קרן ברק, ילידת חיפה, מועמדת לפריימריז בליכוד: “אפעל להקמת לובי למען חיפה בכנסת”

קרן ברק מחיפה מתמודדת בפריימריז של הליכוד. ברק מסבירה כי לנוכח מצבה העגום של חיפה, היא מתחייבת להקים בכנסת לובי למען העיר, לאחר שתיבחר.

קרן ברק לחי פה: ” לאור המצב בחיפה – אקים בכנסת לובי למען העיר חיפה שיסייע לעיר לחזור ולפרוח. המצב כיום הוא מצב חירום. נולדתי בחיפה, גדלתי בחיפה, ואני מלווה את חיפה בכל שנותיי. אני רואה אותה הולכת ומדרדרת -חייבים לעצור את זה”.

קרן ברק
קרן ברק

 

ברק: “אני ניצבת נדהמת מול מצבה העגום של חיפה תחת ראש העיר, קליש. אי אפשר לעמוד מנגד כאשר תקציבים בעשרות מיליונים נלקחים בזה אחר זה מחיפה בגלל ההתנהלות שלה”.

המצב של העיר חיפה הוא מצב חירום. נולדתי בחיפה, גדלתי בחיפה, ואני מלווה את חיפה בכל שנותיי. אני רואה את העיר הולכת ומדרדרת וחייבים לעצור את זה. מי שלא מבין שבישראל הקטנה אי אפשר להצליח בלי עזרה מהשלטון המרכזי, מהכנסת ומהממשלה, לא יודע איפה הוא חי.

במקום ליצור קשר טוב עם הממשל, להכניס את הליכוד לקואליציה כדי שתוכל לעזור לה, קליש פוגעת פגיעה אנושה בחיפאים. מצב זה לא יכול להימשך. כדי ליצור קשר טוב ומועיל עם השלטון אדאג להקים את לובי חיפה בכנסת, בראשותי, עם תחילת פעילותה של הכנסת הבאה. אם אין ראש עיר שתדאג לעיר, אני אדאג לעיר ולתקציבים שהיא ראויה להם, לקשר עם מקבלי ההחלטות וזאת כדי לתת לחיפה את המקום שמגיע לה”.

קרן ברק היא חברת ליכוד מזה 20 שנים. היא בעלת תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעבר כיהנה כדירקטורית בחברת נמל חיפה בתקופת כהונתו של שר האוצר דאז, מר בנימין נתניהו.

כיום היא בעלת חברה לייעוץ אסטרטגי, ובמסגרת עבודתה הובילה עשרות מאבקים פרלמנטריים, רפורמות ושינויי חקיקה בתחומים הכלכליים והחברתיים.

במסגרת פעילותה בכנסת הבאה היא מתחייבת: “אפעל לשיפור מעמדם של בעלי העסקים הקטנים, אוביל רפורמה להרחבת סל הטבות המס, אפעל נגד עליות מחירים, ואחזק את מערכת החינוך ואת השירותים הניתנים במסגרתה לכל שכבות הגיל”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.