רועי לוי ראש העיר נשר – תוצאות האמת – בחירות לעיריית נשר 2018 – נתוני משרד הפנים

רועי לוי ביום הבחירות 2018

הסתיימה ספירת הקולות. רועי לוי הוא ראש העיר הצעיר והנמרץ החדש של העיר נשר. מחדר החדשות של חי פה אנו שולחים ברכות לכבוד ראש העיר, רועי לוי.

תוצאות האמת – סופי – הבחירות לעיריית נשר

מועמד קולות %
רועי לוי     6,660 64%
יחיאל אדרי     1,585 15%
שלומי זנו     1,260 12%
אברהם מכלוף בינמו        872 8%
סה"כ   10,377 100%

 


הכירו את רועי לוי – כתבתו של בן סער


רועי לוי מכריז על מועמדותו לראשות העיר נשר – ראיון לבן סער


רועי לוי ביום הבחירות – ראיון לבן סער, כתב חי פה:

רועי זכה בתמיכת 66% מקולות המצביעים ובכך הגיעה לסיומה כהונת אבי בינמו שזכה בתפקיד בשנת 2013. סיעתו של  רועי לוי קיבלה 6 מנדטים מתוך 13. מי שימלאו את המושבים לצדו של לוי במועצה מטעם רשימתו יהיו ישי איבגי, אדווה קאופמן, פרח אסטרונגו, דני קרן ושגית גליק.

במהלך חגיגות הניצחון קיבל לוי שיחת טלפון משר האוצר, משה

כחלון, אשר ביקש לברך אותו ואת רשימתו על ההישג:

"עשיתם מעשה גדול, כל הכבוד לכם על ההשקעה ועל התוצאה. אני בטוח שלאחר שרועי ייכנס לתפקיד נשר תרקיע מעלה מעלה. אני וכל שרי "כולנו" כאן בשביל רועי ולמען נשר. ברכותי".

 

 

רועי לוי – מועמד לראשות עיריית נשר – בחירות 2018 (צילום – בן סער)

רועי לוי: "אני רוצה קודם כל להגיד תודה על התמיכה ועל הבחירה של תושבי נשר. הוכחתם שאפשר בצורה חיובית , נקייה, אמתית לצאת לדרך חדשה . כמובן תודה ענקית למאות המתנדבים, הפעילים, חברי הרשימה, צוות המטה שעשו ימים כלילות, לא וויתרו על כל קול ונתנו את הנשמה שלהם למען נשר."

לסיום הוסיף לוי: "אחרי שנסיים לחגוג, נשב כבר בימים הקרובים לראות כיצד מוציאים לפועל את תכנית 100 הימים שלנו. אני קורא לכל תושבי נשר להשאיר את הפוליטיקה בצד, לחזור לשכנות טובה ואהבת חינם כי זו העיר שלנו ואלו השכנים שלנו ונשר היא עיר מדהימה  ועם הזמן נעיר אותה ונראה לכולם את יופייה ואת הקסם שלה."


כל תוצאות הבחירות לרשויות באזור חיפה כאן:


 

לא ניתן להגיב