רועי לוי הכריז על מועמדותו לראשות העיר נשר | ריאיון וידאו עם בן סער

רועי לוי, שבעברו החזיק בתיק החינוך בנשר ולאחרונה כמבקר העיר קריית ים, כינס מסיבת עיתונאים וגם העניק ראיון וידאו קצר לחי פה אודות האג'נדה שלו.

רועי לוי - מועמד לראשות עיריית נשר - מעמד ההכרזה 18/3/2018 (צילום: אלבום אישי)

ביום א', 18/3/2018, ב-11:00, כינס רועי לוי מסיבת עיתונאים בבית הוריו אשר בשכונת בן דור בנשר, בה הצהיר על מועמדותו לראשות העיר.

צפו בריאיון הווידאו עם רואי לוי (מגיש – בן סער)

רועי, שבשנים האחרונות משמש כחבר אופוזיציה בעירייה, כשבינו לבין ראש העיר הנוכחי, דוד בינמו, היו לא מעט מחלוקות, דיבר היום בפני אנשי תקשורת, בני משפחה ותושבים על שאיפותיו ותכניותיו לגבי העיר בה גדל כל חייו.

"נשים דגש על חיזוק השכונות ושיקום התשתיות ונקדם את שירותי העירייה והעשרת חיי הקהילה, נחזיר את החינוך לראש סדר העדיפויות בנשר, חינוך זה לא רק בתי ספר". נשב יחד, נציגי עירייה, תושבים, נציגי שכונות ונקבע את סדר העדיפויות של העיר. יהיה מענה נגיש לכל תושב בכל גיל ובכל שפה. אני קורא לכל האנשים שאכפת להם מנשר, הגיע הזמן שכולנו יחד נתגבש ונוביל את נשר למקום טוב יותר ב31 לאוקטובר."

רועי לוי – מועמד לראשות עיריית נשר – בחירות 2018 (צילום – בן סער)

בין היתר, דיבר רועי גם על השאיפה לעודד יזמים להשקיע בעיר, שלטענתו בעלת פוטנציאל אדיר וגם, המלחמה בלפיד הבוער בבתי הזיקוק, אשר ממנו סובלים רבות תושבי נשר מבחינת איכות חיים ובריאות.

 

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
רועי לוי – מועמד לראשות עיריית נשר – מעמד ההכרזה 18/3/2018 (צילום: אלבום אישי)

לא ניתן להגיב