עמר בן-ארי – מנהל חדש לבית הספר הריאלי אחוזה (תיכון)

ספורטן – כללי – רחב

חילופים בהנהלת ריאלי אחוזה: שלומית שקד, מנהלת סניף תיכון אחוזה, הודיעה על יציאה בשנה הבאה לשנת שבתון. עמר בן-ארי יחליף אותה בתפקיד מנהל בית הספר. בשבע השנים האחרונות, שימש עמר כמורה, כמחנך וכמרכז שכבה בסניף ריאלי מטו”ס.

עמר בן-ארי, ינהל החל משנת הלימודים הבאה, את סניף תיכון אחוזה של בית הספר הריאלי העברי בחיפה, ויצטרף כחבר להנהלת בית הספר. בשבע השנים האחרונות, שימש עמר כמורה, כמחנך וכמרכז שכבה בסניף ריאלי מטו”ס. בן-ארי הגיע לריאלי מטו”ס, לאחר שסיים את לימודיו לתואר שני, בחוג להיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטת חיפה.

אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
המנהל הבא של סניף תיכון אחוזה, עמר בן-ארי. צילום: יח”צ

ד”ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי, מסר לחי פה:
“אני מודה לשלומית על שנים רבות ומוצלחות של עשייה חינוכית משמעותית. ב- 12 שנות ניהולה הטביעה שלומית את חותמה ואת אישיותה הקורנת על כל תו ותג של הסניף, ובימיה פרח הסניף והצטיין בלמידה המשולבת פרויקטים ובטיפול בפרט. אני מאחל לשלומית הנאה והצלחה מרובה בשנת השבתון. אני מאחל לעֹמר הצלחה רבה עם כניסתו לתפקיד מנהל סניף תיכון אחוזה, ובטוח שידע להמשיך ולחזק את הסניף ולהביאו למחוזות מצוינות חדשים”.

עמר בן ארי מסר לחי פה:
“אני מודה להנהלת בית הספר על הבעת האמון ונרגש מאוד לקבל עלי את ניהול סניף תיכון אחוזה. זו זכות לצד אחריות גדולה, ואני מתכוון להוסיף ולהפיח את הרוח הטובה של בית הספר ולהוביל את הסניף אל מחוזות חדשים”.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
תגובות
בטעינה...
תאטרון חיפה – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB