בשורה משמחת לתושבי חיפה והסביבה: "הטיסות בין חיפה וקפריסין חוזרות"

מטוס על המסלול בשדה התעופה של חיפה (צילום - סמר עודה )

אחרי עבודה מאומצת של מ"מ ראש העירייה ומחזיק תיק התיירות, נחשון צוק, מול החברות הישראליות שעוסקות בטיסות לטווחים קצרים, חברת "איילה אל האופק" החליטה להרים את הכפפה, ולחדש את הטיסות בין חיפה וקפריסין.

בשיחה לחי פה אמר צוק: "כרגע זו החברה הראשונה שחידשה טיסות, וזה לאחר פגישות עם כל החברות הישראליות שעוסקות בטיסות לטווחים קצרים. למרבית החברות אין כלל מטוסים שיכולים להמריא מכאן. כרגע יכולים לטוס רק מטוסי טורבו-פרופ, כמו למשל ATR ודומיו, ולטווחים קפריסין או קצת יותר. מטוסים מהסוגים האלה הולכים ונעלמים מהשוק הישראלי, וזו הסיבה להיעדר היצע".

נחשון צוק (צילום: ירון כרמי)
נחשון צוק (צילום: ירון כרמי)

חברת איילה אל האופק שהכריזה על פתיחת קו תעופה משדה התעופה שבחיפה לפאפוס שבקפריסין, תציע נופשונים עם טיסות ישירות מחיפה לפאפוס, בשיתוף חברת התעופה "ישראייר". הטיסות יהיו קצרות – פחות משעת טיסה והפעלתן תחל החל מה-21 ביוני, בימי שישי, באמצעות מטוסיATR הכוללים 60 מושבים.

הנופשונים כוללים טיסות ישירות VIP המאפשרות להתייצב בשדה התעופה כשעה וחצי לפני מועד ההמראה  מחיפה לפאפוס ובחזרה, וכן מותאמות לצ'ק אין/ אאוט בבית המלון. הטיסות כמובן כוללות כבודה, העברות, לינה במלון 5 כוכבים למשך שבעה לילות והסעדה על בסיס חצי פנסיון כאשר מחירם הינו החל מ-839 אירו לאדם בהרכב משפחתי. בין היתר, תוכלו לבלות בחופים נהדרים, אתרי עתיקות, טיולי טבע, פארק המים "אפרודיטה", ובמרכזי קניות עם מותגים בינלאומיים.

מנהל חברת "איילה אל האופק", עמוס סרי לוי, מסר: "אנו ממשיכים לפעול לטובת לקוחותינו ומביאים בשורה לתושבי הצפון. זה קיצור זמן משמעותי שהופך את חוויית החופשה לנעימה הרבה יותר – הצרכן חוסך ומקצר את הזמן שעובר מרגע צאתו מהבית ועד התחלת החופשה ביעד".

שדה התעופה של חיפה (צילום: ירון כרמי)
שדה התעופה של חיפה (צילום: ירון כרמי)

לא ניתן להגיב