יול רשקובסקי החיפאית זכתה בגביע ישראל ב”פאוור ליפטינג”

“עלייה וקוץ בה”: מדריכת הכושר החיפאית המאמנת ברשת חדרי הכושר “פרופיט”, זכתה במקום הראשון בארץ בתחרות הפאוור ליפטינג. למרות התואר הנחשב היא לא התרגשה יתר על המידה כי הייתה היחידה שהתחרתה בקטגוריה שלה: “עצוב שאין לי עם מי להתחרות בארץ”.

ב-17/03/19 זכתה המאמנת החיפאית בתחרות הכח פאוור ליפטינג שהתקיימה בראשון לציון. פאוור ליפטינג הוא ספורט הבוחן כוח מקסימלי בשלושה תרגילי היסוד: סקוואט, לחיצת חזה במוט בשכיבה ודדליפט (מונחים המוכרים לאנשים המתאמנים בחדרי כושר ובשאר ענפי ספורט המשלבים משקולות וכוח) ולמעשה מדובר בענף די פשוט שיכול להתאים כמעט לכל אחד ואחת. למרות כל האמור לעיל, בתחרויות עדיין אין מספיק מתחרים בקטגוריות השונות כגון מין, גיל ומשקל וגוף וזאת בגלל שעבור הציבור הרחב הוא נחשב כספורט שנמצא עדיין בחיתוליו. גם בתחרות הזאת, התמודדה יול לבדה בקטגוריית נשים עד למשקל 67 ק”ג והצליחה לדחוק משקל של 70 ק”ג בלחיצת חזה שהספיק לה לקטוף את המקום הראשון.

אחרי התחרות הגיבה יול רשקובסקי על הזכייה:

” אמנם זכיתי במקום הראשון אבל אני מעדיפה לזכות בתחרות מול מתחרות ראויות. בגלל שהספורט לא מפותח בארץ יש מיעוט בנות מתחרות ולכן הרמה גם לא גבוהה כל כך. אני מבחינתי אמשיך להתאמן בחדר הכושר של רשת ‘פרופיט’ ולהכין את עצמי לתחרויות בעתיד בתקווה שבפעם הבאה יתמודדו מולי מתחרות ראויות”.
יול רשקובסקי (במרכז) זוכה בתחרות הפאוור ליפטינג (צילום: פיטנסלנד)
יול רשקובסקי (במרכז) זוכה בתחרות הפאוור ליפטינג (צילום: פיטנסלנד)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.