קיריל קארטניק: חידשנו את העבודות ברחוב בר רב האי דוד • ריאיון שטח בקריית שפרינצק בחיפה

סגן ראש העיר דוד עציוני התחייב להתחיל השבוע בשיפוץ רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק וקיים. השיפוץ התחיל השבוע וצפוי להסתיים בעוד שלושה וחצי חודשים

העבודות ברחובות בר רב האי דוד ובודנהיימר, בשכונת שפרינצק בחיפה, התחדשו השבוע, בהתאם להתחייבות של סגן ראש העיר, עו"ד דוד עציוני. על פי התכנית, העבודות ימשכו שלושה חודשיים וחצי ובסופן יתוקנו הכבישים בשני הרחובות. ברחוב בר רב האי דוד – העבודות, שהופסקו באמצע חודש ספטמבר, יושלמו.

צפו בריאיון עם קיריל קארטניק – יועצו האישי של עציוני (צילום: מיכל ירון)

עיריית טירת כרמל – רחב

השבוע התקיימו עבודות ברחוב בודנהיימר ובקרוב יגיעו העובדים גם לרחוב בר רב האי דוד והעבודות יבוצעו במקביל בשני הרחובות.

רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק. (צילום: מיכל ירון)
רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק. (צילום: מיכל ירון)

 

יש לציין כי יועצו האישי של עציוני, קיריל קארטניק, מתגורר ברחוב בר רב האי דוד והוא מכיר מקרוב את כל הבעיות ברחוב. קארטניק מקווה כי עם התקדמות העבודות,  ישוב הרחוב להיות תקין וייראה טוב.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

קיריל קארטניק מסר לחי פה:

"יש לנו תכניות לשפץ את רחוב בר רב האי דוד ואת גן אלי כהן ולהמשיך לרחובות נוספים בשכונת שפרינצק, אבל לצד שפרינצק אנחנו מקבלים, בחודשיים מאז הבחירות, פניות מתושבים בקריית חיים, נווה דוד, שער עלייה ועוד שכונות עם תמונות של עבודות, שהופסקו באמצע, ותמונות של רחובות, שלא נראים כמו שרחובות בחיפה אמורים להיראות. אנחנו מקווים לעבור תושב תושב, לתעדף את הפרויקטים ולעבוד בכל המרץ, על מנת שהעיר שלנו תראה כמו שצריך".

סיור מנהלי עיריית חיפה במרכז המסחרי בדרך צרפת:

ביום חמישי נערך סיור במרכז המסחרי ברחוב דרך צרפת, בהובלת סגן ראש העיר, דוד עציוני. המרכז המסחרי הוא בבעלות פרטית, ועדיין, לסיור הגיעו עובדי עירייה רבים, על מנת לראות מה העירייה יכולה לעשות, על מנת לשפר את דרכי ההגעה והחנייה סביב המרכז, לרווחת התושבים ועל מנת לסייע לבעלי החנויות. בין מגוון הנושאים אשר נבדקו היו פחי האשפה לצד המרכז המסחרי ומצוקת החנייה של מי שמגיע עם רכב לעשות קניות במקום.

סיור במרכז המסחרי ברחוב דרך צרפת
סיור במרכז המסחרי בדרך צרפת

לא ניתן להגיב