאל חלבי, שנדקר למוות ביום 25.05.19 בדלית אל כרמל והגישה הצהרת תובע כנגד החשוד ויאם חסן כבן 20 תושב המקום.

ביום 25.05.19 בשעות הצהריים, התקבל במשטרה דיווח בדבר קטטה באחד הרחובות בישוב דלית אל כרמל, כאשר עפ”י גורמי רפואה במקום טופל הקרבן, שנפצע באורח אנוש מדקירות ובהמשך פונה אל בית החולים ובתום ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו.

המשטרה ניהלה חקירה מורכבת, במסגרתה נגבו עדויות ממספר רב של אנשים וחוקרי זירת עבירה של הזיהוי הפלילי איתרו ודגמו את כלל הממצאים הנדרשים מהזירה, לצד איסוף ממצאים נוספים והפעלת אמצעים טכנולוגים שברשות המשטרה, לשם הגעה לחקר האמת וחשיפת החשוד בביצוע העבירה.

מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט כאשר עפ”י החשד הרקע לאירוע הנו סכסוך אישי בין השניים, לרבות ויכוח שהתפתח  קודם לכן בבריכת הישוב. הבוקר הוגשה הצהרת תובע ובימים הקרובים יוגש ע”י פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום כנגד החשוד ובקשה למעצר עד תום הליכים.

במשטרה אומרים: “משטרת ישראל פועלת ביתר שאת למניעת עבירות אלימות ואוכפת באפס סבלנות כנגד אלה המסכנים את שלום הציבור וביטחונו וככל שמתבצעות עבירות מסוג זה, מפעילה המשטרה את כלל היחידות והאמצעים העומדים לרשותה, על מנת למצות את מלוא חומרת הדין עם פורעי החוק, כך שיורחקו מהחברה שומרת החוק ויוצבו אחרי סורג ובריח”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.