ועד ההורים משבית את בית הספר חוגים בחיפה, החל מיום שני, 13/5/19

בית ספר (צילום: מיכל ירון)

לטענת ועד ההורים, בעיית ההסעות לבית הספר ומתקני הספורט לא נפתרה ולכן הם פותחים בשביתה ללא הגבלת זמן.

מיום שני הקרוב ועד ההורים בבית הספר חוגים משבית את הלימודים בבית הספר. לטענת ועד ההורים בשבועיים מאז התחילו הלימודים במבנה החדש של בית הספר ברמת הדר לא הושג פתרון לבעיית ההסעות לבית הספר ולכך שבבית הספר אין אולם ספורט. היום נשלחה הודעה להורי התלמידים לפיה

בית הספר חוגים. צילום: מיכל ירון

יו”ר ועד ההורים בבית הספר אילנה דיחנו אמרה הערב כי נכון לעכשיו יש רק אוטובוס אחד בבוקר מכרמליה וכבביר לביה”ס (הוארך בשתי תחנות), וביתר שעות היום האוטובוס נוסע ללא שינוי. “אין הסעה חזרה ביום שישי. גם הקוים למרכז הכרמל ומשם לא באים בתדירות הולמת. יש צפיפות מאוד גדולה בקווי האוטובוס”.

אולם הספורט:
לגבי אולם הספורט דיחנו אומרת כי ועד ההורים מצפה מהעירייה לקבל החלטה כי מתחילים לבנות את אולם הספורט. “לא ייתכן שהיה לנו אולם בבית הספר הקודם, ועכשיו הגענו לבית ספר חדש ולתלמידים אין אולם ספורט. המצב הזה לא מתקבל על הדעת”.

יש לציין כי חודש מאי הוא חודש קריטי בלימודים מאחר שתלמידים בכיתות י”א ו-י”ב נבחנים בבחינות מתכונת ובבחינות בגרות. “אנחנו נדאג שאף אחד מהתלמידים לא יפגע מההשבתה. המטרה שלנו כוועד הורים היא לדאוג לילדים שלנו וזה בדיוק מה שאנחנו עושים”.

סיגל ציוני מחזיקת תיק החינוך בעירייה מסרה לחיפה:

ההכרזה על ההשבתה תמוהה ואין שום סיבה עניינית להשבתת ביה״ס העירייה מממנת על חשבונה קו אוטובוס מיוחד לתלמידי בית הספר מתחנות “אגד”. בנוסף, שונו קווי האוטובוס המביאים את התלמידים עד לבית הספר.
במקביל, ממשיכים את העבודה מול אגד ומשרד התחבורה להתאמה והסדרה מלאה של הקווים ככל שיידרש וסוכם עם נציגי ההורים שהשבוע יסתיים מיפוי התחנות והשעות בהם עולים תלמידי ביה”ס. הנושא מטופל ומלווה באופן אישי ע”י יועץ רה”ע לענייני תחבורה ואנשי המקצוע בעירייה בהם מנהל אגף תכנון דרכים והאגף לחינוך

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.