אורחים מפתיעים: חזירי הבר ברחובות שכונת קרית אליעזר בחיפה !

מאת: כתב האתר “חי פה”

אתמול, יום רביעי (18.12.2013) ניצפו מספר חזירי בר משוטטים להם בשכונת קרית אליעזר בחיפה , החזירים שוטטו ברחובות אלנבי , וניראו אף משוטטים לאורכו של רחוב צה”ל , רחובה הראשי של השכונה . תופעת חזירי הבר אינה חדשה , חזירי בר בשכונות הכרמל בחיפה כבר נהפכו לאחרונה לדבר שבשיגרה , אך לאחרונה , נראים חזירי הבר גם למול עיניהם של מאות מתושביה הרבים של שכונת קרית אליעזר , חזירי בר מפחידים למראה , משוטטים באיזור הבתים , עם כבודדים ועם בלהקות של מספר חזירים ביחד .
חזירי_בר.PNG

חזירי בר
לאחרונה , בשכונת קרית אליעזר ישנה תנועה ערה של חזירי בר המגיעים מאיזור ההר הסמוך לרחוב אלנבי שבשכונה , החזירים מגיעים סמוך מאוד , ממש מטרים ספורים מכניסות הבתים , החזיר הוא בעל חיים גדול , מפחיד ומרתיע .

חזירי הבר הורסים גינות , מחריבים גדרות ומעל הכול – מפחידים את התושבים . הורים מפחדים כי ילדיהם ייצאו מהבית בשעות הערב וייתקלו בהם לפתע . אומנם מדובר בחיה לא תוקפנית שפוחדת מבני אדם יותר מאשר הם פוחדים ממנה , אבל נקבה שמטיילת עם גוריה עלולה לתקוף אם תחוש סכנה לצאצאיה .

עם זאת יש לציין , כי חזירי הבר אינם מסוכנים לבני אדם , וכעת עם סיומו של הקיץ ותחילת החורף הם נוהגים להגיע לחפש שורשים גדולים ומקורות מים הקיימים בשפע סמוך למבנים . החזירים נוהגים להופיע עם רדת החשיכה ולהיעלם לפני עלות השחר , בשעות הערב והחשיכה קשה מאוד להבחין בו עקב ציבעו .

קריית אליעזר

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.