מדברים גורדון | האקדמית גורדון תארח ביום שלישי ה 12/03/19 פוליטיקאים מהמפלגות השונות בסדרת מפגשים בהנחיית רועי כ”ץ לקראת הבחירות הקרבות

האקדמית גורדון תארח פוליטיקאים מהמפלגות השונות בסדרת מפגשים בהנחיית רועי כ”ץ לקראת הבחירות הקרבות
ביום שלישי הקרוב 12/03/19 יגיעו למכללה יו”ר מפלגת העבודה אבי גבי, ויעל גרמן ממפלגת “כחול לבן”

האקדמית גורדון הכריזה על פתיחת עונת “מדברים גורדון” לקראת הבחירות בחודש אפריל הקרוב. במהלך חודש מרץ יתקיימו 4 מפגשים מיוחדים שבהם תארח המכללה פוליטיקאים נבחרים מהמפלגות השונות לתוכנית ראיונות עם רועי כ”ץ, עיתונאי וסמנכ”ל התוכן של רדיו תל אביב. כל המפגשים יהיו פתוחים לקהל הרחב ויוקצה זמן שבו הקהל יוכל גם לשאול את המרואיינים שאלות.

מפגשי “מדברים גורדון” עם רועי כץ יתקיימו בימי שלישי באודיטוריום של המכללה. ביום שלישי הקרוב ה- 12/03/19 בשעה 14:15 יגיעו למכללה מר אבי גבאי, יו”ר מפלגת העבודה, וחברת הכנסת יעל גרמן, ח”כ מטעם מפלגת “כחול לבן”, למפגש בן שעה וחצי.

כחלק מפעילות המכללה לקראת הבחירות יתקיים גם “הפנינג בחירות”, חגיגת בחירות במסגרת שיתוף פעולה בין החוג לתקשורת, מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה, אגודת הסטודנטים והיחידה ללימודי המשך ומעורבות בקהילה. פעילות זו תתקיים בהפסקות הפעילות של ימי ראשון 17/03 ו-24/03 ותכלול הצבת שילוט וחומרים פרסומיים ברחבי המכללה, השקת אפליקציה המאפשרת לסטודנטים להצביע, קיו אר קודים אשר יפוזרו במכללה ויפנו לשאלות עמדה בנוגע לנושא הבחירות ועוד.

פרופ' יחזקאל טלר - נשיא האקדמית גורדון (צילום - ירון כרמי)
פרופ’ יחזקאל טלר – נשיא האקדמית גורדון (צילום – ירון כרמי)

פרופ’ יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: “אנו רואים חשיבות רבה בחשיפת הסטודנטים לתהליך הדמוקרטי ולשיתופו באופן בלתי אמצעי במפגש עם פוליטיקאים מובילי דעת קהל. האקדמית גורדון פותחת לפיכך את שעריה לנציגי המפלגות השונות כדי להציג בפני הציבור את המצעים השונים וכדי לאפשר לשמוע את השקפת הפוליטיקאים ביחס למערכת החינוך והתחייבותם לתרום לשיפור מתמיד של מערכת החינוך למען הדורות הבאים”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.