עמר בן-ארי – מנהל חדש לבית הספר הריאלי אחוזה (תיכון)

חילופים בהנהלת ריאלי אחוזה: שלומית שקד, מנהלת סניף תיכון אחוזה, הודיעה על יציאה בשנה הבאה לשנת שבתון. עמר בן-ארי יחליף אותה בתפקיד מנהל בית הספר. בשבע השנים האחרונות, שימש עמר כמורה, כמחנך וכמרכז שכבה בסניף ריאלי מטו”ס.

עמר בן-ארי, ינהל החל משנת הלימודים הבאה, את סניף תיכון אחוזה של בית הספר הריאלי העברי בחיפה, ויצטרף כחבר להנהלת בית הספר. בשבע השנים האחרונות, שימש עמר כמורה, כמחנך וכמרכז שכבה בסניף ריאלי מטו”ס. בן-ארי הגיע לריאלי מטו”ס, לאחר שסיים את לימודיו לתואר שני, בחוג להיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטת חיפה.

המנהל הבא של סניף תיכון אחוזה, עמר בן-ארי. צילום: יח”צ

ד”ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי, מסר לחי פה:
“אני מודה לשלומית על שנים רבות ומוצלחות של עשייה חינוכית משמעותית. ב- 12 שנות ניהולה הטביעה שלומית את חותמה ואת אישיותה הקורנת על כל תו ותג של הסניף, ובימיה פרח הסניף והצטיין בלמידה המשולבת פרויקטים ובטיפול בפרט. אני מאחל לשלומית הנאה והצלחה מרובה בשנת השבתון. אני מאחל לעֹמר הצלחה רבה עם כניסתו לתפקיד מנהל סניף תיכון אחוזה, ובטוח שידע להמשיך ולחזק את הסניף ולהביאו למחוזות מצוינות חדשים”.

עמר בן ארי מסר לחי פה:
“אני מודה להנהלת בית הספר על הבעת האמון ונרגש מאוד לקבל עלי את ניהול סניף תיכון אחוזה. זו זכות לצד אחריות גדולה, ואני מתכוון להוסיף ולהפיח את הרוח הטובה של בית הספר ולהוביל את הסניף אל מחוזות חדשים”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.